Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

edit2: zverko, zar taj ruski avion za gašenje nije trebalo da bude stacioniran u nišu, u okviru one baze jedinica za vanredne situacije? šta je bilo uopšte sa tom bazom, znam da su drugosrbijanci trčali u krug i mahali rukama jer nas rusi okupiraju, verovatno im je uspelo da sjebu priču nekako?

 

Pa ja sam mislio da je on tu privremeno, ali ocigleno nije, evo nesto poslednje sto sam nasao na tu temu http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/379714/Humanitarni-srpskoruski-centar-u-Nisu-nastavlja-sa-radom Dakle ako ja dobro citam ovaj tekst, na aerodromu u Nisu su trenutno dva ruska aviona i jedan helikopter. Za IL-76 i za helikopter znam sigurno da sluze za gasenje pozara, za ovog treceg nisam siguran. Ipak, mislim da je problem u parama, jer kao sto nema para da leti nas helikopter (ovo sto kaze Astora), verovatno mi nesto moramo da platimo i rusima, makar gorivo ako nista drugo, pa se onda to koristi samo kad ode sve u tandariju, odnosno na srecu jos uvek relativno malo posto nije islo sve u tandariju... 

 

Edit: Tek sad vidim da je taj B200 zapravo najbolji, to je neka ruska varijanta mlaznog "Kanadera" http://en.wikipedia.org/wiki/Beriev_Be-200

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne, nisam gasio na takav nacin, nije bilo prilike posto smo sa kamionima mogli do mesta pozara

 

tvoje kolege iz bg-a puste suzicu cim krene malo toplije vreme i sezona zapaljenih livada [:D]

 

 

ovaj marko mora da je gasio neki pozar!

gasio sam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rakiju sa pivom!  HAEA!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ti i pivo drugari, gasili rakiju?

  • Upvote (+1) 1

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

edit2: zverko, zar taj ruski avion za gašenje nije trebalo da bude stacioniran u nišu, u okviru one baze jedinica za vanredne situacije? šta je bilo uopšte sa tom bazom, znam da su drugosrbijanci trčali u krug i mahali rukama jer nas rusi okupiraju, verovatno im je uspelo da sjebu priču nekako?

Nisam cesto fan tih teorija zavere, ali od kada se ta baza otvorila, dosta cesce ( skoro svaki dan ) gradom nadlecu ko zna kakvi avioni ( nadje se i po neki putnicki, ili cesna :D ) a i par puta sam na jednoj nazovi " magistrali " kod kasarne video kolone i kolone vojnickih vozila doduse nikada nisam mogao da razaznam ciji su. Tako da, jesu, okupirali su nas :)

Link to comment
Share on other sites

ja i brat adolf podrzavamo potez

 

ustvari cek cek, kako to pominjes coku kad je on vikend celavac, a mene i recimo dulija nisi pomenuo !?!?!?

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

okupirali su nas :)

oh noes

 

Dont-panic1.jpgpanic-attack.jpgpanic-button.jpgpanic-attack.jpgpanic-markhaertl-4641658653.jpg

 

за мог бату, омаж његовом омиљеном стрипском јунаку:

130606170427-04-putin-horizontal-gallery

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...