Jump to content

Reprint - RUR majice 2013


Recommended Posts

E ovako, što se tiče reprinta, problemi bi konačno trebalo da su rešeni plus su se vratili distributeri pamuka (!) sa odmora godišnjih i tako te gluposti.

 

Po trenutnoj situaciji na glasanju, radimo SSI (bela), Meatboy (crvena) i Samo Rejv (crna). Postoji šansa da se radi i grafitna.

 

Za ljubičastu i plavu ne mogu ništa da vam kažem jer tih boja trenutno nema u ponudi, ali svakako ova tri dizajna iznad i boje pokrivaju 85% vaših želja sa topica.

Link to comment
Share on other sites

Molim Luku da ne zbunjuje narod, pošto su majice identične :) izuzev već primećenih razlika kod SSI majice.

 

To što se tebi bela 2012 skupila u međuvremenu jer je pereš i to verovatno iskuvavaš samo je prirodni tok stvari :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovako, sad je 8 sati, i nisam spavao cele noci, i totalno sam retardiran. i pozeleo sam, ne znam odakle, pre 5 min, da kupim crnu CAMO PEJB majicu.

ne znam dal treba da pitam na drugoj temi, ili PM (koji ne mogu), pa cu ovde.

jel ima jos tih majica L, ili XL, nisam siguran, zavisi od modela?

mogo bih da svratim uostalom da je uzmem licno pa da vidim koja mi vise od te 2 velicine odgovara?

 

ucinili biste da ovo umorno srce, ponovo brze zakuca <3

Link to comment
Share on other sites

ovako, sad je 8 sati, i nisam spavao cele noci, i totalno sam retardiran. i pozeleo sam, ne znam odakle, pre 5 min, da kupim crnu CAMO PEJB majicu.

ne znam dal treba da pitam na drugoj temi, ili PM (koji ne mogu), pa cu ovde.

jel ima jos tih majica L, ili XL, nisam siguran, zavisi od modela?

mogo bih da svratim uostalom da je uzmem licno pa da vidim koja mi vise od te 2 velicine odgovara?

 

ucinili biste da ovo umorno srce, ponovo brze zakuca <3

 

Crnih samo rejv nema više, ali su obuhvaćene reprintom pa će ih biti kada sa istoga stignu.

 

Ima grafitnih samo rejv, ali najbolje da dođeš i probaš.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...