Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

I sad će verovatno svi da počnu da kukaju i pljuju..

 

Ljudi, zaslužili smo ovo, krajnje je vreme da se srpski fudbal trgne iz ove dugogodisnje letargije i da se počne zdravorazumski razmišljati o problemima u kojima smo trenutno. Sramota je da SVAKE godine moramo da se trzamo i kidamo oko te dozvole, zbog toga mi je čak u neku ruku i drago što su nas izbacili.

 

Privatizacija ili da počnemo od četvrte lige pa polako

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Vazno da ce pera biti zadovoljan :)

da, evo likujem već 15 minuta, kako znate?

 

ovo je jednostavno, na žalost, pre ili kasnije moralo da se desi. Imamo dug preko 40, 50 miliona, dovodili smo strance za 500k po sezoni koji su igrali po 6 utakmica, jebiga, došlo je vreme za naplatu. A uskoro će doći i grobarima, pošto ni oni nemaju neke spec igrače da prodaju i da se vade

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koja jebena tuga od sporta i države... s jedne strane mi je krivo realno, napokon posle 6 godina osvojite titulu i nadate se tim kvalifikacijama, i onda kurac. a sa druge strane mi je jako drago zbog ovih govana u upravi počev od kokeza, tončeva i ostalih.

 

recite mi, sad, pošto je zvezda izbačena, ptz ide u kvalifikacije?

:v

Link to comment
Share on other sites

koja jebena tuga od sporta i države... s jedne strane mi je krivo realno, napokon posle 6 godina osvojite titulu i nadate se tim kvalifikacijama, i onda kurac. a sa druge strane mi je jako drago zbog ovih govana u upravi počev od kokeza, tončeva i ostalih.

 

recite mi, sad, pošto je zvezda izbačena, ptz ide u kvalifikacije?

titula sluzi da te ne prozivaju grobari... a ova kazna, da im uskratis zadovoljstvo da te jebu godinu dana sa: naravno da ce vucic da iskesira... :tf:

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nista mi osvajanjem titule nismo dobili i zbog toga se nisam oglasavao niti cu se oglasavati jer je ova titula samo da se zamazu oci navijacima i da se donekle i kratkotrajno smire strasti i da se skrenu misli sa onog sto nam se upravo danas dogodlo. Jedini spas je da nam dodje par sponzora koji bi uplatili odredjene pare i da sami navijaci i simpatizeri krenu sa uplatom donacija. 10 dana prodje veoma brzo i ne treba uopste cekati taj ponedeljak za kada je zakazana sednica UO, sednica po hitnom postupku treba vec veceras da se odrzi u prisustvu navijaca!

Link to comment
Share on other sites

koga da doniras?Ove lopuzdare sto pune dzepove preko kluba?Kakvo resenje situacije,resice se tek onda kad neko bude odgovarao za dugove koje je napravio.Tek kad se kaze ko je,gde i kako sprcao 50 milki,tek tad ce moci da se cupa iz ovog brloga.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Pa tih 45 miliona + 17 miliona kamate i ostalih sranja (ukupno 62 miliona) nisu napravljeni preko noci. Imali smo "sitan dug" pre dolaska Dragana Stojkovica-Piksija. Kako je on dosao a zatim i otisao, dug sa oko 2 miliona, skocio je na 22-24 miliona i tu se nastavilo sa otimacinom. Nas klub se koristi kao "krava muzara" koju ce svako kome treba neka crkavica izmusti za svoje potrebe i zataskati. Nemoj dzabe da se nadas da ce neko odgovarati za ove dugove. Treba traziti neko privremeno resenje da se izadje iz ovih govana.

Link to comment
Share on other sites

i opet dolazimo do pitanja,koga da doniras?Te iste sto pokupili silne pare?Dzajic?Kao fudbaler legenda.Kao direktor odgovoran za najveci uspeh naseg fudbala,ali i debelo odgovoran za cabar u kom se nalazimo.Cela drzava i drustvo nam je u cabru,a kamoli klub koji su izlesinarili iznutra kojekakvi hohstapleri.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...