Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

Боби је спор за пик енд рол игру + је лоше играо одбрану против Скорцијанидиса :) Док је Катић са друге страни покретљивији па лакше брани пик енд рол :)

Па не игра се пик енд рол кад игра Боби, проблем? Није било проблема у Тел Авиву.

А протиф Софоа, понављам, нико није данас играо добро одбрану.

Звезда је једва изгубила на крају, а убеђен сам да је Боби могао да направи ту разлику да је играо бар 20ак минута.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Па не игра се пик енд рол кад игра Боби, проблем? Није било проблема у Тел Авиву.

А протиф Софоа, понављам, нико није данас играо добро одбрану.

Звезда је једва изгубила на крају, а убеђен сам да је Боби могао да направи ту разлику да је играо бар 20ак минута.

Спор је у одбрани пик енд рола :) Ево синоћ су и Грба и онај звездаш исто рекли да је Боби очајно чувао Софоклиса и да су звездини центри били најгори :) е сад можете да кажете ок Боби кад је лош је бољи од Катића кад је он лош али то је шта би било кад би било :) Уз то Звезда је чини ми се стигла Макаби управо док је играла без центара :)))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Јебига, ако тако гледаш онда ја могу рећи на полувремену је био егал док је Боби играо! Ко зна колико би покупио лопти у одбрани и нападу!

Капирам ја тебе шта говориш, али не може ме нико убедити да 12 минута није једноставно премало.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

 

Лаборал Кућа савладала Панатинаикос резултатом 79:77! Дакле, уколико желимо у Топ 16 фазу мораћемо да победимо у сред Грчке у следећем колу како би остали у игри.

Link to comment
Share on other sites

 

Крилном кошаркашу Црвене звезде Телеком Луки Митровићу дислоцирана чашица колена враћена је на место у болници у Новом Месту

Тачна дужина паузе знаће се када оток буде спао и каад се буде утврдило колико су оштећени лигаменти колена.

Млади кошаркаш црвено-белих транспортован је у Београд.

Митровић је био у дуелу са Крисом Букером, пао је на земљу и колено му је било потпуно дислоцирано.

Језивом сценом били су шокирани сви у дворани, тренер Крке Александар Џикић изнервиран је бацио флашу са водом на земљу, а Митровић је добио гласан аплауз гледалаца.

 

 

@Vaterpolo

 

Vaterpolisti Crvene zvezde osvojili su Superkup Evrope nakon što su večeras u Bečeju savladali ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 9:8 (2:3, 4:2, 1:1, 2:2).

Početak utakmice pripao je Kragujevačnima, koji su posle nekoliko minuta imali dva gola prednosti pogocima Burića i Gakoma. Zvezda je došla do prvog pogotka posle četiri minuta preko Prlainovića koji je smanjio na 2:1, ali je ubrzo zatim Basara ponovo vratio Radničkom dva gola prednosti. Uzvratio je Rađen sa leve strane pravim „projektilom“ koji je završio u gornjem desnom uglu za 2:3 i kraj prve deonice.

Ranđelović na početku druge četvrtine pogađa za 3:3, a Rašović preokreće na 4:3. Kragujevčani su teško pronalazili svoju igru, a Džon Man je postigao pogodak za 5:3 za Zvezdu. Prvi gol u ovoj deonici Kragujevčani su dali tek u petom minutu, kada je Gak prekinuo seriju rivala i sa distance smanjio na 5:4. Rašović je ponovo pogodio za dva gola prednosti, ali je Zloković postavio konačan rezultat prvog poluvremena – 6:5.

U trećoj četvrtini proradila je i levica Borisa Vapenskog za 7:5. A tek posle 23 minuta kapiten Radničkog Filip Filipović upisao u strelce i smanjio na 7:6.

Prlainović je pogodio za 8:6, ali su Kragujevčani ponovo smanjili. Na dva minuta pre kraja, Rađen pogađa za 9:7, ali je odmah na drugoj strani neizvesnost vratio Filip Filipović.

Link to comment
Share on other sites

šanse da dobijemo u Grčkoj su u domenu teorije, ne ložite se pls

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...