Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

katastrofalna košarka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Шта је пичке нико не сме да се огласи хахаахха :))) Ево ја ћу :))  Прво што ми је засметало јесте лош скаутинг од стране звезде :) Плеј из Локомотиве Вилијамс чини ми се му је име  је изразити шутер и не могу да верујем да му се све време чува улаз :) Онда Јасаитис играч који ради две ствари шутира тројке и  утрчава у рекет није могао да буде заустављен :) Шилб нам је велика рупа у одбрани то сам тек сада приметио :) Став му је као у Теодосића :))) и мало је себичан ..... Бобија слабо користимо нема ни једна акција за њега :) И мислим да онај мали црња треба да добије више простора, макар је на овој утакмици могао јер је погодио 2 тројке за редом и онда је био на клупи 10 минута , јер  једини зна да пробије и игра један на један :)

Све у свему ова екипа Локомотиве по играчима је најјача у групи :) Тако да можда сам и претерао !:))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ima potencijala ova ekipa zvezde

sto kaze kali nema nijedne akcije za bobija, to je trebalo vise da se koristi, losa rotacija na toj poziciji

onog lazica sam hteo da polupam

vidi se da je silb vrhunski igrac

a blazic ce mi biti ljubimac :)

sve u svemu zadovoljan sam, ne znam roster ostalih ekipa, pa ne mogu da sudim... ocekujem veliku borbu i naravno bar prolazak u top16! ae!

i da promasili smo brda zicera

Edited by grbic
Link to comment
Share on other sites

Iako Partizanovac, moram reći dobra tekma :) Fali vam samo malo iskustva u ovakvim takmičenjima, i lagano bi ste pobedili Lokomotivu, ništa oni nisu bolja ekipa od Zvezde.

 

Jedino me iznervirao juče Lazić dok je ostalo sve kul. Katić slaba partija, isto kao i Simonović.

 

Sve u svemu, dobra tekma!

:v

Link to comment
Share on other sites

Ove smo morali da dobijemo, neće biti ništa od top16, mada smo to i očekivali, barem ja jesam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Е и ја сам рекао за Шилба исто што и Кали! Много лоше игра одбрану, некако незаинтересовано.

Прављено је и доста глупих фаулова у бонусу. Оно, лик на пола терена окренут леђима и праве фаул на њему...

Али опет је уз мало среће Звезда могла до победе. Локомотива стварно има одличну екипу, и прогнозирао сам (и играо на клаџи) на њих, али опет је могла до победе Звезда. У Пиониру би било другачије мислим, јебена Арена.

Е и нико да помене Раденовића, добро је одиграо.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...