Jump to content

Assassin's Creed IV: Black Flag


Slađan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

pa da, ali tad je bio DLC, a sad ima i kao standalone igra :P


kontam da im je ovo i neka vrsta eksperimenta, da ovako rasparčaju dlc u standalone, pa ako se prodaje ili ima neke marketinške koristi od toga, da im to postane praksa.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

realno mislim da nijedna normalna osoba koja je kupila Black Flag neće kupiti ovo kao standalone, nisam baš siguran kome je ovo namenjeno. Možda ima ljudi koji nisu igrali ni jedan AC pa kao eto da probaju na brzaka dal im paše ili ne, šta znam. Kontam da ako se stvarno nađu ljudi koji će kupovati ovo da će se olako pretvoriti u praksu, a ubiju pretvaranje dlca u standalone kontam ne oduzima skoro ništa od resursa. Što može da vodi u dva smera, jedan je meni lično dobar, jedan je užasan. Prvi smer je da se vrate ekspanzije u modu. Znači, imaju gotovu, punu igru i posle nekog vremena izađe minijaturni nastavak/spinoff za igru. Drugi put kojim može da ode je da se igre isto prave 80% gotove imajući na umu da će biti potrebni i dlcovi da zaokruže ceo doživljaj i da onda te dlcove rasparčaju totalno i naplate kao nove igre. Drugim rečima da prodaju dlc kao ekspanziju, a što su dve različite stvari.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

sad sam baš pogledao rivjuove na Steamu (koji su većinom smeće ali govore dosta o potrošačima), ipak ima poremećnih ljudi kojima je skroz ok da plate 15€ misleći da kupuju demo za igru koju nisu nikad igrali tj. nemajući pojma šta kupuju.

 

Par primera pod pretpostavkom da su ovi ljudi kupili igru:

 

But seriously, good game. I haven't played AC IV yet, but im guessing that this game is kinda like a demo of Black Flag. Im having fun with it, the only downside is that i hear that it is a pretty short game (not even a game, more like a DLC).

 

Lik je kupio odvojeni DLC ali nije igrao glavnu igru niti je svestan da je kupio u stvari DLC, a ne punu igru.

 

This standalone version of the original Freedom Cry DLC gives me a taste of what AC4 Black Flag is all about as I do not yet have it and now I am most likely going to get it,So i highly recommend it

 

Isti slučaj kao prethodni sa potvrdom da će time što je kupio ovo kupiti i glavnu igru.

 

probably, just as amazing as black flag and ive been playing for a bit now since 4:30 pm and i have not once found any bugs unless it was at the start when a guy floated for a couple seconds but that is all. i give it a 9.9/10 because you cant top ac black flag at tho moment, and i feel like the playing controlls are even greater i really enjoy this and you should try it as well.

 

Ne kapiram kako neko ko ima osnovnu igru ode i kupi odvojeni, standalone DLC, a ne Season Pass ili kao ingame DLC.

 

 

Poenta koju hoću reći u odnosu na ovo i na količinu thumbs upova koje su ove recenzije dobile, ipak se prodaje i izgleda da će ipak zapasti u ovu drugu kategoriju prodaje dodatnog sadržaja po još većim cenama kao da su cele igre. Rano je još za bilo kakva predviđanja ali se nadam da će ovo brzo pasti u zaborav jer ako ne, veoma lako može već u narednih godinu dana da izmeni trenutni trend prodaje igara i formiranja cena, i to najverovatnije ne na bolje.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...