Jump to content

Vrsim usluge podizanja kesha sa diabla povoljno..


Recommended Posts

Evo ga lik ponovo lupeta bez dokaza...

Stabisa nije vadio preko tog lika na pocetku pitaj ga !!!! vadio je preko lika kome smo napunili paypall i ostalo mu tamo zarobljeno deo kesa i ne uvlacim ga ja nego ti a onda je posle poceo tek da vadi preko ovog bas u periodu kada sam i doticni post pisao a on je editovan tako da je bilo mnogo ranije cisto za tvoju informaciju a to moze i on da potvrdi, za novac kako je i sta bilo izvrces pricu ali je glavno novac si dobio a lagao si posle koliko vremena a izbegavas da das odgovor ovde javno na forumu odakle ti taj key ?????? sto lazes da je iz prodavnice u kojoj kosta 5000+ kad si ga meni dao za 4000 a svi znamo da mi nisi poklonio 1000+ dinara i sto mi nisi onda dao i kutiju sa mojim keyem unutra onda ako je u prodavnicu kupljen i to mi sledije, ma trebao sam da ti ni ne dam pare evo zasto: ako neko ima stvarno tu kutiju i racun moze da prijavi kradju i da se key ponisiti i tako te ja ne bih zajebo vec bih izgubio key sa acc i ceo battle net acc zbog  kradje, znaci key si ukrao ili ko zna kako dobio a neces odgovor da das nikako ja na sve sto pitas dam odgovor a tamo pise 200mil pa 1bil ili 2bila tako nesto a bilo je 400mil sto je malo znaci hteo si vise uglavnom trazio si poenta dokazana, bidovanje sam ti ucinio jednom poenta dokazana drugi put nisam stigao a ucinio bih ti jer nisam imao razloga da to ne uradim.

 

TRAZIM JAVNO DA OVDE DAS ODGOVOR ODAKLE TI TAJ KEY DA SVI VIDE KO SI I STA SI I KO GA JE ZA TEBE UKRAO, ODAKLE I KAKO ILI JE MOZDA KUPLJEN KRADENOM TREDITNOM KARTICOM PREKO NETA ??? i gde je moja kutija od diablo 3 igrice sa keyem i fiskalnim racunom molicu lepo posto si rekao da je kupljena u prodavnici u kojoj ti radi drugar za kes da je ta cena bila 4000 a malopre si rekao da je 5000+ ? ne izbegavaj odgovor na pitanje uhvacen si u lazi, kradji, obmani i prevari sada!!! ali naravno neces dati odgovor dok ja uredno i lepo odgovaram an svaku tvoju prozivku :D nemoj samo fazon bacili smo je i racun, zato sto to na skype tada nisi napisao nego si nesto mutio i tada sam ti je na skype-u trazio odma isti dan :D pa te onda smarao za nju jedno 2 meseca !!! i nista od toga....

 

Samo da se podsetimo Dobio sam key za 4000 dianra koji kosta 5000+ u prodavnici na skype-u sve pise da ti je drugar koji radi u prodavnici igara uzeo kutiju i da kod nejga kosta 4000 tako pise a sad kazes da je kostalo 5000+ prva laz, onda nemas kutiju a lazes da je imas dok ja bas nisam bio uproda da je trazim da bi mi ti rekao dacu ti neku drugu ako ti treba ali meni treba moja originalna kutija sa mojim keyem unutra koju si ti navodno kupio u prodavnici druga laz na istu temu...

 

Dosta je bilo evo ja pozivam Admine da rese ovog decka koji preti da ce nekom on da unisti reputaciju iako je pravio vise naloga i sa drugarima mi davao negativne poene sve na ovoj temi dzabe mu je a time sto je pretio je samo sam sebe zakopao uptavo smo utvrdili ko je on i sta je on zapravo, blati, laze, obmanjuje, pravi nove profile da bi sam sebe hvalio i sta ti ja znam sta sve, napada mene bez razloga a vidim i ostali cenjeni clanovi foruma se slazu samnom osim njega :D

 

 

EDIT 1: ovo ide posle njegovog sledecek posta posto sam rekao da necu praviti vise nove postove offtopic ovde sve je vec receno i samo da stavimo ogromnu tacku na klevete doticne persone:

 

        Deo za vadjenje kesa i Stabisu cu da ti objasnim mada ne volim likove koji se prave da znaju sta je bilo i kako je bilo a da o tome nemani ni predstavu. paypall tog decka je bio skoro pun 1800e je bio limit pa ga je on napunio i malo prepunio a ja pre toga nasao novog coveka ovog koji mi i sada vadi kes. Prosto je a posle kada je napunio taj paypall i on je poceo da vadi od ovog od koga i ja sada vadim.

 

A to za key je laz pa opet nikakvi dokazi i opet pitam ako sam isti dan trazio kutiju za d3 zasto je bio problem da je dobijem kad sam objasnio zasto mi treba jer mi blizzard trazi dokaze o kupovini a ne samo cisto posedovanje keya jer sam rekao da sam igru kupio dan pre toga u prodavnici za kes kao sto si ti rekao da je bilo i sad odjednom nemam da slikam i posaljem nista od toga. Ti idalje lazes vredjas i lupetas.... tvoje laz i reci protiv mojih dokaza i skype chata? pa mislim ocigledno je ko je ko i ko je sta.

 

Meni je stvarno zao doticne persone ali iz njegovih postova vidim da izgleda ima blagi mentalni problem i zao mi je sto sam morao prema takvoj osobi da se ophodim kao prema normalnom coveku umesto da ga sazaljevam ali eto sve smo resili u jednom danu

Brate prestani da blatis konkurenciju sa 2 profila...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

@Kaleja nisu mu konkurencija ne radim isti posao niti imam zaradu na taj nacin, samo sam pomogao ljudima da dobijaju vise para na forumu a inace nemam vremena za 2 profili izvini vidi se tacno ko ih ima tj doticni i svi su ga vec isprozivali za to a mislim da si i ti pogredio quote post da si hteo njegov. ako si pomislio na moj prvi posto o doticnom gde je on prodavao gold koji je dobio ilegalnim putem botovanja i prodavao neogranicene kolicine, to mu je moj cimer kojeg mozes licno upoznati ako zelis, mozda ti se svidi :P nemama ja vrmena za takve stvari postojim na 10 foruma i da imam po vise profila svuda.....

 

Edit 1: Op vidim da su Admini konacno intervenisali i skolonili gamad, sljam i smrad, lepo ciscenje :D nego mislim da dok im ne padne IP ban nece da se odkace smaranja tako da ocekujemo iste mentalno retardirane osobe da se jave nekim sledecim postom ali da ih pozdravim unapred i pozelim dobrodoslicu :D  ajde sad mozete opet da postujete i pravite posao adminima a i taman da malo zazivi forum pa vise se pise na ovoj temi nego na celom forumu bas zbog njih popularizuje se forum jebote :D A izgleda da je pao i neki ban cim ih nema odma da spamuju ocekujemo i neki nov acc od istih persona...

Edited by Burndown
Link to comment
Share on other sites

Hahaha pa sto se ljutish i nervirash:))) Sto sad i ti vredjash?Neshto mi se cini da sam pogodio u pravu zilu. Vidim da te boli kad ti kazem da si najveca uvlaka koju sam u zivotu video...ah tuzna pricha:)...ups,ene, u postu opet pominjesh admine, brate izadji malo na svetlost dana, ugusicesh se unutra :))) Znam da te istina boli, ali dobro dokle god se krijesh iza te maske ne bash lepe devojcice, za tebe nema zime:))))

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda uspevamo i babuna da vaspitamo kad vec nema kucno vaspitanje prestao je da vredja kao mentol, steta samo sto se ja nikada ne nerviram i sto ako imas neko problem samnom i imas hrabrosti licno da vredjas imas sve moje podatke javno ne krijem nista, svi znaju gde zivim, sta radim i cime se bavim tako da izvoli dodji jevda cekam da resimo usmeno probleme koje imamo, mani se nekulture i pretnji na forumima pricama devojcice a to ti ispadas... ionako cesto dolazis u BG pa svrati da resimo ako imas sta nejasno, posto ti nije bas nesto posla za rukom ova pretnja o unistavanju moje reputacije cak sam ti i zahvalan zaziveo si forum i dobro zabavio ljude, uspeo si samo da ispadnes retard kao i tvoji drugovi sto su te terali da se raspravljas samnom ili si to sve ti jedan te isti ne ulazim vise u bilo kakve detalje ili rasprave sa tobom sve je vec gore receno i navedeno, posto smo i babuna malo prevaspitali nadam se da ce se smiriti i poceti da se ponasa u skladu sa svojim godinama i ako ti nesto zatreba da kupis od mene slobodno se javi posteno cu te odrati kao zeca :D

Edited by Burndown
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Haha ja od tebe da kupujem?:) Ti si taj koji je od mene trazio stvari, pocev od Diabla pa do trazenja kupca za tvoj stream itd. A ja sve sto sam trazio je bilo 10 sekundi tvog cenjenog vremena da postavish jedan predmet. Sto ti je takodje bilo tesko drugi put da uradish. No, nije ni bitno. A sto se tiche usmenog vidjanja, samo mi reci kad i gde :)

 

P.S. Napredujesh polako, vec izvirujesh malo napolje, nikoga nisi pominjao. Lepo, lepo :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...