Jump to content

Vrsim usluge podizanja kesha sa diabla povoljno..


Recommended Posts

HAHAHAHAHAHAHAHAH covek koji je napravio topic sam pravi altove da bi sam sebe reklamirao ahahaha i jos se hvali koliko je glup ispao 67.3 evra platio proviziju lol znaci ne verujem killYg0r hvala sto si ovo primetio i evo opet kazem kome treba prebacivanje kesa naplata je 30 evra za vadjenje do 500 evra pa vi vidite koliko je to mizarno u odnosu na ovij 67.3 koja naplacuje doticni koji ima ocigledno 3 acc da moze sa 2x sam sebe da hvali i reklamira :D

Ja se na ovu temu vise ne oglasavam a kome treba da se vadi kes a ne da bude opljackan neka se javi :D

Edited by Burndown
Link to comment
Share on other sites

Burndown nemas jos dovoljno godina za ovaj forum ocigledno.... Nemoj meni sjebavati posao, imas novi topic napravi i reklamiraj se sta si dosao kod mene, ja radim kako radim imam ljude koji podizu i imam pravo da se reklamiram, voncruger je covek stariji koji drzi igraonicu u beogradu i prebacujem mu kesh redovno i ne buni se jer pare dobija instant.... ocigledno da imas problema sa tvojim sistemom prebacivanja pa si dosao kod mene da se prepucavas ili sta vec.... otvori novi topic i cao, okani se mene...

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAH covek koji je napravio topic sam pravi altove da bi sam sebe reklamirao ahahaha i jos se hvali koliko je glup ispao 67.3 evra platio proviziju lol znaci ne verujem killYg0r hvala sto si ovo primetio i evo opet kazem kome treba prebacivanje kesa naplata je 30 evra za vadjenje do 500 evra pa vi vidite koliko je to mizarno u odnosu na ovij 67.3 koja naplacuje doticni koji ima ocigledno 3 acc da moze sa 2x sam sebe da hvali i reklamira :D

Ja se na ovu temu vise ne oglasavam a kome treba da se vadi kes a ne da bude opljackan neka se javi :D

Ko je tebe uopste ovde pustio, srece ti? Sta tebe boli kurac koliko neko nesto naplacuje? Niko te nije ni pitao za zdravlje. Ajde idi negde i igraj kaladonta.

closedoor.gif

Link to comment
Share on other sites

instant posle 3 dana :D

 

Tada sam cekao 3 dana.....jer covek naravno nije lud da mi da odmah pare....ali sada kada je sve u redu i proslo kako treba dobijam instant....

HAHAHAHAHAHAHAHAH covek koji je napravio topic sam pravi altove da bi sam sebe reklamirao ahahaha i jos se hvali koliko je glup ispao 67.3 evra platio proviziju lol znaci ne verujem killYg0r hvala sto si ovo primetio i evo opet kazem kome treba prebacivanje kesa naplata je 30 evra za vadjenje do 500 evra pa vi vidite koliko je to mizarno u odnosu na ovij 67.3 koja naplacuje doticni koji ima ocigledno 3 acc da moze sa 2x sam sebe da hvali i reklamira :D

Ja se na ovu temu vise ne oglasavam a kome treba da se vadi kes a ne da bude opljackan neka se javi :D

 

Pa tako reci.......evo mozes me dobiti na 064/3607-666.........ako si pravi lik moze prebacivanje....znaci na 250e mojih na accu ti uzimas samo 10e provizije?

Naravno ovo cemo raditi lice u lice.....nadjemo se u mojoj igraoni ti prebacis sta treba i dogovor padne na 250e  ja tebi 10e+naravno sto lopovi iz blizza otmu......znaci na 250e blizz uzme oko 35 i 10? i umesto 190 kako sam ranije dobijao ti mi das 215e?

Cekam kontakt....

Link to comment
Share on other sites

Jedan decko je vec vadio kes videvsi ovo i zahvalan je nick mu je Stabisa na forumu... i opet me prozivate a imate PM i rekao sam da necu vise da kucam ovde kako me balavci ne bi vise smarali i reportovali... samo sam objasnio da vas decko pljacka inace provizija koju meni uzima covek je 30 evra do 500 evra vadjenja. A matematika ti ne valja bas, koliko je 250*0.85-10e ? ti kazes 215 dobijas kad ono 250*0.85=212.5 - 10e je 202.5 ... a provizija je 30e do 500 anyway imas PM i mogu da te spojim sa likom koji mi vadi kes pa se sa njim dogovori...

Edited by Burndown
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Bila jednom jedna bakica.....itd itd........ma koji decko?!?!?! daj mi potvrdu...ja nisam rekao da me PM ili sta vec, ja sam dao broj mobilnog........mislim da je onaj lik gore rekao pravu stvar oko kaladonta..........izem ti ljude ljubomorne koji pricaju gluposti,.....neka, ovako mi sigurnije bolje ocerupan golub u ruci nego tvoj kobac na 2000m iznad mene.........

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Sad dajem instant, vise ne treba ni tri dana, samo jedan dan tj 24h dok blizzard procesuira predmet. Jer ja postavim predmet na aukciji za 250 e ili manje koliko vec neko zeli da prebaci, javim samo statove predmeta da ga nadje, covek odavde kupi i ja samo sacekam da procesuira. Cim legne na paypal ja saljem na devizni ili tekuci svejedno...E sad Burndown je u pravu kad kaze da je taj lik povoljniji ali retko ko ce da ceka 500 e da podigne.... ja naplacujem po jednoj transakciji a taj lik na celu sumu, E sada razlika je u tome sto ja sve sam radim nemam lika nekog koji prebacuje vec imam komp u italiji i team wiever kojim ga kontrolisem i na taj nacin sve sam prebacujem sto je mnogo sigurnije za one koji zele preko mene...Druga stvar je sto pare odmah isplacujem a taj lik to ne moze, garantujem, osim ako ne zivi u inostranstvu pa ima komp u srbiji da mu neko radi ili obrnuto... E sad zasto mora da se ima komp u drugoj zemlji koji se kontrolise preko team wievera ili nekog drugog "remote" programa, zbog IP adrese, kad god se koristi neki od sajtova za slanje novca promena IP adrese ga zakljucava...tako da ne moze iz srbije sa jednog kompa da kontrolise racun u drugoj zemlji ili obrnuto...Znaci tom liku je samo dobra volja sto ce morati da se cima da salje kintu i da ceka, proverava i to sve za 20e zarade a verovatno mu toliko kosta jogurt tamo gde zivi.... I plus ako ce vec svako kod njega cekati da skupi 500-600-1000e da podgine uvek postoji sansa da se lik pokupi i odnese sav kes...A ako bi ja zajebao gubite 200e... znaci ko ima kesa u diablu nek zove i proba sa 40 50 e pa cemo onda po 250.. Ja sad ne pljujem po tom liku sto ga Burndown spominje a on verovatno ni ne zna da se o njemu prica, vec samo objasnjavam da njegov sistem nije razradjen koliko moj i koliko sam se mucio da sve uskladim a samim tim i naplatim trud(kao sto ve rekoh dobar ja dobri vi) A on je neki dobri samaricanin koji ide i salje pare ljudima za dzabe, e toga nema danas pa da izgori zemlja...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam do sad prebacivao preko 3 razlicita coveka i svi su me zajebali sem Que-Win -a. Sobzirom da mi je prodaja predmeta u Diablu full time posao i sobzirom da sam zaradio toliko koliko sam zaradio (bolje da ne pominjem jer bi me neko verovatno ubio) uzasno mi je bilo bitno da nadjem nekoga maksimalno pouzdanog i efikasnog. I Que je daleko najefikasniji i najpouzdaniji od svih. Sve stize odmah i u evro tacno.

 

@Burndown

 

Dobro znam ko si i ti i ko je Stabisa,tako da znash i sam da je bolje da cutim da ti tek totalno ne padne reputacija ovde:) A i znash i sam na koju foru si mi sjebao prodaju zlata na ovom forumu tako da je najbolje sto mozesh da pustish ljude da rade svoj posao i to je to. Jednom sam ti oprostio ali nemoj vishe da zezash druge, jer znash i sam ako ja pocnem da pricam sve shta znam nece dobro da se zavrshi, i reputacija ide u dubok minus :))) Tako da ono, no bad feelings, i samo se bavi svojim poslom, a druge pusti na miru:)

 

Pozz svima :)

Link to comment
Share on other sites

I da stavim Tacku na moje komentare na ovu temu posto vidim da se uvek pojave mentalaci sa po 2-3 posta da prozivaju dok na svim ostalim mojim oglasima mozete videti pohvale starijih clanova moderatora i admina. uglavnom 2 stvari hocu da kazem iako sam rekao da se vise necu oglasavati:

 

Prvo ja nisam ovde nikog vredjao niti optuzivao samo sam otvorio oci koliko je doticna osoba uzimala za sebe a u trenutku kada sam napisao svoj prvi post bilo je mnogo vise pa je on editovao temu i smanjio to, a o tome sto se stalno pise nesto na temu decko ima samo koristi jer je bilo kakav Marketing dobar marketing.

 

Drugo: zamolio bih ljudi koji bez osnova optuzuju i kenjaju sa po 5-6 postova na forumu dok me hvale ljudi sa po 1000+ postova i velikom reputacijuom za saradju i fer i korektan odnos da prestanu da pricaju gluposti i lazi nemam vremena da prozivam sve redom ali cu se oglasiti na pretnju doticnog LEONDGORANCE

 

Evo cele price mene i leondgorance-ta: posto ga imam na skypeu od 18 januara 2013 godine chat da kopiram bi bio predugacak pa cu ukratko sve predstaviti ovde. Pocetak razgovora je bio da on zeli da kupi od mene D3 acc koji kupuje mnogo u tom trenutnu nisam znao njegov nick na forumu a tada smo ja i Stabisa prodavali gold u diablo 3 igrici koji smo zaradjivali flipovanjem itema a ne botovanjem!!! za to ima dokaza zatos to smo streamovali flipovanje i onda se na forum pored nas 10 koji prodajemo gold si po istoj ceni i zaradjujemo gaflipovanjem i postenim farmom pojavi doticni sa 1 komentarom i proadje gold po abnormalno maloj ceni posto naravno BOTUJE i onda je moj cimer popuzdeo zbog toga i objavili smo cicnjenice na njegovom postu da je gold koji prodaje od Botovanja i to je tacno i ljudi to treba da znaju da uzimaju gold koji je dobijen botovanjem !!! to je to mozete videti njegov post i sami se uveriti u njegov odnos sa ljudima i nacin ponasanja rekao bi mozak deteta od 12 godina a covek ima mnogo vise. Kada smo skontali da je to on na skype potpisan kao strahinjacv nisamo se visa javljali an tu temu on je gold prodavao na druge nacine a mi na forumu. (ETO TO JE TO STO JE ON PRETIO DA CE OBJAVITI hahahah da sam ja tj mi odnosno ja stabisa i moj cimer ta cnije moj cimer sa njegovog profila na klanruru nejmu upropastili prodaju golda zato sto smo rekli da prodaje gold koji je dobio botovanjem hahah cry me a river) U medjuvremenu je bilo dosta zaednickih prica i stvari u jednom trenutku mi je on dao Diblo 3 key za 4000 dinara i rekao da mu novac dam kad bude bilo i dobio je novac kada ga je trazio ali ja nikada nisam dobio potvrdu da je taj key legalan i da je kako on kaze kupljen u prodavnici jos mi je i nudio kuiju nekog drugog diabla 3 a ne moj sa tim keyem sve ima lepo na skype vec je verovatno negde marnut ili placen kradenom kreditnom karticom to pojma nemam i necu da ulazim i optuzujem ali je jako sumnjivo i svakome bi bilo a to sve imam lepo slikano na skype da posle 1 dan nema ni sliku keya ni racun iz prodavnice ni kutiju iako u to vreme ni u jednoj prodavnici na svetu nije diablo 3 kostao 4000 dinara :D nista samo kod sam dobio i kada me je blizard pitao za dokaze gde sam i kako kupio taj key nisam imao odgovor ticket je jos uvek otvoren i samo cekam kada ce doci red na mene i da cu dobiti ban na tom acc, posle toga sam mu pomogao par puta da oslobodi RMAH balans a par puta je i trazio gold od mene 200mil pa 1bil pa 2bil na zajam dok ja od njega to nikada nisam trazio i tako neke semsne sume koje bi on kao covek kako on kaze zaradjuje ogroman kes morao da ima ali nebitno. Ne bih ne ni javljao na temu vise da on nije pretio, ostali su samo prozivali to je normalno forum je i imas pravo to da radis dok te admini ne opomenu a mi mnogo me zanima sta ima on jos da napise a ja samo da dodam da cu ako bude bilo potrebe slikati:

 

Ceo skype chat mene i njega pa pozamasan je dosta gde se sve lepo vidi crno na belo sve sto sam rekao takodje i njegove pretnje nakon mojeg pitanja zasto mi pretis na klanrur-u kad smo do juce da kazemo saradjivali izgleda da decko ima nekih psiholoskih problema ali u to necu zalaziti, do pretnji na skype i uvreda koje je iznosio ponasanjem maloumnog deteta :D

Slikati odgovor blizarda na kome mi specijalno za taj key traze dokaze o kupovini...

 

A sto se tice pretnje njega da ce mi popularnost opasti mogu samo reci: hahahahahaha svaki marketing je dobar marketing stim sto ima jedan problem ja sam registrovan i veoma cenjen clan mnogih foruma: pocevsi od ovog kupujem prodjem, limundo, kupindo, GRAMNO- najaci EUYU forum o igricama, pc-games, razmena igara idr ne mogu ni da se setim svih foruma dok on ima 5 posta dosao ovde da preti verovatno ima problem sa licnoscu ili mozgom nzm ni u to ne ulazim

 

Ako neko ima problema samnom moze slobodno da me prijavi adminima a ja cu njima priloziti sve posto ima dosta a moze i slobodno da mi date vi sa po 5-10 postova tj novim acc pravljenim juce i -10000 reputacionih poena na moji oglasima idalje stoje pohvale prestiznih i cenjenih clanova mada je ionako ovo umirujuci forum...

 

Nikada nisam imao ni sa kim problema na forumu osim sa tim novim profilima imaju po 3-4 posta i prozivaju i prete.....

 

Izvinjavam se adminima, moderatorima i ostalim clanovima foruma sto je ovo otislo u off topic ali eto raznih ljudi ima... pretnje uvrede i razne  gluposti....

 

Zamolio bih admine da sprece odlazak ove teme u off topic ako doticni ima nesto protiv mene neka u odeljku za lazove i prevarante iznese svoje misljenje a ne ovde ili neka se vama zali jer kad kazem necu se oglasavati na temu to ne znaci da se necu javljati na pretnje maloumnika...

Edited by Burndown
Link to comment
Share on other sites

Cek ja nisam skontao... Que-win, Voncruger i leondgorance je sve isti lik i sam sebi (ili drugari novi clanovi) bumpuje post, daje rep i preporucuje? :D Me like :D

 

Elem on topic, ja sam uzimao 20% (od sume - 15% blizz) za prebacivanje Diablo kesha sa bnet balance u solarni (pare na sunce). Na 250 eur sam uzimao 42.5eur i zaintereosabima sam davao 160eur koliko se secam (jos 10 eur je bila provizija banaka za transfer, podizanje, uplata bla bla bla) i cekalo se 2-5 dana... Mene nije sramota da trazim koliko hocu, jer cenim svoje vreme i snalazljivost... E sad posto je neko jeftiniji jbg... mora da se nosi sa konkurencijom... Ali pre svega, mora da bude pouzdan, sto meni bas i ne izgleda tako posle 3 alta bumpovanja i preporuka samog sebe...

Edited by cRuis3r
  • Upvote (+1) 1

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Izvini cenjeni i postovani clanu svih foruma na planeti, nisam te odmah prepoznao.

 

Imam jednu odlicnu priliku za tebe, da naplatish to svoje znanje.   http://en.wikipedia.org/wiki/World%27s_Biggest_Liar

 

O cemu ti pricash decko?o.O....ja sam tebi jednom u zivotu trazio 200m na koje si ti rekao da dugujesh drugu 500m koje treba da mu dash sutra ujutru.I kakvim milijardama pricash ti da sam ti trazio? Nekoliko puta si mi oslobodio balans? Brate tebe nije sramota da lazesh toliko? Jednom si mi oslobodio a drugi put kad sam te pitao rekao si da si sa cenjenim i postovanim igrachima LoL-a na skypeu pa da nemash vremena da se ulogujesh 2 minuta :)

 

Haha ja sam tebi dao diablo nalog koji je da,tada koshta 5k+dinara u prodavnici i sad TI pravish od SEBE zrtvu lol? Brate tebi nije dobro.Da vratio si mi pare cim sam ti trazio, pa onda dodash josh 5 meseci. Cas nemash para,cas cekash da podignesh kesh sa pyapala,cas idesh kuci u Bor itd itd. 5 meseci si ti izmisljao izgovore i sad pravish zrtvu od sebe i lazesh da si mi dao odmah kad sam ti trazio. Sram te bilo.

 

A to za gold.Hahahahahah pa ti si mi sam rekao na skajup da ti je to taktika za sjebavanje drugih. Napljujesh nekoga nabijesh par minusa i odma se ljudi izloze na forumu i njemu propadne prodaja. A za to si podmetnuo cimera takodje. Veruj mi isto kao shto ti mozesh da kopirash razgovore sa skajpa mogu i ja.nishta se ne sekiraj :)

 

"Jedan decko je vec vadio kes videvsi ovo i zahvalan je nick mu je Stabisa na forumu" hahahahahahahah videvshi to?Pa kako te bre nije sramota,to ti je drugar kuca do kuce koji vadi vec mesecima kesh preko istog lika kao i ti.I ti sad prosipash prichu kako je videvshi ovo zahvalan? A to ti je najbolji drugar i ti onda prebacujesh nekome da korsiti dva naloga da sebi digne rejting o.O  Ti si neverovatna osoba,majke mi:)

 

Opet ti kazem, okani se tudjih topika i pljuvanja drugih na njihovim topicima,imash svoje pa na njima truj ljude. I kad si vec toliko premazan i takav lazov. Idi na sajt koji sam ti dao i bar unovchi to, da ti ne propadne skill:)

Link to comment
Share on other sites

Hahahah kako su jadni ovi momci pazite ih samo ali je ovog puta ubo pravi profil sa koga pise leondgorance za sve sto sam ja rekao imam dokaze tako pise na skype-u sta si trazio sta nisi imao sta si lagao itako dalje a to st oti imsljas da sam ja tako sjebavao ljude bla bla bla i tako dalje molim dokaze da se ja ne cimam ajde ti lepo ceo nas skpye chat od 18januara postuj ovde ali nemoj nesto da fali ili da editujes zasto sto cu onda ubaciti snimak na kome listam poruke i sve se lepo vidi.... bas cudnih probema ima desko i sve da branis nekog ovde na forumu ne pomazes mu .... lolololol :D  mada posto si mi na skype pisao da ti kad vadis kes preko njega nemas proviziju sve vise i ja sam mislim da je isti covek ili ono neka topla braca njih 3-4 :D izgleda da tvrdnje ostali clanova foruma nise daleko od istine

 

A najace od svega svajdaju se ta 3 lika ili ti jedan ili koliko vec naloga ima ili koliko je njih u drustvu vise koji su na foru svaki ciga svog konja brani i drze se zajedno sa ostatkom foruma i clanovima koji su ovde po 3-4 godine i imaju od 300-20 000 postova a ja sam previse aktivan na drugm forumima pa na ovom umirajucem nisam imao potreb da nabijam postove i bumpujem svoje teme vec sam samo kacio oglase a ni na pohvale drugic slanova nisam odgovorao niti ikada scimao ljude sa kjima sam saradjivao da dodju da me hvale pogotovo ne sa novih profila :D hahahaha :D ludilo su ili je :D

Edited by Burndown
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

vidi se iz kamiona da je isti lik

 

Ako ti tako kazesh :)

Hahahah kako su jadni ovi momci pazite ih samo ali je ovog puta ubo pravi profil sa koga pise leondgorance za sve sto sam ja rekao imam dokaze tako pise na skype-u sta si trazio sta nisi imao sta si lagao itako dalje a to st oti imsljas da sam ja tako sjebavao ljude bla bla bla i tako dalje molim dokaze da se ja ne cimam ajde ti lepo ceo nas skpye chat od 18januara postuj ovde ali nemoj nesto da fali ili da editujes zasto sto cu onda ubaciti snimak na kome listam poruke i sve se lepo vidi.... bas cudnih probema ima desko i sve da branis nekog ovde na forumu ne pomazes mu .... lolololol :D  mada posto si mi na skype pisao da ti kad vadis kes preko njega nemas proviziju sve vise i ja sam mislim da je isti covek ili ono neka topla braca njih 3-4 :D izgleda da tvrdnje ostali clanova foruma nise daleko od istine

 

A najace od svega svajdaju se ta 3 lika ili ti jedan ili koliko vec naloga ima ili koliko je njih u drustvu vise koji su na foru svaki ciga svog konja brani i drze se zajedno sa ostatkom foruma i clanovima koji su ovde po 3-4 godine i imaju od 300-20 000 postova a ja sam previse aktivan na drugm forumima pa na ovom umirajucem nisam imao potreb da nabijam postove i bumpujem svoje teme vec sam samo kacio oglase a ni na pohvale drugic slanova nisam odgovorao niti ikada scimao ljude sa kjima sam saradjivao da dodju da me hvale pogotovo ne sa novih profila :D hahahaha :D ludilo su ili je :D

 

I na sve to baljezganje ovde,nisi odgovorio ni na jednu stvar koju sam napisao u prethodnom postu:) Zato sto znash da je sve tacno, i za milijarde koje sam ti trazio, i za balanse koje si mi PAR puta oslobadjao,i za Stabishu itd. Ako ti kazesh da sve to shto si napisao je istina, onsda odustajem. Prepirati se sa lazovom uvek ima isti rezultat.Ako upadnem u veliku prepirku sa tobom,spusticu se na tvoj nivo,a onda cesh me dobiti na iskustvo,koga ocigledno imash na izvoz:)))

 

Pozzz

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAH moja tata jaci od tvok tate rekla kazala, i fazoni sa susreta sela.....molim dokaze a ti si malopre potvrdio sve sto sam ja napisao pa sada molim ili ceo skype chat razgovor ako imas nesto da kazes ali nemoj da ga editujes da ne moram i ja da se cimam da ga postujem ponovo imam isti taj chat a vidim odma ogrces pricu nista od chata a na skype pretis sve cu da postujem pa postuj kad te MOLIM ili GTFO :D

 

E pa nisam ja skontao foru vidis killYg0r pa ja treba sad da pozovem sve drugare koje znam da dodju ovde da se registruju da njega blate ili d napravim jos jedno 2-3 profila hahahah stvarno ne razumem ljude ili je decko malouman ili ima brainissue ko zna necu da se raspravljam sa njim mozda je stvarno bilestan pa ne bi bilo u redu evo POZZ i tebi <3

Edited by Burndown
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Haha necesh da zovesh drugare kao shto ih nisi zvao da blate kad sam ja prodavao gold? Jbt kakav si ti folirant :)

 

 

Za Strabisu ne treba nishta da kopiram, ima u mom prethodnom postu,kako se pravish lud da je on zbog ovog posta pocheo do dize bla bla bla.  I naravn na to nemash shta da kazesh, a nisam ni ocekivao da cesh imati:)I mene bi bilo sramota.

 

Sto bi se ja muchio i trazio kad imam tebe da to sve odradish. Ajde nadji mi dokaz gde si ti meni PAR puta skidao balans i dokaz gde sam ti trazio sve te milijarde da mi pozajmish:))) I dokaz da si mi vratio pare ODMAH kad sam ti trazio a ne nakon nekoliko meseci takodje :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

OK kad meni neko trazi dokaze ja prilozim chat a ne lupetam i lazem okolo kao doticni !!! eto sve sto si rekao protiv mene slagao si :D

lakse mi da kopiram nego da slikam ali ako treba mogu i to nije problem

samo idem unazad sa datumima lakse mi da nadjem sve...

 

Dokaz br 1:
[24.9.2013 3:35:04] strahinjacv: a reko ako imash
[24.9.2013 3:35:08] strahinjacv: da stavish
[24.9.2013 3:35:16] strahinjacv: da zabidujem neki item
[24.9.2013 3:35:19] strahinjacv: da oslobodim balans
[24.9.2013 3:35:30] strahinjacv: da mogu da postavim na rmah iteme
[24.9.2013 3:35:38] strahinjacv: da stavish za 1.25 bid bez buyouta
[24.9.2013 3:35:50] Ivan Burndown: ajde posel game-a
[24.9.2013 3:36:04] strahinjacv: oke
[24.9.2013 3:55:47] Ivan Burndown: ajde sutra igram sada
 
dokaz br 2:
[7.9.2013 4:27:35] strahinjacv: ma na tvog glavnog lika
[7.9.2013 4:27:39] strahinjacv: stavi nego govno od itema
[7.9.2013 4:27:39] Ivan Burndown: na njemu
[7.9.2013 4:27:40] Ivan Burndown: :D
[7.9.2013 4:27:47] strahinjacv: za 1.25e bid
[7.9.2013 4:27:50] strahinjacv: bez buyouta
[7.9.2013 4:27:56] strahinjacv: i napishi mi ovde sta si stavio
[7.9.2013 4:28:03] Ivan Burndown: a sto to sta radis ?
[7.9.2013 4:28:06] strahinjacv: da mogu da oslobodim balans
[7.9.2013 4:28:13] strahinjacv: ne mogu da postavljam aukciju
[7.9.2013 4:28:18] Ivan Burndown: aha
 
dokaz br 3:  ovo je kada je uzeo kes posto je 10tak dana pre toga bio u BG nismo mogli da se nadjemo da mu kes dam licno a pre toga cekao kes kod mene nekoliko dana da on dodje u BG a key sam od njega uzeo 27 aprila znaci 4 meseca je proslo a ne 5 OPET LAZES !!!! ( slikao sam tvoj post u kome si napisao da je bilo 5 meseci evo tog dela u slucaju da editujes post: i samo jedno pitanje dole si rekao da si mi dao acc koji kosta u prodavnici 5000 a ti mi dao za 4000 :D pa znaci ukrao si ga inace mi nikada ne bi dao 1000 dinara to znamo zato i nisi imao ni kutiju ni sliku keya ni nista sve si unistio i za to imam chat kako nemas nista i mazes me i lazes kao poslacu ti neku drugu kutiju koj ce ti kurac da a ona ustvari i nije u tvom vlasnistvu nit key ko zna kako si ga nabavio !!! i dobro da ti nisam odma poslao pare a dobio ban na acc zbog keya ali nema veze zavrsio sam sta sam imao i key je posluzio :D
 
Evo reci doticnog iz jednog predhodnih postova!!! :D
Haha ja sam tebi dao diablo nalog koji je da,tada koshta 5k+dinara u prodavnici i sad TI pravish od SEBE zrtvu lol? Brate tebi nije dobro.Da vratio si mi pare cim sam ti trazio, pa onda dodash josh 5 meseci. Cas nemash para,cas cekash da podignesh kesh sa pyapala,cas idesh kuci u Bor itd itd. 5 meseci si ti izmisljao izgovore i sad pravish zrtvu od sebe i lazesh da si mi dao odmah kad sam ti trazio. Sram te bilo.
 
ali je chat o tome ogroman da ne kopiram ni u jednom trenutku nije pisalo sa tvoje strane brate kad saljes kes treba mi i nisi se bunio sto smo to odlagali a podatke za slanje si mi dao par dana pre nego sam posao na more. Ako ja prodam nekom neki acc i kazem nije frka za kes kad bude daces sto imamo chat i ja i ti sigurno on nece da me napinje uzmu pare ali kad mu zatrazim i kazem brate treba mi kes on ce mi dati to je to.
 
[29.8.2013 10:47:54] Ivan: e brate si tu
[29.8.2013 10:47:58] Ivan: nesto da te pitam
[29.8.2013 10:47:58] Ivan: ?
[29.8.2013 13:06:33] strahinjacv: e reci
[29.8.2013 13:58:43] Ivan: si uzeo kes?
[29.8.2013 13:59:00] strahinjacv: pa javio sam ti na mobilni da jesam :)
[29.8.2013 13:59:10] Ivan: aha oki nice
[29.8.2013 14:00:13] strahinjacv: hehe
 
Dokaz br 4:
 
[27.8.2013 2:19:04] strahinjacv: hmmm ae mi daj sav gold koji imash pa cu ti vrnem sutra prekosutra
[27.8.2013 2:19:11] strahinjacv: neki lacuni jurim
[27.8.2013 2:19:20] strahinjacv: sumnjam da ce biti dosta 400m ali mozda bude jbg
[27.8.2013 2:19:30] Ivan: duzan sam 2bil moje moram da dam ujutru....
[27.8.2013 2:19:36] Ivan: napravio sam 250 e za 5 dana
 
A trazio mi je gold i kada sam bio kuci u Boru ali taj chat ne mogu da otvorim drugi komp je u pitanju eto od mene je trazio 2x puta chatom i 1-nom preko skype calla a i od Stabise je trazio vise puta...
 
Dokaz5: [28.6.2013 15:59:18] strahinjacv: e reci mi hocete vi da dizete preko ovog mog drugara ili ne? 
hoce tog istog lika da mi uvali da mi on dize kes da i mene deru kao vola :D haha a i pre toga me napinjao da vadim preko njega
 
[8.6.2013 1:45:19] strahinjacv: ok zato shto mi morash javiti ranije ako hocesh preko ovog mog
[8.6.2013 1:45:27] strahinjacv: zato shto ja njega nahvatam jednom u 15 dana :D
 
I pored svega ovoga postoje 2-3 call razgovorima u kojima su trazio gold na zajam ali ima kod Stabise kojeg prozivas i koji je ovo sve video a rekao sam mu nemoj ni da se oglasavas pusti ga.... kako od njega trazis gold na zajam itd itd....
 
Upravo sam potvrdio da doticni laze i mislim da sam svoje rekao nemam potrebe vise da se oglasavam na temu offtopicom ako imas neki problem samnom pisi adminima alo decko LAZES dokazano je KRAJ DOVIDJENJA 
 
Edited by Burndown
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Owned?

 

Taj rad :D GG WP :D covek je prso nzm zasto a mislio sam da smo imali normalan odnos medjutim sad vidim da je i pre pokusavao da mi uvali istog lika da me dere kao ovcu za % jednostavno u glavi se izgleda doticnom kvacilo odkacilo.... ne volim bas to da radim ali kad mi neko preti jbg... :D morao sam, a ovde cu stati sa pisanjem i njegovih neosnovanih pretnji  tuzbi kako ce on balavac meni da unisti reputaciju na forumu HAHAHAHAHAHAHA bolje da pocne prvo da se vaspita i nauci pravilima foruma.

 

Jos jednom se izvinjavam svima na forumu osim doticnim personama koje sam morao da spustim na dno za odlazak u offtopic ali morao sam da odreagujem jbg.....   SVE SAME LAZI OD DOTICNOG :D i da hvala na marketingu i pokusaju da mi unistis reputaciju ako progovoris kako ti kazes upravo si mi je ja mislim podigao jer sam jos jednom dokazao ko je ko :D

 

Najaca fora sto jos uvek imam 1 reputacioni poen u zelenom jer ne mogu da mi daju 10 negativnih tako brzo pa su uspeli da spuste nekoliko poena novim profilima :D haha ma i -50 da odradite dzaba :D to nece promeniti moju reputaciju i fer i korektan odnos koji imam ovde :D

Edited by Burndown
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

LOL i sta si dokazao sada?

 

I ponovo se pravish lud na ono sto sam te pitao za Stabisu?i dalej ne mozesh da odgovorish na to?:) "Jedan decko je vec vadio kes videvsi ovo i zahvalan je nick mu je Stabisa na forumu"...i dalje cutish na ovo shto si napisao.Dobro znash da ti je on rl drugar i da je on uveliko i pre ovog posta dizao. Ali se naravno pravish lud, nemash shta da kazesh. Ocekivano:)

 

Za to bidovanje sta si pokazao? Ja sam rekao jednom si mi ucinio a drugi put si prichao da si na skypeu sa nekim cenjenim igrachima lola i da ne mozesh sada nego sutra.Nisi mogaio da se nakacish na 10 sekundi u diablo. I sutradan mi nisi postavio predmet,zato sto sam do tada vec nashao nekoga. Znaci postavio si mi jednom a to nije par puta,samim tim ponovo lazesh:)

 

Hahah napisao si dokaz da si mi vratio pare sto je nisam nikad poricao. Ti si rekao da si mi odmah vratio kad sam ti trazio, a ja sam rekao da je proshlo nekoliko meseci:) I naravno nije mi bio problem da cekam ali zasto pricaash da si mi odma vratio kad nisi:)

 

Haha dokaz da sam ti trazio 400m a ne milijarde kao shto si prichao:) A te milijarde pokrivash tvrdnjom da je bilo usmeno?Haha nice try:))A onda je mrmot zavio cokoladu u foliju. I zasto pominjesh stabisu konstantno kad je to lik kome sam licno nekoliko puta kupio predmet sa svog balansa zato sto je njemu falilo.Naravno momak mi je sve vratio, ali je i profitirao na itemima, tako da ne vidim poentu sto uvlacish njega.

 

I eto,toliko si pisao i kucao i opet sta?U svim slucajevima si dokazao ono shto sam rekao...i za PAR puta skidanja sa balansa,i da si vratio posle 4 meseca(da ja sam rekao 5),ali opet blize je 5 neko 0:)I dokazao si za 400m, ja sam rekao 200...u svakom slucaju blize nego milijarde koje pominjesh.

 

I na kraju krajeva.Ti si meni ucinio da jednom skinesh balans, a ja sam tebi ne slepo da neshto vredno u hiljadama dinara.I shta se onda uopshte javljash.Ti meni ne bio dao na slepo neshto zemlja da gori, tako da ono.Relax i uzivaj sa cenjenim i poshtovanim blablabla

 

pa pa :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ga lik ponovo lupeta bez dokaza...

Stabisa nije vadio preko tog lika na pocetku pitaj ga !!!! vadio je preko lika kome smo napunili paypall i ostalo mu tamo zarobljeno deo kesa i ne uvlacim ga ja nego ti a onda je posle poceo tek da vadi preko ovog bas u periodu kada sam i doticni post pisao a on je editovan tako da je bilo mnogo ranije cisto za tvoju informaciju a to moze i on da potvrdi, za novac kako je i sta bilo izvrces pricu ali je glavno novac si dobio a lagao si posle koliko vremena a izbegavas da das odgovor ovde javno na forumu odakle ti taj key ?????? sto lazes da je iz prodavnice u kojoj kosta 5000+ kad si ga meni dao za 4000 a svi znamo da mi nisi poklonio 1000+ dinara i sto mi nisi onda dao i kutiju sa mojim keyem unutra onda ako je u prodavnicu kupljen i to mi sledije, ma trebao sam da ti ni ne dam pare evo zasto: ako neko ima stvarno tu kutiju i racun moze da prijavi kradju i da se key ponisiti i tako te ja ne bih zajebo vec bih izgubio key sa acc i ceo battle net acc zbog  kradje, znaci key si ukrao ili ko zna kako dobio a neces odgovor da das nikako ja na sve sto pitas dam odgovor a tamo pise 200mil pa 1bil ili 2bila tako nesto a bilo je 400mil sto je malo znaci hteo si vise uglavnom trazio si poenta dokazana, bidovanje sam ti ucinio jednom poenta dokazana drugi put nisam stigao a ucinio bih ti jer nisam imao razloga da to ne uradim.

 

TRAZIM JAVNO DA OVDE DAS ODGOVOR ODAKLE TI TAJ KEY DA SVI VIDE KO SI I STA SI I KO GA JE ZA TEBE UKRAO, ODAKLE I KAKO ILI JE MOZDA KUPLJEN KRADENOM TREDITNOM KARTICOM PREKO NETA ??? i gde je moja kutija od diablo 3 igrice sa keyem i fiskalnim racunom molicu lepo posto si rekao da je kupljena u prodavnici u kojoj ti radi drugar za kes da je ta cena bila 4000 a malopre si rekao da je 5000+ ? ne izbegavaj odgovor na pitanje uhvacen si u lazi, kradji, obmani i prevari sada!!! ali naravno neces dati odgovor dok ja uredno i lepo odgovaram an svaku tvoju prozivku :D nemoj samo fazon bacili smo je i racun, zato sto to na skype tada nisi napisao nego si nesto mutio i tada sam ti je na skype-u trazio odma isti dan :D pa te onda smarao za nju jedno 2 meseca !!! i nista od toga....

 

Samo da se podsetimo Dobio sam key za 4000 dianra koji kosta 5000+ u prodavnici na skype-u sve pise da ti je drugar koji radi u prodavnici igara uzeo kutiju i da kod nejga kosta 4000 tako pise a sad kazes da je kostalo 5000+ prva laz, onda nemas kutiju a lazes da je imas dok ja bas nisam bio uproda da je trazim da bi mi ti rekao dacu ti neku drugu ako ti treba ali meni treba moja originalna kutija sa mojim keyem unutra koju si ti navodno kupio u prodavnici druga laz na istu temu...

 

Dosta je bilo evo ja pozivam Admine da rese ovog decka koji preti da ce nekom on da unisti reputaciju iako je pravio vise naloga i sa drugarima mi davao negativne poene sve na ovoj temi dzabe mu je a time sto je pretio je samo sam sebe zakopao uptavo smo utvrdili ko je on i sta je on zapravo, blati, laze, obmanjuje, pravi nove profile da bi sam sebe hvalio i sta ti ja znam sta sve, napada mene bez razloga a vidim i ostali cenjeni clanovi foruma se slazu samnom osim njega :D

 

 

EDIT 1: ovo ide posle njegovog sledecek posta posto sam rekao da necu praviti vise nove postove offtopic ovde sve je vec receno i samo da stavimo ogromnu tacku na klevete doticne persone:

 

        Deo za vadjenje kesa i Stabisu cu da ti objasnim mada ne volim likove koji se prave da znaju sta je bilo i kako je bilo a da o tome nemani ni predstavu. paypall tog decka je bio skoro pun 1800e je bio limit pa ga je on napunio i malo prepunio a ja pre toga nasao novog coveka ovog koji mi i sada vadi kes. Prosto je a posle kada je napunio taj paypall i on je poceo da vadi od ovog od koga i ja sada vadim.

 

A to za key je laz pa opet nikakvi dokazi i opet pitam ako sam isti dan trazio kutiju za d3 zasto je bio problem da je dobijem kad sam objasnio zasto mi treba jer mi blizzard trazi dokaze o kupovini a ne samo cisto posedovanje keya jer sam rekao da sam igru kupio dan pre toga u prodavnici za kes kao sto si ti rekao da je bilo i sad odjednom nemam da slikam i posaljem nista od toga. Ti idalje lazes vredjas i lupetas.... tvoje laz i reci protiv mojih dokaza i skype chata? pa mislim ocigledno je ko je ko i ko je sta.

 

Meni je stvarno zao doticne persone ali iz njegovih postova vidim da izgleda ima blagi mentalni problem i zao mi je sto sam morao prema takvoj osobi da se ophodim kao prema normalnom coveku umesto da ga sazaljevam ali eto sve smo resili u jednom danu

Edited by Burndown
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da da Stabisa je bash u tom trrenutku krenuo da prebacuje od tog lika, a ti kao njegov najbolji drugar mu nisi rekao za tog lika nego je on jadan po forumu morao da trazi i bash naleteo na ovu temu i planirao od ovog momka da podigne pare:))Dobre su ti priche...samo malo naginju ka bajkama.Ali samo malo.

 

Ne kapiram zashto me pitash kad sam imash na skajpu odgvoro.Ti koga sam znao iz JEDNOG razgovora preko skajpa kad si zavrshio u nashoj konveraziji ne znam ni ja kako nashao mene da pitash jel imam da ti dam diablo 3 nalog o.O I josh ti ja budala i mrtav hladan dam ne sluteci kakav si covek.Ali jbg svako greshi. I dobro znash da tad kad si mi trazio. da sam zvao drugara koji ima computer shop da ga pitam ima li josh koji cd kkey. Kako se samo pravih lud pa bio si u konverzaciji kad sam ga cimao. I naravno da je 5k+ bio cd, ali kad si normalan i kad imash nekoga ko drzi computer shop najbolji u gradu, naravno da mi nece naplacivati punu cenu. Ali ti ocigledno ne znash kako to ide ali nema veze. Samo sam ispao glup shto ti nisam nabio punu cenu nego mislim dobar si momak nema potreba da te zavrcem. Ali eto uvek se obije glava o zid. i znash i sam zashto nisam uzeo kutiju i to sam ti objasnio na skajpu. Ja sam od njega x puta uzeo cd key, i zashto bi se cimao da idem do prodavnice kad moze porukom da mi posalje cd key. I za razliku od tebe znam ljude koji me ne bi zajebali sigurno. A pri tom si prichao kako ti HITNO treba cd key. I sad ovde prosipash priche i pravish se lud kao ne znas zasto nemam kutiju i fiskalni. ZATO STO SI KUKAO DA ZURISH I ORTAK MI JE POSLAO CD KEY PORUKOM I TI DO DOBRO ZNAHS ZATO SHTO SI BIO U TOM MOMENTU NA SKYPEU SAMO SE FOLIRASH kao i za sve redom.

 

I samo pominjesh cenjene clanove foruma nonstop,a ja i ti neshto prichamo. Prestani da se uvlacich u dup* svima redom brate, pateticno je :)



Yea right.

 

Haha hocesh da kazesh da ovo shto sam napisao u prethodnom postu laz? O tome kako sam ti nabavio cdkey? Da si mi rekao da ti je hitno potrebna kutija istog tog moment naravno da bi otishao. A najjache da cu da idem da se drkam pola sata po kutije i fiskalne racune po koje ni za sebe ne idem. Da sam znao da je hitno toliko naravno da bi otishao o.O.....ali ako ti kazesh da ovo shto sam u prethodnom postu nije tacno onda nemam sta da kazem. A i dosta mi je vishe citanja tvojih postova poshto su svi isti...pricash pricash pricash i onda na kraju lizesh svima dup* da bi ispao super. Jadan si. Sada ja zavrshavam prichu, taman cu ti uciniti. Necesh morati vishe da se shlihtash svima redom da bi ispao pozitivan:)

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...