Jump to content

Vrsim usluge podizanja kesha sa diabla povoljno..


Recommended Posts

Ovako na 250e dobijate 180e sa svim troskovima(-39e sto blizzard uzima prilikom prebacivanja na paypal account, neizbezni trosak), sredstva stizu izmedju 3 do 6 dana.

 

Sistem je razradjen i efikasan, bolji ne moze postojati garantujem... 

 

Mozete me dobiti na 0642532491, radi dogovora ili detaljnijeg informisanja u vezi sistema...

 

Takodje ako znate nekog kome treba ova usluga mozete me preporuciti:)

Link to comment
Share on other sites

Sistem je komplikovano lagan zavisi kako za koga, ide sa peypala na racun, sa racuna na moneybooker pa onda opet na moneybooker pa na devizni i to je put do mene, a ja dalje saljem u dinarima na tekicu ili ako imate devizni onda tu....Stvar je u tome da su to sve instant transakcije e tu je moja prednost tako da kao sto rekoh ne racunajuci 2-3 dana sto blizzard uzima dok procesuira predmet na paypal do mene stize novac za 3-5 radnih dana zavisi od sume, kad ide preko 1500e onda malo duze a ispod ide brze...A i da zacinim malo ako skupite vise od 400 e ukupno za podizanje onda na 250 dajem 190e(dobar ja dobri vi)

Link to comment
Share on other sites

Sistem je komplikovano lagan zavisi kako za koga, ide sa peypala na racun, sa racuna na moneybooker pa onda opet na moneybooker pa na devizni i to je put do mene, a ja dalje saljem u dinarima na tekicu ili ako imate devizni onda tu....Stvar je u tome da su to sve instant transakcije e tu je moja prednost tako da kao sto rekoh ne racunajuci 2-3 dana sto blizzard uzima dok procesuira predmet na paypal do mene stize novac za 3-5 radnih dana zavisi od sume, kad ide preko 1500e onda malo duze a ispod ide brze...A i da zacinim malo ako skupite vise od 400 e ukupno za podizanje onda na 250 dajem 190e(dobar ja dobri vi)

 

Ovo ne moze.

Link to comment
Share on other sites

Sta tacno mislis da ne moze?



Imam PayPal novac i treba mi neko sa kim cu da razmenim za moneybookers ili payza novac.U pitanju je 35$,ako ima neki stranac koji ima na balance mb ili payza novac i treba mu paypal novac (as gift saljem) neka me kontaktira na pm.

Mozes da prebacis na moj paypal i onda da preko mog sistema dodje do srbije ali ti ne moze stici 35$ vec 25$ :) sto je realno jer niko ne salje za dzabe novac bez provizija...



a i limit na bnet balance novcu je 250e

Pa i nije receno drugacije, pise gore na 250e dobijate 180e a ako neko skupi 450e onda se podize 250e pa 200e... A ako ukupna suma predje 400 onda ima popust iliti dobijete vise para... zar sam toliko lose objasnio sistem?:) 



Ovo ne moze.

Koji deo tacno mislis da ne moze, odmah cu objasniti... prebacio sam trenutno preko 3000e na taj nacin ali da cujem bas :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta tacno mislis da ne moze?

Mozes da prebacis na moj paypal i onda da preko mog sistema dodje do srbije ali ti ne moze stici 35$ vec 25$ :) sto je realno jer niko ne salje za dzabe novac bez provizija...

Pa i nije receno drugacije, pise gore na 250e dobijate 180e a ako neko skupi 450e onda se podize 250e pa 200e... A ako ukupna suma predje 400 onda ima popust iliti dobijete vise para... zar sam toliko lose objasnio sistem?:) 

Koji deo tacno mislis da ne moze, odmah cu objasniti... prebacio sam trenutno preko 3000e na taj nacin ali da cujem bas :)

 

 

Uplata deviznih sredstava na racun u banci ili prenos sa racuna na racun nije dozvoljen zakonom o deviznom poslovanju, sem ako nisu u pitanju prvi srodnici ili je osoba dala saglasnost. Eto - to ne moze.

Link to comment
Share on other sites

250e -39 je koliko vidim 211 pa lepa je to provizija 31e na 211 jos malo pa kao blizzard 15% :D inace ako imas svoj paypall uzmes cisto 211 evrica u evrima ili ima bolja fora koju ja radim placam uslugu lepo 30 do 500e vadjenja i provizija lika koji mi vadi kes 1% opet je zaradeo i on ali nije me odrao. Anyway kome treba jeftinija usluga imam druga kod koga cete dobiti od 250e ako tako idete barem 190-195 a sto vise vadite manje on uzima to je najaca fora :D

Edited by Burndown
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ranije prodavao steam igre tf2 kljuceve i dota 2 kljucewve za PayPal i zatim mi je ta osoba resend novac na moneybookers i provizija je bila oko 30 eura znaci sa svog paypal povlaci na visu to je ja mislim 1.80 eura i zatim uploduje sa svoje visa kartice na moneybookers is tu uzuma mb oko 1.9% kada su meni oko 170 eura prebacivali provizija je bola oko 30 eura.

 

Ako na malo novca ide bas je komplikovano za prebacivanje,ali ako ide na veliko onda ovo sto kaze @Burndown je naj bolje resenje WU.

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uplata deviznih sredstava na racun u banci ili prenos sa racuna na racun nije dozvoljen zakonom o deviznom poslovanju, sem ako nisu u pitanju prvi srodnici ili je osoba dala saglasnost. Eto - to ne moze.

A sto onda ima opcija "send money" na moneybookeru.... U svakom slucaju sve je legalno nisi skontao kako funkcionise procitaj opet... ne znam  sta drugo da ti kazem, uplata sa peypala na racun u banci je dozvoljena, kao i takodje uplata sa racuna u banci na moneybooker je dozvoljena....Nigde se u tekstu navedenom gore ne spominje uplata sa jednog racuna u banci na drugi racun u banci...

 

250e -39 je koliko vidim 211 pa lepa je to provizija 31e na 211 jos malo pa kao blizzard 15% :D inace ako imas svoj paypall uzmes cisto 211 evrica u evrima ili ima bolja fora koju ja radim placam uslugu lepo 20-30 e bez obzira koliko kesa podizem i tak je mnogo bolje skupis 1000-2000e i provizija lika koji mi vadi kes 1% opet je zaradeo i on ali nije me odrao. Anyway kome treba jeftinija usluga imam druga kod koga cete dobiti od 250e ako tako idete barem 190-195 a sto vise vadite manje on uzima to je najaca fora :D

Pa ne zeli svako da ceka, ja novac saljem istog dana, cim se zavrsi procesuiranje predmeta od strane blizzarda.... i to je uvek ista provizija bilo da je 1000e bilo da je 50... 

Edited by Que-Win
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Decko jednostavno prebacuje na paypal sa koga moze da povuce na racun (inostranstvo). Sa tim istim racunom mu je povezan i MB. Onda sa tog MB prebacuje na drugi MB koji je povezan sa srpskim racunom i eto para. Naravno da moze.

Ovi sto su "zaradeli" verovatno im je "preslo u navici" da sviraju kurcu.

Link to comment
Share on other sites

Eto, ipak je neko skontao moje objasnjenje gore navedeno...Postoji i mnogo jednostavniji nacin a to je Western a nema te sume zbog koje bi se western isplatio, i garantujem da niko ne moze da ima bolju cenu od 190e na 250e, u stvari moze, ali da taj koji radi to pride doplati svojih para:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

od 250e na njegov paypall stigne kako smo ono bese rekli? 212.5 pa to mnozimo sa 3 zato sto si mu toliko puta poslao 250 i znaci na njegov paypall ti si poslao 637.5 evra a dobio si 570 sto znaci da te je odrao kao volinu 67.5 evra a to mu dodje sa 5 minuta posla 7700 dinara po danasnjem kursu.  Veoma pametan mladic ovaj @Voncruger evo i ja vadim podizanje kesa preko lika koji mi podize vec godinu dana i na ovoliko kesa uzme max 30e znaci zlo.... mada sada sam 99% siguran da doticni laze o vadjeju kesa posto je pre 2 dana objavio oglas kako kupuje d3 mislim bolje da laze nego da kaze dao sam ovoliko kesa ROFL.

Edited by Burndown
Link to comment
Share on other sites

od 250e na njegov paypall stigne kako smo ono bese rekli? 212.5 pa to mnozimo sa 3 zato sto si mu toliko puta poslao 250 i znaci na njegov paypall ti si poslao 637.5 evra a dobio si 570 sto znaci da te je odrao kao volinu 67.5 evra a to mu dodje sa 5 minuta posla 7700 dinara po danasnjem kursu.  Veoma pametan mladic ovaj @Voncruger evo i ja vadim podizanje kesa preko lika koji mi podize vec godinu dana i na ovoliko kesa uzme max 30e znaci zlo.... mada sada sam 99% siguran da doticni laze o vadjeju kesa posto je pre 2 dana objavio oglas kako kupuje d3 mislim bolje da laze nego da kaze dao sam ovoliko kesa ROFL.

Da ja znam tacno koliko stize njemu na paypal....ali ja nemam prijatelja kao ti sto kazes koji ti to radi za dz........ja sam svestan da on uzima ..koliko si rekao oko 33e.......ali bolje 190e u dzepu nego 250 ili 212.5 na papiru....uostalom ja sam samo rekao da je covek ok za saradnju........a ti ako imas nekoga ko uzima manje provizije za prenos mogao si tu informaciju da podelis sa nama koji nemamo nikog........

a sto se tice d3 naloga koje trazim da kupim to stoji i dalje.....nevidim kakve to ima veze sa svim ovim....mislim da je to moja stvar zasto mi treba jos naloga i da sa ovom pricom nema ama bas nikakve  veze.....toliko od mene i mislim da se ovaj topik moze zakljucati....

P.S. ako ima jos neko da prebacuje novac sa manje provizije moze me kontaktirati....

Link to comment
Share on other sites

On je tebi uzeo 67 evra care a meni covek donosi kes i naplacuje 30evra do 500e dizanja anyway nisi dobro ni racunao koliko ti sta uzima i kako znaci lepo te odradio :D pozz

Pisao sam vec na prvoj strani da imam coveka koji vadi lepo a ne pljacka kao doticni koji ti je vadio kes ali ne citas izgleda. #14 post na prvoj strani

Edited by Burndown
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...