Jump to content

CM sentinel advance II i WoW


alex21

Recommended Posts

Pazario sam CM sentinel advance II gejmerskog miša.
Pošto mi je ovo prvi gejmerski miš, nisam baš siguran kako mogu da ga podesim za WoW?

Piše da miš ima 8 tastera ali od tih osam u WoW mogu samo 3 da podesim.
Meni treba dosta komandi za WoW...

E sad video sam nešto u vezi makroa? Ima i u podešavanju miša a ima i u WoW-u...

Jel može neko da pomogne?

Link to comment
Share on other sites

Gde kupi to potočarsko sranje, no šta je tu je pare su date, odnos je počeo. 

Ja mislim da na tom CM mozeš samo dva tastera sa strane kao i taj jedan ispod scrola da koristiš, ova dva na sredini su valjda za DPI, tako da nećeš moći da ih koristiš u wow-u. (moja predpostavka)

Link to comment
Share on other sites

Pa piše da ima 8 tastera + 9 koje mogu da podesim.. Zato sam ga uzeo.

Ali sad nisam baš siguran... 

 

Verovatno može da se podese preko tog makroa što ide uz softwer za svaki taster posebno?

Inače imam garanciju i mislim da ga mogu vratiti u roku od 7 ili 14 dana po zakonu.

Link to comment
Share on other sites

Poštovani, do sada smo polemisali da li da tom mišu damo epitet GEJMERSKOG, i dalje se vodi rasprava.  

Potrudićemo se da Vas kolege obaveste čim se sastanak završi, obaveštenje dobijate putem mejla. 

Do tada u crkvu i dve sveće zive/mrtve, vreme je napolju uzas ima paradajiz da se osuši o tome treba misliti.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu ti pomognem ja iam dva gejmerska misha.

SteelSeries WoW Wifi Mouse

Logitech G500

 

Posto sam pogledao tvog misha GEJMERSKOG CM sentinel advance na internetu, skapirao sam da ima program gde mozes da podesis tastere... Posto si rekao da ima 8 a oni racunaju u tih osam i levi i desni klik imas 6 tastera na raspolaganju za bind :)

 

Mid taster, i ova da sa strane su ti tri tastera koja mozes da bindujes u igri.

 

Ostaje ti 2x DPI tastera i neki Profile Switch.

E sad ja nemam program instaliran ako mozes bindujes te tastere i tipa da stavis e to je

1) ALT + ;

2) ALT + /

3) ALT +?

 

Onda lepo bindas u programu ta 3 tastera tako, pa udjes u WoW i interface Keybindings i binduj tastere...

 

Vidim da mish kosta oko 50$ :( Mogao si uzeti Logitech g500s

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Vidim da niko ovde nema gejmerskog miša i da mi niko ne odgovara...

Uglavnom rešio sam problem. Miš je ekstra i može da se podesi bilo šta na bilo koji taster.

Ja imam razor molten ,sa 12 tastera sa strane + 5 gore i sve sam podesio u makrou koji mi je dosao...ali u makrou sam ih stavio da rade kao NUM1, NUM2 etc....i posle podesio u WoW-u isto tako i radi sve ok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...