Jump to content

NIS Turnoment DOTA2 - PRIJAVE


m3L0n

Recommended Posts

Dragi naši gejmeri i dota igraci :),

Sa radošću Vas obaveštavamo da će se (ASUS)Godfather Challenge održati Jula ove godine u Godfather Igraonici.

Dođite da se zajedno zabavljamo i takmičimo! 

 

Turnir i nagrade:

 

>>  Održavanje: bice datumirano 

>>  Uplata: 5000din.

>>  Max ekipa: 12

>> Nagrade:

>> 1. >>> Pare + Oprema

>> 2. >>> Pare + Oprema 

>> 3. >>> Pare + Oprema

 

1) GodfatherTeam : Seckalica, Kosacica, Trsalica,Brijacica,Koljacica

 

 

Drugari sutra ili prekosutra cu sve definisati sto se tice TURA ajmo da se druzimo malo !!! Pozdrav!!!  [:)] 

Edited by m3L0n
Link to comment
Share on other sites

Dragi Drugari Sve Informacije oko Turnira  dobice te kad sve bude organizovano sa nase strane . Ovo je cisto da vidimo zainteresovanost . Vezbajte u svakom slucaju :) Pozdrav

Dao sam datume na postu DOTA2 Turn u da imate neki orjentir .

Edited by m3L0n
Link to comment
Share on other sites

Jako si glup dante, da bi ti odgovorio sta vi pitate mene? pa ne pisem! (BITNE SU VAM PARE I NAGRADE) Zato je odgovor dat na ovaj nacin kako nebi bilo vise pitanja oko toga, kad se sve deifinise oko turnira dobicete informacije, bice sve objavljeno od jednom kako nebi doslo da ovakvih invalida u spamovanju kao doticni !!!!

Edited by m3L0n
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne zelim da imam lose misljenje o vama, ne bih da se vredjemo na taj nacin jel nisam prvi poceo da spamujem kao doticni dante koji ce da umre za dotu2 ako ne bude odmah sutra tur  .... morate po nekad da procitate sta je poenta ovoga sto je postavljeno , rekao sam 2222puta ja  da je ovo postavljeno kako bi se videlo koliko je ljudi zainteresovano za turnir , a drugo sto ne dajem informacije je zato sto sam kontaktirao jake sponzore i cekam do 1 jula da mi odgovore,  ako i to moram da vam pisem ovde dragi dota playeri . Sto se tice grizine org ne moras da mi dajes instrukcije imam team ljudi koji radi za mene , daleko od toga da lupetam ista vec sam iskreno rekao kako je i sta je .Sve ostale informacije od DANAS PA NA DALJE O TURNIRU CE TE DOBITI NA NOVOM POSTU Sa FULL EVENTOM, NAGRADAMA I DATUMOM ! 

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne zelim da imam lose misljenje o vama, ne bih da se vredjemo na taj nacin jel nisam prvi poceo da spamujem kao doticni dante koji ce da umre za dotu2 ako ne bude odmah sutra tur  .... morate po nekad da procitate sta je poenta ovoga sto je postavljeno , rekao sam 2222puta ja  da je ovo postavljeno kako bi se videlo koliko je ljudi zainteresovano za turnir , a drugo sto ne dajem informacije je zato sto sam kontaktirao jake sponzore i cekam do 1 jula da mi odgovore,  ako i to moram da vam pisem ovde dragi dota playeri . Sto se tice grizine org ne moras da mi dajes instrukcije imam team ljudi koji radi za mene , daleko od toga da lupetam ista vec sam iskreno rekao kako je i sta je .Sve ostale informacije od DANAS PA NA DALJE O TURNIRU CE TE DOBITI NA NOVOM POSTU Sa FULL EVENTOM, NAGRADAMA I DATUMOM ! 

 

Mislim da si promasio poente njihovog posta, a to je da ne mozes da najavis tur da bi video odziv ljudi ako im prvo ne kazes sta mogu da ocekuju, tako da vidi sa sponzorima, sredi datum i tada stavi sve ofijalno :)

gl in orga

Link to comment
Share on other sites

Razumem ja ljude tebro dobro, svi su me prvi pitali sta su nagrade i koliko para ? A niko ne razmislja da li je to lako naci sponzora da li je lako org turnir samo bi da igrate i da vam neko stavi na tacnu .... ? 

Nemam ja sta njihove postove prijatelju da gledam jel su samo vezani za nagrade i pareeeeee . kad bude full event tad komentarisite . 

Edited by m3L0n
Link to comment
Share on other sites

Drugari da vas obavestim i ovde , Ovo su tacne promene da svi znate : Napravice se novi post sa svim informacijama gde cete videti Celokupnu org turnira sa nagrada ,novcem ,ucescem i svim ostalim stvarima sto vezuju dati skup.

Sto se tice datuma odmah da znate da ce to biti krajem Jula ili pocetkom avgusta, doslo je do promena jel su se kontaktirali novi sponzori i ocekujemo odgovor .. evo cist orjentir vikend 19-20 ili 28-29 ili pocetak avgusta u najkasnijem slucaju , toliko  mogu da vam pomognem da se ne cimate sto se tice datuma . Bicete obavesteni svi sto se tice Turnira .

Ostale informacije o turniru mozete dobiti:

Skype-MilosDinici

Steam:m3L0n 

Link to comment
Share on other sites

Razumem ja ljude tebro dobro, svi su me prvi pitali sta su nagrade i koliko para ? A niko ne razmislja da li je to lako naci sponzora da li je lako org turnir samo bi da igrate i da vam neko stavi na tacnu .... ? 

Nemam ja sta njihove postove prijatelju da gledam jel su samo vezani za nagrade i pareeeeee . kad bude full event tad komentarisite . 

 

Jebiga to ljude interesuje, i te iste nagrade i pare ce uticati na odziv igraca. Sigurno nije lako naci sponzora/organizovati turnir ali niko te ne tera to da radis...Jeste to lep gest al jbg vecinu jednostavno interesuju nagrade

Link to comment
Share on other sites

stavio sam 2 reply-a i spamujem? bulbasaur ima isto 2 reply-a i ne spamuje? jesi tako retardiran? jel tebi neko rekad da spamujes zato sto si se prijavio na 20 turnira i NA NI JEDAN nisi dosao?
zasto si se tako napalio kao da si jedini ikada organizovao turnir i svima kao pricas kako je to tesko i sve? kao nikad do sad nije bio organizovan turnir? 
Jako si retardiran ako mislis da ce na naslov DOTA 2 TOURNOMET imati odziv igraca i nagrade

Pare oprema pare oprema pare oprema???? 
 

Link to comment
Share on other sites

apsolutno ne razumem ni komentare ni poentu ovog topic-a :D

 

kapiram da zelis da organizujes turnir, super, sjajno, svaka cast, tako I treba. ali sledeci put prvo sakupi sve informacije I vidi sve sa gazdom igraonice ili gde vec planiras da radis I tek onda postuj na rur. koga boli kurac za "e mozda ce se organizovati random turnir sa random nagradama u random vreme"??? :D kako ces da vidis koja je zainteresovanost ako ljudi ne znaju ni gde ni kad ni zasto treba da idu...

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...