Jump to content

Devojke,zene..


Recommended Posts

nije ni alt,a nisam ni pandur.juce sam bas pazario od jednog clana foruma acc za gw2,pa on moze da posvedoci. :)
ovo za ruskinje je istina,prosle godine bila svadba srednjevekovni stil,u despotovcu,vitezovi i to ludilo.
mladozenja mi dodje stric,ali ne rodjeni,inace ima neki svoj viteski red.uglavnom,on ozenio ruskinju,devojka izgleda vrhunski tako da verovatno kad i ja budem odlucio da se zenim,palim u bratsku nam rusiju :)

Link to comment
Share on other sites

nije ni alt,a nisam ni pandur.juce sam bas pazario od jednog clana foruma acc za gw2,pa on moze da posvedoci. :)

ovo za ruskinje je istina,prosle godine bila svadba srednjevekovni stil,u despotovcu,vitezovi i to ludilo.

mladozenja mi dodje stric,ali ne rodjeni,inace ima neki svoj viteski red.uglavnom,on ozenio ruskinju,devojka izgleda vrhunski tako da verovatno kad i ja budem odlucio da se zenim,palim u bratsku nam rusiju :)

 

E tu već može Srba da te posavetuje!

 

Ili si pak neki pandur koji se nameračio na dobrog nam Srbu! Sad ćeš još da napišeš kako te interesuje kako se Fordov motor ponaša na ruskim putevima i da si krenuo da se baviš 3D-om!

Link to comment
Share on other sites

Lale, ne idu na Srbu, nego na jednog njegovog bliskog rođaka, ali tako radi pandurski model, ostavi ovo profesionalcima da rešavaju.

 

Alane, kako Broj Jedan, šta radi, kako je drug Armagedon, ide nekako, a?

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

teska vremena,gura se nekako,kriza svuda..mozda cak i zatvorimo cvecaru.samo trasnparentno,nista ispod zita!

jeste - kriza, a striko vitez Reda kraljevskih vitezova, pusti priču, nego deder objasni odakle vam ideja i zašto mislite da ćemo vam izručiti onog po kojeg ste došli, nazovimo ga "Krastavac"?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nisam u kontaktu sa cezarom.steta,bio je dobar momak.

budite mi pozdravljeni,necu pisati vise na vasu veliku zalost ili srecu na ovoj temi,pomislio sam da bi mogla da ispadne neka razonoda,vama definitvno jeste,ali bih vas zamolio da mi ne obrisete acc,mozda mi zatreba ubuduce za neku kupoporodaju. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...