Jump to content

WoW-Pitanja


Ashvalanore

Recommended Posts

Pozdrav

Potrebna mi je pomoć u vezi nekih pitanja na koje nisam našao odgovor.Relativno malo toga znam o WoW-u. Igrao sam ga tek mesec dana nakon čega sam prestao.I eto već je 2 godine od kad neigram WoW. Pre neki dan sam primetio da je WoW MoP na popustu i sad me intereseuje dali ako ja kupim MoP mogu da se ulogujem kroz stari Batlle Net akont bez potreba da kupim dodatno vreme?

tj.Dali ekspanzija MoP u sebi sadrži key od mesec dana igranja?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Pozdrav ljudi,

Nisam zeleo da otvaram novu temu kako ne bih spamovao. Postavio sam davno pitanje u vezi wow-a kako sta funkcionise i zamolio ljude da mi daju neke savete, pa je vecina mislila da trolujem sto svakako nije bio slucaj. Odlucio sam da se malo "obrazujem" i da googlam kako ne bih nervirao ljude ovde sa svojim "lack of knowledge". Trenutno sam 83lvl Paladin Retribution, i imam par nedoumica u vezi sa nastavkom igranja. Prvo zanima me pojam "raid" (u istom nikada nisam ucestvovao), ovde koliko sam citao postoje 2 vrste misljenja: 1) Pva kaze da je jako bitno da se levelujes do 100 takozvani "end game content" i da tek onda (pod uslovom da imas odgovarajucu opremu) krenes u raid 2) I druga skola koja kaze da sve zavisi od grupe u kojoj si?

Druga dilema je u vezi sa novcem.., dakle ja sam od onih ljudi koji je radio quest-ove.., i do sada skupio 4000g sto je naravno smejurija, svu opremu koju sam dobio je uglavnom dolazila iz dungeon-a, shodno tome malo stvari sam zapravo kupovao. Ono sto mene zanima jeste koji je po vama najbolji nacin da dodjem do novca? "Mining" mi je dosta razvijen, tako da prodajem rudu u AH, ali me zanima kako jos mogu doci do kinte?

I last but not least, vidim da dosta ljudi fura dobre mount-ove, i imaju odlicne armore i oruzije, zanima me da li su to kupili?, napravili, ili je pak to doslo iz raid-a? Kada galedam filmove na Youtubu vidim zapravo da vecina ljudi kaze and i quote "nemoj da vam pada na pamet da kupujete u AH, jer ce vecina oruzija doci kasnije tokom quest-ova, ili u dungeons"? Shvatam da ima jos dosta posla u smislu citanja i gledanja topic-a na forumima ali me zanima vase misljenje i naravno savet kako sta dalje?

Inace ovo mi je jedini char koga imam...

 

WoWScrnShot_080215_200521.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mozda je mogu malo da ti pomogne,

1, Da bi radio raidove moras biti lvl 100. Ali moras imati opermu tj item lvl. Moraces raditi 5 man dungeone, looking for raid pa onda poceti od normal tezine,  Ali gledaj da nadjes neki dobar guild ako planiras da raidujes,

2, U veci novca tj golda, Da bi uzeo gold sa mining treba dosta vremena, Dobra nacin je da raids low lvl raidove (raidovi za lvl 80-90 lvl). Naravno ako ih radis sam mozes uzeti oko 12-15k golda nedeljno,  Ali za to ti treba lvl 100 i solidan gear,

3. Mozes kutpiti mountove, wepone i armor na AH ali za to nema potrebe. Sve sto mozes kupiti na AH moze pasti i u raidu, I to mnogo bolji item lvl. Sto se tice mountove par njih mozes da kupis na AH ili da ih napravis, Ali dosta njih pada u starim low lvl raidovima, Te raid instance mozes odraditi sam kad uzmes lvl 100.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...