Jump to content

kanvas print u bg


Recommended Posts

Ако се ја сећам добро ликови на углу Илије Гарашанина и Београдске, угао дијагонално од улаза у базен, штампају на платну. Немам појма колико кошта.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Мислио сам да радиш један ПФ и три неке друге. Ако бих бирао 4 за тако нешто избор би ми био исти, окачи фотке када завршиш да видим како је испало.

Баци линкове за кавере које ћеш употребити. Ако се добро сећам купио си Дискавери антологију, јеси ли добио и омоте у високој резолуцији?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

wish you were here, dark side of the moon, animals i division bell : )

cim si otvorio topik, ja izguglao male slicice bas ta 4 album covera, i hteo da stavim upitnik na kraju, al nije mi dao forum da postujem zbog ekstenzija slike pa sam odustao! :D

Link to comment
Share on other sites

Има код мене у блоку лик који ради урамљивање, а набацио је и неке машине за штампање, пошто је стално у фазону ''лол ош да штампаш нешто'' кад дођем. Не знам колико ти то значи, једино због чега би он био готивнији избор од неког другог је то што му је посао да урамљује слике, затеже ствари на блинд и те форе. За штампу не знам каква му је. У скоријој будућности ћу да штампам неке ствари на платну код њега, па ћу да сазнам бетатестингом јебига.

 

Питао сам га колико би било нпр. метар са седамдесет да се одштампа на платну, да се платно затегне на блинд рам и да се урами и реко је отприлике три иљаде.

 

 

лол заборавио сам линак

http://www.uramljivanjeslika.rs/

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Капирам да све зависи од тога шта он хоће. Баш због тога и папир и платно имају свој неки шмек. Вероватно тамо где ће да штампа имају пар обешених трипова, па може да види. Ја се размишљам да ли да штампам на платну или на нечему другом, баш због тога. Некад ми је баш готивно то што платно тако неутрализује цео трип. Са друге стране, није то толико видно.

Зависи и од тога шта се штампа, нпр. неки СФ фајт са ласерима би стварно било безвезе штампати на платну, док су рецимо мирније фотке до јаја.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...