Jump to content

Boost bronze to gold


Recommended Posts

Ja sam platinum igrac, i s obzirom na cinjenicu da se iz lige ne moze ispasti nedavno sam resio da krenem sa boostom. 


Cene:

 

Bronze V - Bronze IV 10€
Bronze IV - Bronze III 10€
Bronze III - Bronze II 10€
Bronze II - Bronze I 10€
Bronze I - Silver V 15€
 
Silver V - Silver IV 15€
Silver IV - Silver III 15€
Silver III - Silver II 15€
Silver II - Silver I 15€
Silver I - Gold V 20€
 
 
Specijalna ponuda:
 
Bronze V - Silver V 40€
Silver V - Gold V 60€
 
za vise informacija moj skype je GG.Phasmatis
Edited by Phasmatis
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

zanima me specijalna ponuda za Silver V - Gold V 60€? koliko ce ti vremena trebati da mi nabudzis akaunt i kako ja mogu biti siguran sto posto da neces da me hakujes?

 

dodaj me da se dog: skype ykc.victor, steam e. (viktor) ili u lolu YNkurcina

 

pozzz

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim neki nacin da te hackujem ako mi das username i pass, ti imas sve podatke od accounta. Ne mogu cak ni password da ti promenim jer nemam tvoj e-mail a i to ne bi bio hack nego samo cista prevara, scam. Mozes da proveris moj klanrur account Phasmatis, moj LOL account: the Phasmatis i moj skype: GG.Phasmatis. Ocigledno je da se podudaraju a ako budes proverio videces da nisu napravljeni u poslednjih mesec dana vec su stari nekoliko godina.

 

Sto se tice vremena, konkretno za to sto ti pitas: Silver V - Gold V treba mi(ne meni nego je jednostavno tako s obzirom na kolicinu elo koja se dobija po pobedi) oko 45 dobijenih partija, ne racunajuci izgubljene. Izgubljenih partija mora biti jer bice sigurno i leavera,  trollova veliki broj a ja radim ovo solo tako da racunam da mi treba oko 60 odigranih partija. Kad uracunam sve navedeno dajem rok 10 dana.

Dodao sam te na skype pa mozemo tamo da se dogovorimo.

Link to comment
Share on other sites

jbt. voleo bi da vidim kako igras... ja se mlatim od beta testa i ne mogu da izadjem iz 1200 elo-a ( ili ti silver 2-4 divizije ) ... ovu sezonu imam 900+ partija i ne mogu da izadjem iz silvera teorije nema... kolko trebas da budes dobar da pobedis sam faktor srece ( da izbegnes trollove,leavere , lose igrace ) pojma neam .... :P


 


Sto se tice vremena, konkretno za to sto ti pitas: Silver V - Gold V treba mi(ne meni nego je jednostavno tako s obzirom na kolicinu elo koja se dobija po pobedi) oko 45 dobijenih partija, ne racunajuci izgubljene. Izgubljenih partija mora biti jer bice sigurno i leavera,  trollova veliki broj a ja radim ovo solo tako da racunam da mi treba oko 60 odigranih partija. Kad uracunam sve navedeno dajem rok 10 dana.

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

jbt. voleo bi da vidim kako igras... ja se mlatim od beta testa i ne mogu da izadjem iz 1200 elo-a ( ili ti silver 2-4 divizije ) ... ovu sezonu imam 900+ partija i ne mogu da izadjem iz silvera teorije nema... kolko trebas da budes dobar da pobedis sam faktor srece ( da izbegnes trollove,leavere , lose igrace ) pojma neam .... :P

 

Ja sam pravio pazu oko godinu dana i kad je izasla treca sezona odigrao sam nekoliko izgubljenih partija duo q sa drugom i ubacen sam u silver II . 20 dana mi je trebalo do platinuma. 

 

vise ti se isplati da cistis dvorista ili nadjes pravi posao

Ne znam gde nadje ciscenje dvorista... Naravno da mi se vise isplati regularan posao. Da radim ovo samo zbog kesha trazio bih bar duplo vise, pa cak i tad bi mi se vise isplatio regularan posao.

Edited by Phasmatis
Link to comment
Share on other sites

Da radim ovo samo zbog kesha trazio bih bar duplo vise

[roflmao]

sta je smesno? to sto sam napisao da bi realna cena trebala da bude 120e za 10 dana igranja na tudjem accountu? Racunas dal je to mnogo za prosecnu kupovnu moc gradjana u Srbiji? Razmisli dal bi ti za manje to radio, ako bi imam ja posao za tebe. Treba mi igrac video igrica, raznoraznih i platicu ti 120evra na svakih 10dana pa da mozes da se smejes svaki dan od radosti koliko si se obogatio a ne ovde mene da trollujes. Covek od 5200 postova samo na ovom jednom forumu dosao u oglasnu sekciju da lupa smajlije.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...