Jump to content

PINBALL FX 2


Recommended Posts

manje vajnovanja, vise kacenja hajskorova!

 

salu na stran, i ja imam taj trip okasnele reakcije, pomislio sam da sam omatorio, ali generalno mislim da malo laguje i da je tako kao realno (sudeci po nekom iskustvu sa pravim fliperima)

 

btw jel ima neko problem sa igrom, instalirao sam poslednju verziju (build 05713) preko stare koja je pravila problem pri startovanju (problem da nece da startuje -_-), i radilo je. danas dolazim sa posla, nisam gasio komp, da startujem - trt.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

eo malo skorova da se ganjamo, na 5 loptica:

 

star wars 1 - 19,8

epic quest - 99,6

eldorado - 35,9

sorcerer's lair - 289

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sad igrah paranormal, pre toga sam imao 450 ukupan skor i kad sam posle drugog pokusaja napravio 70 milki on mi nesto skarabudzio racunicu ukupnu na 470:(((

 

Avengersi 130

Parabirnak 70

Sorcerer Liar 100

Civil war 90

Epic quest sam igrao mozda 5 puta i ni jednom nisam imao dobar skor maks 20 mil, cini mi se da cak nisam izvalio ni kako se radi skillshot?

A paranormal je do jaja za svaku loptu ako ti propadne stisnes enter i vrati vreme:) Sad sam uzeo tri extra ball od jednom:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

yPgRJos.jpg

 

Sa 3? loptice.. u toku igre mi se pojavio nightmare mode, samo stade fliper ja rek'o gotovo, kad ono loptice samo iskacu gde god da pogodim samo milioni pucaju 46mil dobijem na tome na kraju +22mil bonus i extra ball samo da dovrsim rezultat i nabijem jos 30mil i blah.. :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

287 mil u sorcerer's lair, na kraju mi se smucio, izvrteo sam taj midnight mod dvaput :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Alal cufta:)

Ja uzo da peglam timeshock malo pauziram sa ovim. I jebemliga neko pomenu da je fizika u brusi sjebana na win7, meni se cini obrnuto, brusa radi super dok timeshock brljavi. Loptica kao da lebdi kad je kod flipera, muzike nema... Probao sam oba ziva torenta.Btw nisam ranije znao za secret skillshot, kolko daje kad se pogodi jel zna neko? Aktivira se drzanjem oba tastera pre izbacivanja loptice.

A uspeo sam konacno da nabijem milijardu bez buyina:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Alal cufta:)

Ja uzo da peglam timeshock malo pauziram sa ovim. I jebemliga neko pomenu da je fizika u brusi sjebana na win7, meni se cini obrnuto, brusa radi super dok timeshock brljavi. Loptica kao da lebdi kad je kod flipera, muzike nema... Probao sam oba ziva torenta.Btw nisam ranije znao za secret skillshot, kolko daje kad se pogodi jel zna neko? Aktivira se drzanjem oba tastera pre izbacivanja loptice.

A uspeo sam konacno da nabijem milijardu bez buyina:)

 

Meni timeshock sasvim lepo radi na win7 sa 1.20b win verzijom, bez nje je skroz neigriv, nesto jebe tajmer ide 25-1112312 FPS fizika

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

https://mega.co.nz/#!wRMBhZjS!K96I4HASQ9yPHkIoaxm7wX-UEkM3N9fN9IKyYB-ahq0 

 

probaj ovde, nigde nisam našao da je vec uppovano, lakse ces naci no-cd crack nego originalni patch

 

sa ovime mi je npr meni na 1231424 fps ali je igra normalna ili mi bar deluje normalna nisam probao da je pustam u compat. modu (ali compat. mod ne pomaze sa prethodnim verzijama npr)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Gledah sad rekord lika na jutubu i izgleda da sam ja istripovao. Navikoh se na fx a izgleda da je u timeshocku tabla horizontalnija. Ili je jednostavno fizika zastarela:)

Nego, get ready to ovlazite gacice

Nova kickstarter kampanja za rimejk timeshocka samo sto nije pocela! https://www.facebook.com/pro.pinball 

ovi skrinovi...kakvi kurac mokre, gacice su nestale

Nadajmo se da ce biti uspesniji nego prosli put http://www.kickstarter.com/projects/1790321238/pro-pinball-revived-and-remastered

 

A izigrah se ovog fxa upravo zavrsih 3 sata igranja. Uf u prvom navratu nisam skapirao pojedine table, igrace se ovo godinama. 

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...