Jump to content

PINBALL FX 2


Recommended Posts

Probah thor, star wars i teslu, vrh jebeni. Milion interneta tebi gospodine:)

Jedino sto moram da primetim da nije bas da nije zahtevna igra, moram da spustam rezoluciju. Gde ne poslusah vudua jebem se u glavu

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

do 8 jutros ga isprobavah.... nema jaci osecaj nego kad sanjas igricu hahhahaa.... kako je dobro sunce ti ... ne znam samo gde ima da se nadje onaj streetfighter 2 taj mi izgleda isto bolestan :p , bice valjda neka narodna verzija :p

ajmo ajmo

go go go

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

heh zove se duke nukem balls of steel , njega sam zaboravio da uvrstim u gore navedene , sad si me podsetio kako je to legendaran fliper bio :P hehehe...

 

inace ovamo za sada star wars izgledaju najbolje i najigrivije, jos nisam dovoljno prosao kroz marvelove table i nisam prosao zen table ( tesla, v12 i onih par ostalih ).

 

znaci stvarno nevera kolko dobri fliperi !

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Al su se israli u svetu kompjutera 65 ocena:( Pa sa cim oni uporedjuju, 10 godina mladjim pro pinballom...

Btw nisam dugo igrao mozda 2 sata, 60 milki mi je rekord na avengersima. Kolko ste vi najvise napravili?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pa sa čime da ga porede? Sa Space Cadet-om ?
 

Ja sam rešio da odigram opet TS da "operem ruke" od ovoga, neprijatan mi je osećaj strašno kad ovo igram, imam neku memoriju kako bi loptica trebalo da se ponaša još od TSa i kad ovo igram osećam se kao da su mi "teške ruke u snu" koliko je tromo i koliko loptica reaguje čudno

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ufff narode ja od kako sam provalio za VirtualPinball ovo nisam upalio... na vp sam nasao sve legendarne flipere:

Sacredstiff,medievel madness, terminator2, indijanu, white water, fisha tales, adams family, monster bash, tales of arabian nights, gateway 2, no fear, itd. skinuo sam ih 20-30 svi su PREBOLESNI !!!!

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

instalirao sam Timeshock odmah pošto sam kvitao ovo samo da vidim da nisam odrtaveo i potpuno normalno se igram, pokrenuo sam i stanoviti Worms pinball koji ima tu negde sličnu fiziku i jednostavno nebo i zemlja koliko je odzivnije sve, ovde jednostavno kad pritisnes taster palica ne odreaguje nikad nikad nikad trenutno i sa najmanjim delay podešenim u opcijama table i dalje ne mogu da osetim bilo kakav "flow" igre dok pokušavam da istripujem koliko ranije treba da se stiska, ne mogu da se naviknem a uporan sam ko mazga, ono verovatno ja ne volim da igram filipere uopšteno a volim pro pinball instant fiziku a ovo je "realnije" pa me jebe... pojma. nemam. [V]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...