Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

Kao domaći spotovi iz 90ih :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Изгледа као да си убачен :))

 

Pa problem je sto sam ja osveljen, a blenda je tako namestena da hvata svetla u pozadini, zapravo sam ja mnogo svetliji nego sto bi trebalo da budem :) ali su prosto uslovi slikanja takvi da mora tako da izgleda da bi imalo smisla...

 

Inace su potpuno genijalni, tipa popnes se na neki soliter na 100ti sprat i onda ti nude da se slikas kao da padas sa solitera sa posterom iza, ono to moze neko da ti napravi gde god oces, a da ne pricamo o photoshopu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

U pozadini prepoznajem Central Plazu u Hong Kongu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U pozadini prepoznajem Central Plazu u Hong Kongu :)

 

Jeste, to je valjda onaj soliter koji izgleda kao Empire state building. Ima i ova druga, samo sam tu losije ispao :) Poenta je da platis nekom liku tamo sa dslrom 10ak evra i on te slika kako valja i odstampa ti odmah slike (ne da elektronske kopije, picka). Delovalo mi kao ok investicija :)

 

hk_slika1.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jel sve na mestu posle ove druge slike?  [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...