Jump to content

ASUS GAMING CHALLENGE


Sale.kgb

Recommended Posts

Pre nego sto krenem da objasnjavam format turnira, zeleo bih da napomenem jednu bitnu stvar a to je da, nazalost, na turniru imamo ogranicen broj slusalica i da ce se slusalice (kome budu bile potrebne tj ko nema svoj gear) iznajmljivati na licnu kartu!!!

 

Prvog dana igrace se grupna faza, dole mozete videti link sa grupama i satnicama. Postoje 4 grupe od po 4 tima odakle po 2 ekipe prolaze dalje. Trenutno je broj ekipa 15, tako da cemo ostaviti poslednji slot za slucaj da se neko prijavi danas u toku dana ili dodje sutra na turnir, vise od 16 ekipa ne moze ucestvovati!

 

Evo i grupa:

 

Grupa A - Pocinje u 11:00

iNfernity.rs

Drugari iz kraja
Gvozdeni Puk
Vacap
 
Grupa B - Pocinje u 13:00
eu4ia
DeDe
moesiaN
BYE <- Prazan slot
 
Grupa C - Pocinje u 15:00
Fnatic
BANS
DBC
z-sM
 
Grupa D - Pocinje u 17:00
ChW
NN
UZC
Lazy Dragons

 

Sistem u grupama ce biti, kao i na proteklom turniru, GSL sto znaci da pobednici prvih partija igraju jedni protiv drugih, a isto tako oni koji izgube sastaju se u drugom mecu. Pobednik iz winner's match-a je automatski prosao u playoff, dok ce ekipa koja izgubi morati da se sastane sa pobednikom loser's match-a. Pobednik poslednjeg meca prolazi kao drugoplasirana ekipa, dok ekipe sa 2 izgubljene partije zavrsavaju takmicenje. Takoreci, grupa ce posle 5 odigranih meceva izgledati ovako.

 

Group X

Team #1 - 2:0

Team #2 - 2:1

Team #3 - 1:2

Team #4 - 0:2

 

Drugog dana ce se igrati playoff koji ce ciniti double elimination bracket. Prva runda izgledace ovako:

 

A1 vs D2

B1 vs C2

 

C1 vs B2

D1 vs A2

 

Dakle postoji i loser's bracket. Bo1 ce se igrati u svim rundama osim finala winner's bracket-a i potom finala turnira, gde ce se igrati Bo3.

 

Sve informacije mozete videti na ovom linku - Grupe, satnice, playoff.

 

Ako imate bilo kakva pitanja slobodno me kontaktirajte ili putem pm-a, ili pisite u postu. Mozete da mi posaljete i email na andre@fnatic.com.

 

Srecno!

Edited by ANdre~
Link to comment
Share on other sites

zdrava logika nalaze da se 2 najjace ekipe na turniru ne susrecu pre finala, ukolika nijedna od tih ekipa ne izgubi od nekih autsajdera pre toga, i bilo bi preglupo da bude drugacije, ne znam sto se bunis..

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

ekipa Lazy Dragons ce biti u cetvrtom sesiru umesto ekipe UZC.

 

njihovi momci rade sutra i nisu u mogucnosti da stignu na svoje meceve u grupi B.

 

Moli se ekipa UZC da se pojavi ranije na turniru! Zao mi je sto se  tek sad javljam, samo sto sam usao u kucu, nadam se da ce obavestenje blagovremeno videti i ekipa UZC i LD.

 

Vidimo se uskoro!

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da mi danas stignemo pre pola 4.. (tim UZC)
Kao sto sam juce rekao Saletu ja isto radim danas do pola 3 i nikako nemogu da izadjem ranije. Da mi je juce rekao da moramo da se pojavimo do 1 mozda bi i mogao nesto da iskombinujem, ovako na bum ne...
Tako da molio bih te da nas ostavis u poslednjoj grupi, a ta u kojoj smo sad nek ima "BYE"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...