Jump to content

ASUS GAMING CHALLENGE


Sale.kgb

Recommended Posts

videcemo da li ce ponovo da se Viktoru otvori put do finala kao uvek do sad, tj kako uvek on sa tim 'drugim nosiocem za turnir' nikad se nije sastao pre finala :D

Oce imati kladionica za to? stavljam sve pare!

:) Do finala svaka ekipa mora da predje odredjen broj protivnika.

Tako da nikome se ne otvara put, svaki je trnovit koliko god bilo ko to ne zeleo :)

Sve u svemu, bice dobra zabava :)

Fear is in the eye of the beholder .

Don't let it be you!!!

Link to comment
Share on other sites

videcemo da li ce ponovo da se Viktoru otvori put do finala kao uvek do sad, tj kako uvek on sa tim 'drugim nosiocem za turnir' nikad se nije sastao pre finala :D

Oce imati kladionica za to? stavljam sve pare!

Kako mozes takvu glupost lupiti.... Pa na proslom turniru (KGB) su se sastali sa 25cm u drugom group stage-u.  :fp:  

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

pricam za knock-out ne grupe! a i nemoj da pricas da su se sastali sa 25cm u drugoj grupi? :D

 

Rekao si samo ''pre finala'', a to sta si ti mislio, a nisi napisao, kako ja to da znam? No nebitno opet imas Rumu, predprosli BG fest, gde je u pitanju bio playoff.

Link to comment
Share on other sites

Mystic ekipa otkazala.
Ostalo je jos 4 mesta, sutra uvece se zatvaraju prijave.
Molim vas da se organizujete i prijavite ekipu, jer zaista nema vise od 4 mesta.



Ostala su jos 3 slota.
Ekipa DBC se prijavila.

Fear is in the eye of the beholder .

Don't let it be you!!!

Link to comment
Share on other sites

Neke ekipe se bas prijavljuju zato sto je Fnatic tu neki cak i iz Prokuplja dolaze zbog toura, inace Sale danas ili sutra dolazim da uplatim nije fer da mi ne budemo boldirani pozz ;)

"cak iz Prokuplja"  rekao bih da je Vranje cak malkice i dalje,m ? :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam turnir i sve timove koji učestvuju, neka bude zabavno, i delim mišljenje sa Malinom, nisu u pitanju pare već ispiti što je inače i razlog što propuštam ovaj turnir, a realno odakle dolazim treba mi minumum 5-6k dinara da bi posetio turnir. Pozdrav svima, GL Makso, trebaće ti :))))))

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao si samo ''pre finala'', a to sta si ti mislio, a nisi napisao, kako ja to da znam? No nebitno opet imas Rumu, predprosli BG fest, gde je u pitanju bio playoff.

pa sto ti moras da znas? :D jesam ja tebi bas to napisao pa da moras da odgovaras? ili te je Viktor zaposlio? :D

Link to comment
Share on other sites

Druze, napisao si nesto sto je netacno, na sta sam ti ukazao. Ti si se ispravio sa onim "pa ja sam mislio" i onda sam ti opet naveo dva primera da i u tom slucaju nisi u pravu (Ruma i BG fest).

Sto se tice poslednjeg posta, samo cu ti reci da je ovo forum, tako da kad nesto napises obracas se svima pa samim tim i meni. I to nesto sto napises  treba da bude tacno i precizno, a ne da posle dodjes "pa ja sam mislio", jer misliti i srati nije isto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...