Jump to content

Akcije, popusti, katalozi - gde najpovoljnije kupiti nesto


Zwerko

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Malo da osvezimo ovu temu, otvara se neki trzni centar u Pancevu, pa Tehnomanija ima dobre ponude (nisam nasao na netu taj katalog pa je slika s telefona, to im je akcija ovaj vikend ili dok traju zalihe). Imajte u vidu da je otvaranje sutra:

 

rps20140827_102501_894.jpg

 

32" TV - 18.000 din, tablet 5.000, laserski stampac 4.000, kakvi god da su ove su cene odlicne :)

 

Edit: A ni ovaj laptop s windowsom za 30.000, odnosno malo jace od 250 evra nije za bacanje. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kontam da ima neka bolja opcija za laptop generalno, a nije loše ovo, 32" tv za 18 hiljada i možda ovaj tablet, kakav god da je za 5. Mada opet, pitanje je dal oni to stvarno imaju na lageru ili odeš tamo u 12h, a ono nemaju taj "nego imaju neki jako, jako sličan za samo par hiljada više" :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Laptop kontam da je povoljan samo zbog tog wina, ako treba nekome ili ako oce prosto da kupi i da mu sve radi "out-of-the-box". A sto se tice da li imaju zaista toga, jebes ga, to je uvek problem, ja sam kupovao one neke aprate kad su otvarali prodavnicu tamo kod DIS-a i sve je bilo ok, ali su to ipak bile skuplje i mnogo vece stvari, ne proda se tako lako :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

U Avivu generalno mozete jako jako dobro da prodjete, a ovaj vikend je pakao posto su pre nekoliko dana otvorili Mcdonalds, H&M i tehnomaniju...cak su i Bajagu doveli juce da ulepsaju vasar...nisam siguran, ali mislim da je za rur tate Aviv cak najbolja opcija za kupovinu igracaka u ovom trenutku...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bajaga car, nego nisam znao da ima i kod nas 4K televizoria(Philips, Samsung) za ~800€ tj. za manje od soma evra. Mada i dalje nije pametna investicija ali eto, bar padaju cene. Samo još da bude nekog 4K sadržaja, da hardver postigne neki normalan balans cena/performansi da može da tera 4K, da izađe Windows sa dobrim skaliranjem, da usklade DP ljudski, eventualno novi HDMI, povećaju osvežavanje ekrana za gejming, pa za godinu, dve možda i ima smisla kupiti tako nešto.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to bas onako idiotska navlakusa, recimo ima taj Philips u Tehnomaniji za 95.000 sto je kao kul cena. Malo je veci problem kada pogledas njegove specifikacije:

 

 

Panel resolution 3840 x 2160

 

Computer inputs up to 1920 x 1080 @ 60 Hz Video inputs
24, 25, 30, 50, 60 Hz
up to 1920 x 1080p

 

Dakle ti na njemu mozes da pustis video u 3840x2160, ali samo ako ga pustas s USB-a, LAN-a ili neceg slicnog (sto nije ni priblizno dovoljno da se pusti neki iole manje kompresovani video). Sa druge stane on nema inpute, DP ili HDMI 2.0 da bi pustio kako treba UHD video, nego mozes da pustas Full HD pa da ga on upscaleuje. 

 

Takodje sadrzaj je trenutno uzasan problem - mi smo gledali u Nemackoj sad one 4K televizore od 80+ inca, fazon desetine hiljada evra kostaju, ali je problem sto je sadrzaj koji pustaju u radnji, dakle koji su im dali vendori toliko kompresovan da gubi svaki smisao ta rezolucija. A to je ono sto su dobili od vendora, u kucnim uslovima nabaviti i pustati kvalitetan 4k sadrzaj je jos uvek u domenu SF-a. Meni je vrh bio na ovogodisnjem onom mobilnom kongresu u Barseloni kad su predstavljali ovaj valjda Xperia Z2 telefon koji snima u 4k video pa su ga onda pustali u Full HD rezoluciji na standardnom televizoru :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja sam razmisljao da kupim neki krevet :D ili nesto za sedenje sto moze da se pretvori u krevet, jel ima nesto tako da valja za do 20k (krevet+dusek) togfi? ne mora da bude bas dormeo :tf:

 

za sve koji se pitaju, da mnogo radim i potreban mi je kvalitetan odmor!

Edited by reky
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
×
×
  • Create New...