Jump to content

iNation na turnirima


Recommended Posts

Kao visokoobrazovani Slovenac moram da pohvalim foresta i njegov skill sa awpom kao i ceo njegov tim. Steta sto u Sloveniji nemamo tako skillovanog awp-a kao sto je forest, koji je u stanju da napravi visak, resi rundu, kao i da sacuva kucu na infernu. Zasluzan je sto je uveo svoj tim na EMS Katowice, doveo ga do polufinala, resio lika sa awpom na midu i otisao na spon i kupio emku.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kao visokoobrazovani Kroat moram da pohvalim foresta i njegov skill sa awpom kao i ceo njegov tim. Steta sto u Kroaciji nemamo tako skillovanog awp-a kao sto je forest, koji je u stanju da napravi visak, resi rundu, kao i da sacuva kucu na infernu. Zasluzan je sto je uveo svoj tim na EMS Katowice, doveo ga do polufinala, resio lika sa awpom na midu i otisao na spon i kupio emku.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se mec igrao za zagantovanih 50  somica, nije bas bio momenat za takvu vrstu sprdnje. ;)

To stoji, ali opet su imali i finansijsku nadmoc, plus je bilo 6 ili 7 : 0 i mogli su da dozvole da izgube cak tu rundu da bi ih resetovali sledecu i obezbedili par narednih "lakih" rundi..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Kao visokoobrazovani Slovenac moram da pohvalim foresta i njegov skill sa awpom kao i ceo njegov tim. Steta sto u Sloveniji nemamo tako skillovanog awp-a kao sto je forest, koji je u stanju da napravi visak, resi rundu, kao i da sacuva kucu na infernu. Zasluzan je sto je uveo svoj tim na EMS Katowice, doveo ga do polufinala, resio lika sa awpom na midu i otisao na spon i kupio emku.

 

 

Kao visokoobrazovani Kroat moram da pohvalim foresta i njegov skill sa awpom kao i ceo njegov tim. Steta sto u Kroaciji nemamo tako skillovanog awp-a kao sto je forest, koji je u stanju da napravi visak, resi rundu, kao i da sacuva kucu na infernu. Zasluzan je sto je uveo svoj tim na EMS Katowice, doveo ga do polufinala, resio lika sa awpom na midu i otisao na spon i kupio emku.

 

Kao visokoobrazovani poznavalac ove drevne igre, kazem: da sam ja gospodar i morate slusati gurua jer on NIKAD ne gresi. Hvala na vasoj vernosti i postovanju !

To stoji, ali opet su imali i finansijsku nadmoc, plus je bilo 6 ili 7 : 0 i mogli su da dozvole da izgube cak tu rundu da bi ih resetovali sledecu i obezbedili par narednih "lakih" rundi..

Na ovoj mapi moze biti dovoljno 4 runde kao teror, pogotovo 1/2 finalu. Nije bilo pocenjivacki, vec iz prilozenog jasno se vidi kao sto sam rekao pre 2,3 nedelje da ova mapa kao i de_nuke opusteno moze da se igra bez AWP-a. U suprotnom, on bi ga zadrazo do kraja runde. Takodje mogao je da ga baci na kraj runde pa da u novu udje sa emicom.

Edited by drasko
Link to comment
Share on other sites

rolna, wc papira !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Da li je srBska BoTovska scena pocela da greje stolice za veliko finale.

Dzaba vam to, vi ste botovi i nista necete nauciti iz danasnjeg meca. Balkanski botovi zarobljeni u blakanskom brlogu...

Najgori kanterasi na planeti !

Ovde treba zabraniti tu drevnu igricu, ona ne zasluzuje da je vasi komjuteri startuju, to je uvreda za Valve.

Uninstall botovi, unistaaaaaaaaaaaall !!!

 

p.s.

....cast izuzecima koji se mogu nabrojati na prstima

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Unistaaaaaaaaaaaaaaaall

Edited by drasko
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

toliko uspesnih internacionalnih nastupa mu udarilo u glavu

 

 

padezi su mu jaca strana takodje

Nisu padezi, vec laptop i prsti kao lopate.

Internacionalni nastupi ?! Sta je to ?! 

Decko pa nije ovo fudbal, basket, takmicenje iz matematike. Ovo je igrica. Da ponovim,  i g r i c a !

Који је теби ђаво личе?

Dokon !

Forumski moljac se probudio i opet ce spamovati po wall-u. 

Vecni provokator i mrzitelj srBskih kanterasa.

Otac i gospodar ove drevne igre.

Nista licno, jednostavno tako stoje stvari...

---------------------------------------------------------------------------------

A sad ajmo svi zajedno : Uninstaaaaaaaaaaaaaaaaaall

Edited by drasko
Link to comment
Share on other sites

pa ne znam, imas takav nastup da bi jedino logicno objasnjenje bilo da si osvojio sve po svetu i da ti je muka da gledas bilo srpski cs. mada, da si to uradio boleo bi te kurac i ne bi imao frustracije koje ovde ispoljavas iz meni nepoznatog razloga

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam, imas takav nastup da bi jedino logicno objasnjenje bilo da si osvojio sve po svetu i da ti je muka da gledas bilo srpski cs. mada, da si to uradio boleo bi te kurac i ne bi imao frustracije koje ovde ispoljavas iz meni nepoznatog razloga

Ma si lood koje crne frustracije. Oni koji me dobro poznaju sa ovoga foruma, znaju da ja jednostavno volim da se sprdam i da nekad malo preteram, ali jbg. to sam ja ;)

Pre bih se upucao nego da imam frustarcije od kantera :D

Link to comment
Share on other sites

Evo sad bez zajebancije.

Srecan sam sto se CS sada igra na prilicno visokom nivo i nije samo u pitanju GP. Ima tu jos dobrih ekipa, ali moraju jos puno da rade. 

Poenta je u tome sto je GO poceo da se igra na vreme i sto smo uspeli da ispratimo svet, za razliku od onog starog CS-a, kada ljudi nisu imali ni kompove ni net. Talentovani smo za ekipne sportove, to je fakat. Nadam se da ce u buducnosti biti jos bolje.

p.s.

Sad me izvini idem da gledam finale, a posle nastavljam sa trolovanjem ;)

GO Vitrus.Pro !

Edited by drasko
Link to comment
Share on other sites

17. Mart / Starladder

Gamepub vs Courage 19:00
Virtus.pro vs GamePub 21:00

Cini mi se da je u pitanju Starladder, ne znam da li su kvalifikacije :)

Bice zanimljivo gledati nase protiv jucerasnjih sampiona EMS ONE Katowice, sigurno da su istroseni ili se barem nadamo da jesu :)

Btw. GamePub je pre par dana pobedio ukrajinsku ekipu Courage 16-10 tako da se nadamo da mogu i sada da ponove isti uspeh!

GLGP

Link to comment
Share on other sites

Evo pise na hltv.org da veceras od 20h ence igra protiv naseg GamePub-a !!

U pitanju je Gfinity Alienware Pro League Season 1

Grupa:

 

fr.gif Clan-Mystik
pluss_icon.png
dk.gif dignitas
pluss_icon.png
fi.gif ENCE
pluss_icon.png
rs.gif GamePub
pluss_icon.png
no.gif H2k
pluss_icon.png
pt.gif k1ck

Sta reci osim vrhunske ekipe, po mom misljenju ENCE je ovde "najslabija ekipa" a tvrdim da svaka svaku moze da pobedi... dignitas bio solidan na ems katowice, h2k odlicna ekipa, k1ck dokazao pobedama protiv gp da je tezak protivnik, clan-mystik odlican, jednostavno jako teska grupa i svaka pobeda bila bi uspeh... srecno momci

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...