Jump to content

iNation na turnirima


Recommended Posts

Само ти трчи и пуцај, и не оптерећуј се небитним ликовима који ће увек тражити разлог да пљују :D

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Само ти трчи и пуцај, и не оптерећуј се небитним ликовима који ће увек тражити разлог да пљују :D

Ti nebitni likovi su uradili za cs i jos neke igre ovde mnogo, a ti si tad verovatno nosio benkicu oko vrata.

p.s.

"Samo trci i pucaj...", e za to si totalno upravu.

Edited by drasko
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam video do sada neki mec da prodje bez gresaka od bilo koje ekipe a ti sto si zapisao bash te awp promasaje su bash bezveze.Pod 1.Obe mape su igrali 4ca posto ja nisam mogao da igram zbog mog problema sa wire-om (50-60fps).

Pod 2.To sto je Janko preuzeo da vodi ekipu nije smenilo nista u ekipi u vezi taktika ili sl. a i to se pokazalo na mecu, na oba halfa smo napadali da kazem okej i to uopste nije uticalo na nas mec.

Pod 3.Razlika izmedju Kieva i ovaj qualy je to sto u Kievu smo igrali LAN a ovaj qualy smo igrali ONLINE a ja sam siguran da smo jedno 5x bolji u LAN-u.

I pod 4.Janko nam je trebao josh od starta ekipe, falio nam je AWP a i ne samo da nam pomaze sa AWP-om nego nam pomaze i u raznim situacijama.

 

Tako da najbolje je da sacekate jos neki internacionalni LAN turnir pa onda tek mozete da pljujete ali to ce biti tesko zbog toga sto vecinom turniri imaju online qualifiere.

 

Ti promasaji Neno su jako bitni, sa obzirom da su Norvezani kontinuirano kontrolisali centar na mapi. Sam znas koliko je to bitno. Bas zbog tog centra i onog lika koji te pod znacima navoda kocio u kuci na B, rotacije su bili spore, a King se nije najbolje snalazio na krtakom. Tek nakon tvoje agresivnije igre u kuci, kada si poceo da ubijas onog Norvezanina stvari su se popravile.To ste i vi probali, ali niste uspeli, posto vas je onaj ludak tukao sa kratkog kontinuirano. Da ne govorim o njihovom AWP-u koji vas je cak i na tom midu rasovao.

Zao mi je zbog tvog fps-a, verujem da bi sigurno bilo bolje da nisi imao taj problem. 

Naravno da je velika razlika igrati turnir ONLINE u odnosu na LAN, pa to valjda svi znamo koji igramo ili pratimo CS.

Ali da se razumemo Neno, i oni su igrali ONLINE, sa punim pravom i oni mogu reci da bi igrali 5x bolje zar ne ?!

Takodje se slazem da vam je trebao AWP, ali isto tako ko god da je dosao dosao bi tu da bi vam pomogao u raznim situacijama, to nije najbolji argument za YNK-a.

Cekacemo neki LAN i siguran sam da ce biti bolje, ali ti si mlad momak i nemoj da shvatas ovo kao pljuvanje, vec kao konstruktivnu raspravu. Ljudi imaju pravo da iznesu svoje misljenje,a ti sa tim mozes da se slozis ili ne. Ja sam u zakljucku naveo da je po meni Kassad najveci krivac, ali Boze moj nije kraj sveta. Tacnije mogu reci da me iritirao kontinuirani napad na Emicin gp. Svi ste gresili kao sto si rekao na pocetku text-a i to je normalno. Pa uvek ce neko biti prvi a neko poslednji i uvek ce biti gresaka, Kassad je preuranjeno donosi zakljucke vezane za vasu igru i ako nije mogao biti informisan na licu mesta razloge "smrti" pojedinaca u timu u toku runde. Naime, sve to utice na igru i drugi razlozi tipa : losa prijava, ili nema prijave, komunikacija na TS-u i jos brdo razloga.

 

p.s.

Koga naleto ke dojdam vo mojata kuca vo Struga, ke te povikam na gosti i togas ke raspravame podolgo uz rakija meze i kapenje, pozz :D

a ko si ti? :D

Veliki mag ove drevne igre ;)

Kassad mi lupi dva "-" 

Ubicu te...jednog dana ;)

Edited by drasko
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam cemu ova diskusija posle dva poraza? Pa porazi su sastavni deo igre , desi se da jednostavno ljudi nisu dovoljno koncentrisani bili u tom momentu imali su los dan , pa koliko puta se desilo svima vama da podbacite? To sto su podbacili kada je najpotrebnije to jos vise dobija na tezini , i oni to najbolje znaju i valjda ce uz malo price resiti probleme koji su uocljivi. Te price ko je bolja opcija nema veze sa vezom , neko je u boljoj formi neko nije to ce uvek tako biti , ne mogu svi da ubijaju konstantno.To sto pominjete gdina Kasada da je on kriv za njihove poraze je cista glupost , i to sto im prebacuje kada streamuje , pa on najbolje zna ko koliko moze da pruzi  igrao je covek sa njima dugo i sam se nervira , ko zna koliko puta im je i bilo ponovljeno da ne prave slicne gluposti u igri pa se opet dese kako kome.Uvek je tesko igrati protiv mix ekipe znam iz iskustva jer jednostavno ne znate sta da ocekujete od takvih ljudi , nekad moze da bude lagana pobeda a nekad da bude jako tesko kao sto se i desilo.Svako trci na svoju stranu i trazi duel , ne zanima ga dal ce prodati nekoga ili ne , mix su i dosli su da se pucaju.Da napomenem da to sto su ih cekali sat vremena i vise isto je uticalo da koncentraciju igraca i bitna je stavka. Sve u svemu Bice bolje (neko vice na papiru mrtvo slovo) :)

 

topli pozdravi sa Barbadosa

U Kubi?

  • Upvote (+1) 2

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Ok onda titani, oni isto nemaju awp-a. Na turniru u Kijevu kada su igrali, igrali su protiv Astane koji imaju markeloff-a, odsrafili su ih. Igrali su gotovo egal protiv Navija, 16:10-16:14, protiv Again-a koji nemaju awp su se klali=igrali produzetke i 16:12 na train-u. Pa posle pricajte vi koliko je taj awp bitan


I jos jedna stvar, pobednik Dreamhack winter 2013 takodje nije imao awp-a u ekipi(fnatic), kao ni finaliste Dreamhack summer 2013 epsilon vs nip

Edited by mihailo11
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...