Jump to content

Recommended Posts

Ti nisi svestan koliko je toplo pored racunara. Ja nemam frizidere i hladnjace pune sokova, fontanu, klima uredjaje i kineskinje da me raduju kad svrate, ZNAS!!!?!?!?!  [:(!]

Samo kukas nesto :)

 

A da li je faction change besplatan? A? A?! :D

Pa ako dodjes na PVE nije nam bitno koja si frakcija, radio sam instance i sa guardianima. A i bice kul da prozivamo nekoga u trenucima dokolice. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

немам више живаца за PvP сервере, довољан ми је био некад EQ2 за то. Уосталом, server transfer је бесплатан са CDом од 7 дана. Тако да ко хоће како год да игра, нек игра. Ја сам на пензионерском, као и још неки људи које знам. Фено је већ дао податке, кога занима.

 

Иначе, игра откида, скидам им капу како су одрадили гомилу ствари. Све препоруке.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Imas nesto sto se zove REX (Rift Exchange). To je taj RL money currency u paketu od 1400 kredita (valjda), koji ljudi mogu da prodaju tebi za platinu. Na Zavielu je oko 700-800 platine. Uz te kredite dobijas i loyality, ali slagao bih ako bi ista rekao kolko lojalitija je potrebno za postavljanje na aukciju, verovatno moze da se izgugla.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

frakcija (l. frangere lomiti, slomiti, skrhati, fractio lomljenj�)
1. deo, otsek, odeljenje; 2. deo neke političke stranke (levičari, desničari) koji se u izvesnim pitanjima razilaz sa shvatanjem celine, krilo, grupa jednomišljenika; 3. hemijski: tvar izdvojena precipitacijom ili kristalizacijom;matematički: razlomak.

 

[:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...