Jump to content

Novi Wolfenstein !?


K0baya

Recommended Posts

Ahahaha, ubuduće bi mogli i jedan hardić da stave uz collector's edition za ove tupave igre.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jedva cekam, obožavam wolfenstein. To the download mobile.

 

Nadam se da cu moci da igram (i3, 8 GB, i jebote zaboravio sam koja je vga)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

evo recenzija, pa vidi šta znači:

 

http://www.polygon.com/2014/5/20/5718792/wolfenstein-the-new-order-review

http://www.eurogamer.net/articles/2014-05-20-wolfenstein-the-new-order-review

 

Ukratko - Eurogamer su fazonu "još jedan FPS, whaeva", a Polygon "omg, igram FPS na konzoli, najbolja igra ikad"

 

Inače, ima izgleda bagova na PC-ju, i to pogotovo sa AMD Catalyst drajverima - http://www.pcgamer.com/uk/2014/05/20/wolfenstein-the-new-order-technical-issues-the-problems-detailed-plus-a-few-fixes/

 

http://pcgamingwiki.com/wiki/Wolfenstein:_The_New_Order

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Eo ti benchmark,ovo su max podesavanja sa overkill 8xMSAA. 5800 serija bi sa 2x MSAA ili bez sigurno gurala do 60-40,4800 smanji se rez senki,textura i slican rezultat.Id tech engine nije toliko zahtevan.Ako je neko igrao Rage bez problema koji je bio open worldish sa mnogo boljim texturama i slicnim efektima nece imati toliko problema sa WS.

m2rNIPy.png

 

 

760 i 770 slicni rezultati ovde.Kako su dobre grafe,mogu da isprate ovu generaciju konzola bez problema [:D]

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jako je dugo vremena proslo odkad sam "presao" neku igru, mislim da je poslednje sto sam igrao single bio return to castle wolfenstein i posle toga iskljucivo dote i tako neke MP igre, jer mi je izmedju ostalog komp bio kanta. Tako da verujem da su se igre mnogo izmenile za to vreme, doduse pratio sam preko neta njihov razvoj i znao sta da ocekujem.

 

Recimo novom wolfensteinu nisam uopste uzeo za zlo neke facepalm momente u prici i sve to sto kao grade odnose medju likovima i ljubav i tako te gluposti sto meni stvarno ne trebaju u wolf igri, posmatrao sam ih kao bonus jednostavno, valjda danasnja deca to traze, nem pojma :D. Jedini meni zanimljivi delovi price su kada je tu glavn negativac i kada se seckaju ljudi i oni SUPERSOLDATEN drze tvoje drugare i to, taj mrak i deprica. Najveci plus je to sto ne dosadi igra. U isto vreme sam poceo Far Cry 3 i Bioshock. Far Cry mi je do pola bio omg bukvalno jizzing kolko je dobro a kada sam zaklao sve zivotinje koje treba i uzeo najbolje puske i otkrio pola ostrva, odjednom me je smorilo (pogotovo sto me prica ni najmanje nije interesovala i sta ce biti sa bro ekipom), dok mi je bioshock bas los i cudio sam se na visoke ocene koje je pokupio.

 

Cak bih isao korak dalje i rekao da je wolf mozda i malo podcenjen. Taj FPS deo mi je bas bas super, zabavan je i vrlo mi je kul kako u misije ubace taman po nesto novo da ne bude samo ubij sve na ekranu (tipa na kada setas po povrsini, glupost ali opet razbije monotoniju). Krv lepo prska, neprijatelja nema ni premalo ni previse, bilo je lokacija koje sam loadovao po par puta al opet ne previse da me to smori, a nije da sam bas protrcao kezual kroz igru. Oruzija ima, addonova za oruzija ima, ne dosadi ti da ih koristis, takodje su mi i vrh sto imas oruzija koja imas samo na odredjenim misijama. I taman se sve zavrsi kada treba, da je duze ne bi valjalo, sve si uradio sto treba. Mislio sam da je mozda kratka ovako generalno ljudima, ali ja ne bih menjao to.

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pitanje

 

igra puca prilikom ucitavanja introa, prodju slova bethesda, i onda kad krene neka kurcaboca da se vrti, pukne.

 

Verzija je Wolfenstein.The.New.Order-RELOADED, grafika je radeon HD6700, katalist 12.10

 

Jel uopće može da radi na ovom setupu, da li je driver korektan (ne nudi nista kad odem na update) ili da krenem da chekiram dx-vcredist i slično?


i3 je cpu i 8gb rama. Jes da ne ispunjavam minimum, al cisto da pitam jel neko pokrenuo ovu narodnu verziju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No, ipak sjecklao je jedino kada blaško i anja beže iz ludaje.

 

Ostatak igre skroz igriv, glatko odigrah (cak je i radeon 6700 a ne 6800)

 

Baš baš dobra igra.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...