Jump to content

KGB CM Vol 3


Recommended Posts

Kasade mislim da si pogresno protumacio to sto sam ja napisao kako je bilo na turniru, 

Saletu i kgbu su naravno potrebni turniri, ja sam sam ostavio 50evra za pracc za dan ranije (a verovatno je bilo i drugih ekipa koje su placale bez bratskih popusta i sl...), o daljoj matematici ne bih na forumu ali mislim da je svima jasno da u Sribji niko nista ne radi za dzabe...

Reci hvale su svi rekli, a ja pogotovo i doticnim adminima i sl, ali ne zelim da budem jedan od onih koji pricaju kako sve ruze cvetaju, nema tu nista licno niti ja nekoga mrzim ili negotivim ili ne zelim jos drugih turnira, ali ako se ne skrene makar i zrno paznje i na lose stvari ne verujem da ce se desiti da bude bolje (sto bi tebi sef dao 100 eur vecu platu ako ti nikada ne trazis, mozda negde daleko, ali kod nas nema sanse).

 

A to da ljudi nece da organizuju turnir ili da nece da pomognu, ja sam licno slao mail i KGB-u i drugim igraonicama i pitao koliko para traze da iznjme prostor i sl za lan, pa su me svi kulirali i prodavali maglu, nudio sam da ja podesim eBot, da pomognem oko servera (mak1 zna koliko ja znam i ko je odrzavao e-frag servere dok su kod Vladana bili), cim su konfizi pukli mi smo odmah napisali sta treba da se kuca u konzoli da se sredi, i td.

Tako da ta prica kako ja pljujem po nekome ne pije vodu (e-frag sam najvise kritikovao, a i sam Maki zna zbog cega i sta sam mislio, i kakve su mi namere), samo iznosim cinjenice i ni jednu laz, a sve iz dobrih namera.

 

Sto se vasih sobica i sl prica tice, pa nije iNation jedini bio u sobici, i e-frag je, i Bugari su (u onoj maloj odmah u 'glavnom' delu), a kapiram da niko ne zeli da ovime nametne da je bilo koja ekipa imala prednost zbog toga, ali svakako im nije bilo teze, a ni isto kao drugima, a nije valjda da ne sme da se spomene gde je ko sedeo? :)

 

Sve u svemu, dok su ljudi defanzivnog stava i sve kritike primaju egoisticki, nema svrhe nista drugo pricati osim 'bravo bravo, najbolji smo, sve je super', dok sami iz nekog sebi vaznog razloga ne shvate sta sve moze jos bolje...

 

Ja se nadam da su svi igraci na turniru videli koliko znaci uvezbanost, trud i td, kada bi timovi vezbali makar 10% koliko vezba iNation i efrag scena bi procvetala (da ne pricam kada bi timovi ostajali zajedno i posle tur-a), a to sto cu ja da napisem, bravo kgb, bravo cm, bravo e-frag cisto sumnjam da ce da pomogne 'sceni'...

Ja ne mogu da odolim a da ti ne odgovorim na jednu tako glupu konstaciju koju si izneo ! Ne poznajem te licno jer sam siguran da nisi ucestvovao u cs-u pre CS-GO-a , zar ti stvarno prijatelju mislis da je Truji potreban CS turnir ? Pa coveku je to samo trosak i gubljenje vremena ... postoji drugi razlog zasto Sale to radi kao menadzer KGB-a ? predostavljam ? ranije je bio Sakal ! Verovatno imaju dogovor sa CM-om koju kolicinu robe treba propagirati izreklamirati i td !!! A prica da oni zive od tvojih 50e i jos nekih 50e to je tragicno smesno ljudi zaradjuju bez turnir 10000 puta vise na dan ! TURNIR IM JE TROSAK PONAVLJAM ! Evo nek se javi sale ili neko iz kgb-a i nek me ispravi ako gresim ? Pozdrav

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da odolim a da ti ne odgovorim na jednu tako glupu konstaciju koju si izneo ! Ne poznajem te licno jer sam siguran da nisi ucestvovao u cs-u pre CS-GO-a , zar ti stvarno prijatelju mislis da je Truji potreban CS turnir ? Pa coveku je to samo trosak i gubljenje vremena ... postoji drugi razlog zasto Sale to radi kao menadzer KGB-a ? predostavljam ? ranije je bio Sakal ! Verovatno imaju dogovor sa CM-om koju kolicinu robe treba propagirati izreklamirati i td !!! A prica da oni zive od tvojih 50e i jos nekih 50e to je tragicno smesno ljudi zaradjuju bez turnir 10000 puta vise na dan ! TURNIR IM JE TROSAK PONAVLJAM ! Evo nek se javi sale ili neko iz kgb-a i nek me ispravi ako gresim ? Pozdrav

Decko je igrao CSS, ali +1 za post!

  • Downvote (-1) 1

1970

Link to comment
Share on other sites

Citam i neverujem sta si napisao serpent.

Vredjas ovde ljude bezveze interesuje me samo da si kojim slucajem dobio turnir dal bi onda napisao da ti je smetalo to sto su serveri bili na lokaciji u Nemackoj,da je iNation bio u posebnoj sobici i da je smrdelo tamo gde su bili TV?

Nije mi jasno sto se bunis za servere u Nemackoj kada svaki pracc ili mix igras na tim istim serverima i ne samo ti nego svi klanovi skoro samo sto si se ti jedini zalio sad.

A ovo u vezi eBot licno mogu da potvrdim da je istina sto je mak1 rekao zato sto sam ja ubacio eBot na sve servere i testirao noc pre turnira i sve je radilo perfektno i sve je bilo podeseno i mecevi su bili kreirani i sve samo se cekao pocetak turnira ali jbg nesto se ipak desilo sto nismo ocekivali i ispalo je tako kako je ispalo drugi put ce sigurno biti bolje i sve ce funkcionisati.

Link to comment
Share on other sites

Citam i neverujem sta si napisao serpent.

Vredjas ovde ljude bezveze interesuje me samo da si kojim slucajem dobio turnir dal bi onda napisao da ti je smetalo to sto su serveri bili na lokaciji u Nemackoj,da je iNation bio u posebnoj sobici i da je smrdelo tamo gde su bili TV?

Nije mi jasno sto se bunis za servere u Nemackoj kada svaki pracc ili mix igras na tim istim serverima i ne samo ti nego svi klanovi skoro samo sto si se ti jedini zalio sad.

A ovo u vezi eBot licno mogu da potvrdim da je istina sto je mak1 rekao zato sto sam ja ubacio eBot na sve servere i testirao noc pre turnira i sve je radilo perfektno i sve je bilo podeseno i mecevi su bili kreirani i sve samo se cekao pocetak turnira ali jbg nesto se ipak desilo sto nismo ocekivali i ispalo je tako kako je ispalo drugi put ce sigurno biti bolje i sve ce funkcionisati.

Bas ne kapirate sta ljudi hoce da kazu, napisali su kritike kako bi sledeci put bilo to sve u redu, a ovo sto kazes da igraju od kuce na takvim serverima upravu si, ali igraju online a ako dodju na lan turnir valjda i ocekaju da igraju na lan serverima? 

 

Link to comment
Share on other sites

Bas ne kapirate sta ljudi hoce da kazu, napisali su kritike kako bi sledeci put bilo to sve u redu, a ovo sto kazes da igraju od kuce na takvim serverima upravu si, ali igraju online a ako dodju na lan turnir valjda i ocekaju da igraju na lan serverima? 

 

 

Normalno da se ocekuje ali sta ako npr KGB nije bio u mogucnosti da obezbedi lan server

Link to comment
Share on other sites

Normalno da se ocekuje ali sta ako npr KGB nije bio u mogucnosti da obezbedi lan server

Valjda je obavezno da se na lan turniru igra na lan serveru, a i ako vec nisu mogli da obezbede lan server trebali su da to i napisu, naravno, znam sta je bio problem ali je opet propust i razlozi ne zanimaju ucesnike turnira..

Link to comment
Share on other sites

Bas ne kapirate sta ljudi hoce da kazu, napisali su kritike kako bi sledeci put bilo to sve u redu, a ovo sto kazes da igraju od kuce na takvim serverima upravu si, ali igraju online a ako dodju na lan turnir valjda i ocekaju da igraju na lan serverima? 

 

Ne verujem da KGB bas nije bio u mogucnosti da obezbedi lan servere ! Mislim da je nesto drugo po sredi , uostalom , predostavljam da je u kgb-u i dalj ZVER internet tako da je to radilo sigurno kao u lanu , da li bi pojedinci kukali da su bile organizovane one online kvalifikacije ? Vidim pisete o nekim sobicama , ljudi GLORIJA je ceo zivot igrala iz sobice u kgb-u , pa sta ? isto tako su i osvajali svaki turnir na koji su otisli , kassad i ekipa su pokazali klasu i svi mogu samo da skinu kapu dole , da nisu bili u sobici mozda bi rezultati bili priblizniji ali sigurno ne bi izgubili , jer imaju mnogo , mnogo vise iskustva u ovoj igri od svih ostalih zajedno . Da su kritike na mestu , pa i da razumem ali kritike su glupost , cista glupost , opste je poznato da pod metrom smrdi , pa sta ! da li u kgb-u smrdi ? NE ! Da li su imali svi najbolje uslove i iste racunare ? DA ! Nisam igrao turnir ali znam da KGB sebi ne bi nikad dozvolio blamiranje da neko igra na ovakvim a neko na onakvim racunarima , barem je tako bilo ranije . Treba da budete svi presrecni sto ovaj CM hoce da pravi i podize scenu u novoj igrici ! Ovo je ne zapamceno , ni jedna igrica u Srbiji nije imala ovaj fond nagrada i ovakvu medijsku propracenost ! E-frag momci koji pokusavaju svima da pomognu , da ne zaradjuju mozda od toga ? pa ih pljujete ? sigurno da im je to cilj u buducnosti ali kapa dole , jer pokusavaju nesto sto se pre njih niko nije usudio ! Pozdrav !

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne znam u cemu je vas problem? Napisali ste kritike, ja sam dao objasnjenje zasto i kako je bilo tako i prihvatio kritike. Sta se vracate opet na isto i stalno isto pisete?! Ne kazem da treba da hvalite turnir ili bilo sta drugo, samo nemojte da se ponavljate molim vas, svi smo svesni svega, hvala vam na kritikama. Molim moderatora da zakljuca ovu temu jer vise je besmisleno pisati bilo sta... 15x citam iste ili slicne postove...

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram ni ja sto ljudi shvataju to ovako i sto se mesaju u stvari koje ne znaju, ja opet

 

Ja ne mogu da odolim a da ti ne odgovorim na jednu tako glupu konstaciju koju si izneo ! Ne poznajem te licno jer sam siguran da nisi ucestvovao u cs-u pre CS-GO-a , zar ti stvarno prijatelju mislis da je Truji potreban CS turnir ? Pa coveku je to samo trosak i gubljenje vremena ... postoji drugi razlog zasto Sale to radi kao menadzer KGB-a ? predostavljam ? ranije je bio Sakal ! Verovatno imaju dogovor sa CM-om koju kolicinu robe treba propagirati izreklamirati i td !!! A prica da oni zive od tvojih 50e i jos nekih 50e to je tragicno smesno ljudi zaradjuju bez turnir 10000 puta vise na dan ! TURNIR IM JE TROSAK PONAVLJAM ! Evo nek se javi sale ili neko iz kgb-a i nek me ispravi ako gresim ? Pozdrav

 

Matematiku da ti objasnjavam ne zelim, znam dobro kako Igor zaradjuje i na cemu, isto kao i sta je Sale u prici, sta je Radivoje radio i td. Ako ti mislis da svi zaradjuju tako sto im pare padaju sa neba onda ok, ja ti kazem da svakome svaki dinar znaci, a pogotovu besplatna reklama i sl... udaljavamo se od teme.

 

 

Citam i neverujem sta si napisao serpent.

Vredjas ovde ljude bezveze interesuje me samo da si kojim slucajem dobio turnir dal bi onda napisao da ti je smetalo to sto su serveri bili na lokaciji u Nemackoj,da je iNation bio u posebnoj sobici i da je smrdelo tamo gde su bili TV?

Nije mi jasno sto se bunis za servere u Nemackoj kada svaki pracc ili mix igras na tim istim serverima i ne samo ti nego svi klanovi skoro samo sto si se ti jedini zalio sad.

A ovo u vezi eBot licno mogu da potvrdim da je istina sto je mak1 rekao zato sto sam ja ubacio eBot na sve servere i testirao noc pre turnira i sve je radilo perfektno i sve je bilo podeseno i mecevi su bili kreirani i sve samo se cekao pocetak turnira ali jbg nesto se ipak desilo sto nismo ocekivali i ispalo je tako kako je ispalo drugi put ce sigurno biti bolje i sve ce funkcionisati.

Ja nikoga ne vredjam (nadji jednu uvredu!!!) ja nisam nijedan komentar napisao iz razloga sto 'nisam osvojio turnir' vec zato sto je tako i bilo, Za server se bunim jer se lan takmicenje ne igra nigde u SVETU na serverima koji nisu na istom linku (CPH, DH, INSOMNIA, WCG, BECUP, GAMERSJECT...).

A tvoja podesavanja eBot meceva ne zelim ni da komentarisem jer ces to mozda shvatiti kao uvredu jer ja znam sta si pogresno uradio i sta si pogresno stavio u konfig, a da li ti, ili jos mislis da sve to nije radilo jer je mali gremlin usao u eBot i sve ti poremetio :) ?

 

Ja opet kazem kapirate pogresno moje postove, nisam nista pisao iz licne satisfakcije ili neke zajedljivosti, vec samo kao repliku na neciji komentar kako je sve bilo savrseno... bas iz razloga da sledeci put bude bolje ... a sad ajde na Adu i na suncanje i limunadu.

 

p.s. Maki je u pravu, treba zakljuati temu jer nece sigurno biti vise nikakvih konstruktivnih misli vec samo prepucavanja i pravdanja i sl...

Edited by serpent
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram ni ja sto ljudi shvataju to ovako i sto se mesaju u stvari koje ne znaju, ja opet

 

 

Matematiku da ti objasnjavam ne zelim, znam dobro kako Igor zaradjuje i na cemu, isto kao i sta je Sale u prici, sta je Radivoje radio i td. Ako ti mislis da svi zaradjuju tako sto im pare padaju sa neba onda ok, ja ti kazem da svakome svaki dinar znaci, a pogotovu besplatna reklama i sl... udaljavamo se od teme.

 

 

Ja nikoga ne vredjam (nadji jednu uvredu!!!) ja nisam nijedan komentar napisao iz razloga sto 'nisam osvojio turnir' vec zato sto je tako i bilo, Za server se bunim jer se lan takmicenje ne igra nigde u SVETU na serverima koji nisu na istom linku (CPH, DH, INSOMNIA, WCG, BECUP, GAMERSJECT...).

A tvoja podesavanja eBot meceva ne zelim ni da komentarisem jer ces to mozda shvatiti kao uvredu jer ja znam sta si pogresno uradio i sta si pogresno stavio u konfig, a da li ti, ili jos mislis da sve to nije radilo jer je mali gremlin usao u eBot i sve ti poremetio :) ?

 

Ja opet kazem kapirate pogresno moje postove, nisam nista pisao iz licne satisfakcije ili neke zajedljivosti, vec samo kao repliku na neciji komentar kako je sve bilo savrseno... bas iz razloga da sledeci put bude bolje ... a sad ajde na Adu i na suncanje i limunadu.

 

p.s. Maki je u pravu, treba zakljuati temu jer nece sigurno biti vise nikakvih konstruktivnih misli vec samo prepucavanja i pravdanja i sl...

Ja mislim da si ti vukao serpe i lonce po ulici kad sam ja drzao igraonicu i jos je drzim i kad sam poznavao truju i jos ga poznajem ! znaci molim te ne izbacuj se sa nekim glupostima , uzmi pa pitaj truju da li mu treba turnir u bilo kojoj igrici da bi ziveo i radio ! Covece pa dole ne mozes racunar ni uz pomoc filmskih trikova da nadjes ti mi pominjes da se on reklamira putem turnira kakva ortodoxna glupost .... i sta pricam ja sa tobom kad ti pominjes tu neke velike turnira tipa wcg , kurac palac a ni na jednom od istih nisi ucestvovao , i ti se nasao pametan da komentarises turnir i sta nije bilo dobro .... sto pominjes te servere sto su bili u inostranstvu ako nisu uticali na pobednika i na igru ? cisto da bi pljuvao nekog ?

  • Downvote (-1) 3

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...