Jump to content

KGB CM Vol 3


Recommended Posts

Mislim da ovo što pljujete po E-Fragu, KGB-u i ostalima je potpuna nezahvalnost i nezadovoljstvo uspeha na tuniru. Da nije E-Fraga i KGB pola vas nebi ni odigralo LAN tunir u GO-u, još 5-6 godina bi čekali. Kao da bi c1cm1 ili ovaj serpent hejtali KGB i E-Frag da su osvojio turnir? (malo sutra)

Potpuno opravdana i zaslužena prva 3 mesta na tuniru. Skill je pokazao.

 

Ko pljuje? Ljudi su lepo rekli sta im je zasmetalo ne znaci automatski da je kgb kriv jer se neka budala ispisala u prolazu... Jeste prednost sto je iN igrao u sobici ali nije bas odlucujuci faktor a i onako su za klasu bolji od svih na turniru uzeli bi ga i da su igrali u zapisanom hodnimku. to sto nije radio ebot i nije bilo gotv-a  realno jeste propust, pogotovo zbog cinjenice sto nisu svi hteli da gledaju meceve pa je onda na twitchu nastalo kolektivno pickaranje zasto se prenosi ovaj a ne onaj mec...

efrag goco1997 , koliko ja znam ti nisi ni bio na turniru zato bolje nemoj da kenjas a pogotovo ne o skillu drugih igraca. vazno da si ti kao mod govorio makiju da prenosi poljake i madjare i da si banovao nase legendarne 1.6 igrace jer si ti taj sveopsti poznavalac.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ko pljuje? Ljudi su lepo rekli sta im je zasmetalo ne znaci automatski da je kgb kriv jer se neka budala ispisala u prolazu... Jeste prednost sto je iN igrao u sobici ali nije bas odlucujuci faktor a i onako su za klasu bolji od svih na turniru uzeli bi ga i da su igrali u zapisanom hodnimku. to sto nije radio ebot i nije bilo gotv-a  realno jeste propust, pogotovo zbog cinjenice sto nisu svi hteli da gledaju meceve pa je onda na twitchu nastalo kolektivno pickaranje zasto se prenosi ovaj a ne onaj mec...

efrag goco1997 , koliko ja znam ti nisi ni bio na turniru zato bolje nemoj da kenjas a pogotovo ne o skillu drugih igraca. vazno da si ti kao mod govorio makiju da prenosi poljake i madjare i da si banovao nase legendarne 1.6 igrace jer si ti taj sveopsti poznavalac.

Svaka cast, sve si napisao u ovom postu sto sam i ja hteo da napisem mladom deckicu koji ocigledno nije shvatio poentu cicmijevog i serpentovog posta..

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Kasade mislim da si pogresno protumacio to sto sam ja napisao kako je bilo na turniru, 

Saletu i kgbu su naravno potrebni turniri, ja sam sam ostavio 50evra za pracc za dan ranije (a verovatno je bilo i drugih ekipa koje su placale bez bratskih popusta i sl...), o daljoj matematici ne bih na forumu ali mislim da je svima jasno da u Sribji niko nista ne radi za dzabe...

Reci hvale su svi rekli, a ja pogotovo i doticnim adminima i sl, ali ne zelim da budem jedan od onih koji pricaju kako sve ruze cvetaju, nema tu nista licno niti ja nekoga mrzim ili negotivim ili ne zelim jos drugih turnira, ali ako se ne skrene makar i zrno paznje i na lose stvari ne verujem da ce se desiti da bude bolje (sto bi tebi sef dao 100 eur vecu platu ako ti nikada ne trazis, mozda negde daleko, ali kod nas nema sanse).

 

A to da ljudi nece da organizuju turnir ili da nece da pomognu, ja sam licno slao mail i KGB-u i drugim igraonicama i pitao koliko para traze da iznjme prostor i sl za lan, pa su me svi kulirali i prodavali maglu, nudio sam da ja podesim eBot, da pomognem oko servera (mak1 zna koliko ja znam i ko je odrzavao e-frag servere dok su kod Vladana bili), cim su konfizi pukli mi smo odmah napisali sta treba da se kuca u konzoli da se sredi, i td.

Tako da ta prica kako ja pljujem po nekome ne pije vodu (e-frag sam najvise kritikovao, a i sam Maki zna zbog cega i sta sam mislio, i kakve su mi namere), samo iznosim cinjenice i ni jednu laz, a sve iz dobrih namera.

 

Sto se vasih sobica i sl prica tice, pa nije iNation jedini bio u sobici, i e-frag je, i Bugari su (u onoj maloj odmah u 'glavnom' delu), a kapiram da niko ne zeli da ovime nametne da je bilo koja ekipa imala prednost zbog toga, ali svakako im nije bilo teze, a ni isto kao drugima, a nije valjda da ne sme da se spomene gde je ko sedeo? :)

 

Sve u svemu, dok su ljudi defanzivnog stava i sve kritike primaju egoisticki, nema svrhe nista drugo pricati osim 'bravo bravo, najbolji smo, sve je super', dok sami iz nekog sebi vaznog razloga ne shvate sta sve moze jos bolje...

 

Ja se nadam da su svi igraci na turniru videli koliko znaci uvezbanost, trud i td, kada bi timovi vezbali makar 10% koliko vezba iNation i efrag scena bi procvetala (da ne pricam kada bi timovi ostajali zajedno i posle tur-a), a to sto cu ja da napisem, bravo kgb, bravo cm, bravo e-frag cisto sumnjam da ce da pomogne 'sceni'...

 

 

Mislite li stvarno da su kgbu , truji , saletu itd potrebni ovi turniri?

Jel nekad u srbiji bio turnir u bilo kojoj igrici gde se odma nakon finala iskesirala nagrada od 3k eura ? (plus u robnim nagradama ne znam koliko)

Umesto da pisete samo rechi hvala na racun kgb-a , efraga , cm storma i ne znam koga jos sve, ovde se pise kako je smrdelo i kako nema rezlutata i o tome ko je imao koju prostoriju.

Jel misllite stvarno da su admini(da ne nabrajam imena) namerno pokvarali servere pred turnir?

Sto se niko od vas kriticara nije ponudio da pomogne oko servera , jedini koga sam video da se javio i pomogao je helius...

 

Zato batalite se sitnih gluposti i dajte svi  zajedno da podignemo celu scenu kod nas.

Edited by serpent
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...