Jump to content

KGB CM Vol 3


Recommended Posts

Zamolio bih samo ekipe koje igraju od 10h da dodju makar 30min ranije,znaci u 09:30 da vec budu u KGB-u radi preuzimanja akreditacija,smestanja na racunare,podesavanja i ostalo, hvala.

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

AAR odlicna igra, svaka cast momcima, navijam za njih!

Ispustili su pobedu protiv ENTiTY-a glupo zbog nekih bizarnih odluka kao ostavljanje b sajta jednom igracu dok su full... Nadam se da ih ovaj poraz nece kostati ispadanja posto sada imaju mnogo tezeg protivnika u nastavku takmicenja..

Koga zanimaju parovi:

ALSEN vs Mad Dogz
HSBG vs E-Frag
ENTiTY vs Disco
AAR vs iNation

Od 1/2 bo3 se igra...


Uvek navijam protiv favorita, mislim da ce Disco da satre makedonce, NADAM se da ce AAR da iznenadi vs iNation, a od Mad Dogza ocekujem da pobede poljake, ne da iznenade vec ocekujem to od njih, posto momci igraju svaka im cast :)

Edited by TGY
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

AAR odlicna igra, svaka cast momcima, navijam za njih!

Ispustili su pobedu protiv ENTiTY-a glupo zbog nekih bizarnih odluka kao ostavljanje b sajta jednom igracu dok su full... Nadam se da ih ovaj poraz nece kostati ispadanja posto sada imaju mnogo tezeg protivnika u nastavku takmicenja..

Koga zanimaju parovi:

ALSEN vs Mad Dogz

HSBG vs E-Frag

ENTiTY vs Disco

AAR vs iNation

Od 1/2 bo3 se igra...

Uvek navijam protiv favorita, mislim da ce Disco da satre makedonce, NADAM se da ce AAR da iznenadi vs iNation, a od Mad Dogza ocekujem da pobede poljake, ne da iznenade vec ocekujem to od njih, posto momci igraju svaka im cast :)

ovi su parovi kao sto sam i rekao, samo sto se igra bo3 i u 1/4 ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...