Jump to content

KGB CM Vol 3


Recommended Posts

Koliko ja znam, nisu organizatori seli na kafu i birali sidove po tome koliko koga gotive, vec su pitali nekoliko ljudi (znam za sebe i kingora, ne znam koga jos) za misljenje pa na osnovu toga i dosadasnjih "rezultata" odlucili.

 

Ovo je 3. CSGO turnir u Srbiji (1. defuse - BGDonLINE; 2. kgb - iNation) pa je bilo malo teze odrediti kome je veci kad je u pitanju mid seed.

 

Evo kako ja vidim ovaj mid seed:

HSBG - prvi CSGO turnir za njih koliko ja znam, iz tog razloga su mid iako po uspesima od ranije zasluzuju mesto nosioca.

Sensei - prvi CSGO turnir u full sastavu, osvojili su poslednji 1.6 i ekipa su koja je uvek znala da pravi probleme favoritima i koja je proverena.

CONTROL - jeste malo izmenjen sastav ali su pokazali na proslom turniru da su verovatno bolji od vecine ekipa kada je u pitanju CSGO, sad to mogu da dokazu.

WildCMstorm - dobra madjarska ekipa koja je igrala sors ranije na visokom nivou, ne bi me cudilo da dodju do finala.

 

Ostale ekipe ili nisu imali prilike do sada da se dokazu ili dolaze u totalnom mixu. Ja prvi cenim dosta igraca (Disco i NUG) ali mix je mix i uvek je random pa do turnira ne moze da se zna jesu li favoriti ili autsajderi.

 

Nemojte se opterecivati mnogo oko ovoga, ipak je csgo tek poceo da se igra ovde, tek za pola godine ce se jasno znati ko zasluzuje da bude koji seed. Za trenutnu situaciju, meni ovakav poredak deluje ok.

 

Lepo receno, ko misli da je los seed neka iskoristi ovaj turnir kao priliku da se dokaze i olaksa seed za sledeci tur.

Link to comment
Share on other sites

Controlu su se promenila 2 igraca,nama su se promenila 3. Control smo dobili u 1/2 prosli turnir 2:0 u mapama. Mislim da je to dovoljan razlog da imam prava da mislim da samo trebali da budemo 2nd seed. Ovo je 4ti turnir u cs:go (1. je bio Gameing festival). Pojedinacno kao igraci cs:go-a imamo 2 finala i 2 polufinala ukupno. Control je bio 4. na jednom turniru i po tome zasluzuje 2nd seed ? Sensei igrace postujem i kada bi se gledao 1.6 sigurno da zasluzuju 2nd seed ali opet kada bi se gledao 1.6 i mi sigurno zasluzujemo..Sensei je osvojio turnir kada su svi prestali da igraju 1.6 kad su svi presli na csgo i prestali da igraju 1.6. No hrad feelings !

Meni je sve jedno sa kim smo u grupi i da li cu da ispadnem iz grupa ili da osvojim turnir. Samo mislim da nije fer i to je to ! :)

Link to comment
Share on other sites

Kada imas 5 favorita a 4 grupe nikada ne moze da bude po svacijem ukusu, jer ce uvek svako da misli da je bolji od nekog treceg, ja cu da mislim da sam bolji od vas i od controla, ti ces da mislis da ste bolji od nas i od controla, a control misli da je bilji od oba nasa tima... na zalost nismo svi u istoj grupi pa se mozda desi da ne bude okrsaja izmedju pomenutih ekipa, ali eto, ako vam je do merenja e-penisa svakako mozete na lanu po zavrsetku da odigrate vs i da se taj rez koristi ubuduce za seed medju vama :) ili da se odigra pracc na bootcampu u petak recimo (i onako sve razlicite grupe, sta fali) pa da vidite da li je los seed ili ne...

Bila je ideja da se igra online kvali ali posto nije bilo dovoljno timova na zalost seed je 'random', sledeci put moze da se napravi jedna grupa 16 timova, svako vs svakog, i da se onda odma zna seed po broju bodova :) :)

Edited by serpent
Link to comment
Share on other sites

Druze ja nisam rekao da treba da budem nosioc niti mislim tako,ne znam sta pricas i sta pokusavas da dokazes? Nema tu sta da se misli dal sam bolji ili nisam, Gleda se "uspeh" sa proslih turnira i po tome imam potpuno pravo da mislim da samo trebali da budemo 2 nosioci. Po meni je ovde jedini favorit nation jer su za klasu bolji od svih ostalih ekipa.

Edited by NUG YOCA
Link to comment
Share on other sites

Druze ja nisam rekao da treba da budem nosioc niti mislim tako,ne znam sta pricas i sta pokusavas da dokazes? Nema tu sta da se misli dal sam bolji ili nisam, Gleda se "uspeh" sa proslih turnira i po tome imam potpuno pravo da mislim da samo trebali da budemo 2 nosioci.

Ja ne pokusavam nista da dokazem, vec ti, i to da ste trebali da budete drugi nosioci...ono sto je realno je da bilo kakav mix tim ne treba bude nosioc nicega i da pojedinacni uspesi ne znace takodje nista jer ovo timska igra (govorim iz iskustva jer sm omi isto menjali samo jednog igraca pa znam koliko je losija igra sa bilo kakvom zamenom), a u slucaju kao sto je sada, na vasu zalost makijev pasulj je pokazao ka Control i Sensei mix ekipama. Ne kazem da ste losiji i da mozda vasi igraci nisu imali vise uspeha od te dve ekipe, ali budi realan - sve tri ekipe su podjednako macka u dzaku.

Link to comment
Share on other sites

Poznato mi je da se pred svaki turnir u Srbiji ljudi zale za sidove i koje kakve gluposti (tipa sto ja igram ujutru sto ne igram popodne? mene ste stavili na losije kompove!) i zbog toga se vise ne nerviram, nama je savest mirna ! Ljudi iz KGB i CM-a zajedno sa nama se maksimalno trude da VAMA pruze turnire kakve do sada Srbija nije imala,  nagradni font kakav nije bio skoro za neki turnir, ekipe iz nekoliko stranih drzava, zurku posle prvog dana za sve gejmere, prenose, slikanje, robne nagrade, spremne servere sa ebotom i ko zna sta jos + od svega ovoga ja vam garantujem da niko nema nikakvu novcanu ili bilo kakvu drugu korist vec sve ide u organizaciju iskljucivo turnira!!!! Umesto da ste to uvideli i pozdravili, vi nadjete za shodno da pljujete po nosiocima... koje smo takodje sastavili iz najbolje namere uz savete nekoliko igraca sa scene, ljudi koji su aktivni na sceni, a realno je da nismo morali ni to da radimo (ali smo uradili da bi koliko toliko svi bili zadovoljni, sto je nemoguce ocigledno). Zato ljudi pustite price o nosiocima i ostalim glupostima dodjite da se druzimo da pobedjujemo - gubimo, da se radujemo i veselimo...

Edited by mak1.
  • Downvote (-1) 1

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Ja ne pokusavam nista da dokazem, vec ti, i to da ste trebali da budete drugi nosioci...ono sto je realno je da bilo kakav mix tim ne treba bude nosioc nicega i da pojedinacni uspesi ne znace takodje nista jer ovo timska igra (govorim iz iskustva jer sm omi isto menjali samo jednog igraca pa znam koliko je losija igra sa bilo kakvom zamenom), a u slucaju kao sto je sada, na vasu zalost makijev pasulj je pokazao ka Control i Sensei mix ekipama. Ne kazem da ste losiji i da mozda vasi igraci nisu imali vise uspeha od te dve ekipe, ali budi realan - sve tri ekipe su podjednako macka u dzaku.

Ako cemo tako onda su kontrol i sensei mix ekipa i mi smo mix ekipa (ja shalitra i f1qs smo igrali zajedno) ali opet imamo dosta dosta dosta vise uspeha u cs:go-u ! Sta ti to govori ? A to dal smo podjednake mislim da i nismo bas ...

A za makija i efrag druzinu veliki respect, Svaka vama cast momci sto se svega tice....najjaci ste u gradu ! :D

Edited by NUG YOCA
Link to comment
Share on other sites

Uz duzno postovanje svih igraca i osvajaca i finalista turnira, ovaj turnir nisam namestio ovde su me stavili.

Imam samo da kazem da nismo mix ekipa i da cemo pokazati da smo zasluzeno drugi seed. Vidimo se na turniru. kisko  :tf:

 

Nisi ti,ali ima ko jeste :D :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...