Jump to content

KGB CM Vol 3


Recommended Posts

Ako nekoga buni zasto igraju A i C grupa u isto vreme jesto to sto A i B grupa imaju po 5 ekipa, a 45 kompjutera je na raspolaganju,da se turnir ne bi oduzio 2 dana, stavljeno je tako kako je, znaci A I C grupa Subota od 10h.

  • Upvote (+1) 1

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Verovatno slobodna procena za timove koji se nigde nikada u csgo nisu takmicili pa su morali na osnovu rekla-kazala ili mikseva da odredjuju seeds. Realno samo dva tri tima znas kakvi su po rezultatima na takmicenjima u csgo, ostali su svi miks ili novi, na zalost timovi se okupljaju samo pred lan i uglavnom su krpljeni uz pomoc stapa i kanapa.

Edited by serpent
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam, nisu organizatori seli na kafu i birali sidove po tome koliko koga gotive, vec su pitali nekoliko ljudi (znam za sebe i kingora, ne znam koga jos) za misljenje pa na osnovu toga i dosadasnjih "rezultata" odlucili.

 

Ovo je 3. CSGO turnir u Srbiji (1. defuse - BGDonLINE; 2. kgb - iNation) pa je bilo malo teze odrediti kome je veci kad je u pitanju mid seed.

 

Evo kako ja vidim ovaj mid seed:

HSBG - prvi CSGO turnir za njih koliko ja znam, iz tog razloga su mid iako po uspesima od ranije zasluzuju mesto nosioca.

Sensei - prvi CSGO turnir u full sastavu, osvojili su poslednji 1.6 i ekipa su koja je uvek znala da pravi probleme favoritima i koja je proverena.

CONTROL - jeste malo izmenjen sastav ali su pokazali na proslom turniru da su verovatno bolji od vecine ekipa kada je u pitanju CSGO, sad to mogu da dokazu.

WildCMstorm - dobra madjarska ekipa koja je igrala sors ranije na visokom nivou, ne bi me cudilo da dodju do finala.

 

Ostale ekipe ili nisu imali prilike do sada da se dokazu ili dolaze u totalnom mixu. Ja prvi cenim dosta igraca (Disco i NUG) ali mix je mix i uvek je random pa do turnira ne moze da se zna jesu li favoriti ili autsajderi.

 

Nemojte se opterecivati mnogo oko ovoga, ipak je csgo tek poceo da se igra ovde, tek za pola godine ce se jasno znati ko zasluzuje da bude koji seed. Za trenutnu situaciju, meni ovakav poredak deluje ok.

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...