Jump to content

StarDrive


voodoo_

Recommended Posts

kada si u planet view, klikni desno dugme na jedincu i ima da poleti :)

 

pa je prebacis na koju planetu hoces i kliknes dole levo zastavicu pa troops i land all

 

 

anomalije se samo uzimaju sa jedinicama

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Ogroman potencijal.

Svidja mi se sto igra vuce malo na Star Trek univerzum. Posebno iznenadjenje kada sam naisao na civlizaciju u raketnom dobu. Steta sto nije to ispeglano pa ne mogu da komunicaram sa njima, samo da ih kolonizujem)) 

Jednom sam nasao na pocetku ancient shield na planeti, suluda prednost u odnosu na ostale, makar na pocetku.

 

Anomalije uzimas isto kao kada napadas planetu, prvo zastavica pa prevuces jedinicu na anomaliju.

 

Savet jedan, vise se koncentrisati na pravljenje ground trupa, to je malo imba i bezveze. Ja exploitujem tako sto napravim invazionu flotu sa marincima, i par scouta cisto da odvuce napad sa marinaca. Posaljem marince na glavnu planetu i gg. To uglavnom uradim na prvih par civilizacija na koje naletim. Ali kao sto rekoh, to je sranje.

 

Ako vas na pocetku pirati ucenjuju, odbite ih, posalji flotu od 3-4 marinaca da se urkacaju na njihov flag ship. Sa svojim ostalim jedinicama i njihovim flag shipom ocistiti ostale jedinice.

 

Mora jos mnooooogooooo da se radi na igri, ali obecava!

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...