Jump to content

C.S 1.6 LAN turnir Loznica! PRVA NAGRADA 40 000 dinara!


Recommended Posts

           V E L I K I    U S K R S NJ I   T U R N I R !!!


Veliki uskrsnji turnir Counter Strike u Internet cafe Killzone se odrzava 28. aprila u nedelju sa pocetkom u 8h. Prva nagrada je 40 000 dinara!! Ucesce po ekipi je 3 500 dinara! Svaka ekipa ima pravo da povede jednog igraca kao izmenu! Prijava ekipa traje do cetvrtka 25.aprila do 01h. Sistem takmicenja je 4 grupe po 4 ekipe.Po grupama se igra jedna mapa (Dust2, inferno, nuke) i dve prvoplasirane ekipe prolaze u cetvrtfinale. U cetvrtfinalu se ukrstaju prvoplasirana iz jedne grupe i drugoplasirana ekipa iz druge grupe. Cetvrtfinale, polufinale mape se biraju ban/ban pick/pick. Kompletan raspored grupa i ukrstanja ce biti objavljen po prijavljivanju 16 ekipa. U sklopu turnira Internet cafe Killzone je obezbedio mesto gde ce sve ekipe moci da borave i da uzivo kao spectator posmatraju turnir (u pitanju je kafic)! Svakom ucesniku turnira sleduje jedno pice osvezenja i kafa ce biti besplatna za sve ucesnike turnira! Maksimalan broj ekipa je 16. 
Sve vezano za ovaj turnir i jos mnogo toga mozete pratiti na nasoj FB stranici https://www.facebook.com/InternetCafeKillzone

 

Iz svake grupe prolaze po dve ekipe! 

Prvo kolo u grupama: de_dust2
Drugo kolo u grupama: de_inferno
Trece kolo u grupama: de_nuke

Certvrtfinale: de_train

Polufinale: BO3,prva mapa de_inferno, drugu mapu bira porazena ekipa.

Finale: BO3,prva mapa de_tuscan, drugu mapu bira porazena ekipa.
 
Konfiguracije racunara:
Intel pentium 4  CPU 2.8GHz
RAM 1 giga 
Graficka - Nvidia GeForce GT220 1g 128bit DDR3
Monitori Benq TFT 18.5 
Tastature A4tech X7
Mis A4tech X7
Podloge X7
Slusalice A4tech HS - 28

 

Broj ziro racuna na koji ekipe mogu da plate ucesce je:

265-0000000631781-44  Dragoljub Lukic 15300 Loznica

Uplatom preko raiffeisen banke NE PLACA se provizija!

Ovaj ziro racun vazi samo za ekipe iz Srbije!

Obavezno slikati uplatnicu i poslati na:  lukicdragan84@gmail.com

Edited by Dragan84
Link to comment
Share on other sites

Конфигурације рачунара? Слике играонице? Које су све мапе у оптицају?

Мислим да си се мало касно сетио да објавиш ово за турнир, ако очекујеш да дође више "озбиљнијих" екипа

  • Upvote (+1) 1

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Конфигурације рачунара? Слике играонице? Које су све мапе у оптицају?

Мислим да си се мало касно сетио да објавиш ово за турнир, ако очекујеш да дође више "озбиљнијих" екипа

Iskreno nisam ni planirao da objavljujem po forumima. Vec duze vreme organizujem turnire u c.s i nikad nisam imao problema sa brojem ekipa, Loznica se nalazi na samoj granici tako da dolazi mnogo ekipa iz Bosne i Republike srpske. Do sada sam samo preko facebook-a objavljivao sve u vezi turnira.  Al su me nagovorili da postavim ovde i na KGB forumu pa ako se nekom svidi i ako je u mogucnosti da dodje...sto da ne! Al od sada pa ubuduce na vreme ce se postaviti i ovde na forumu, ne samo na FB. Mape u opticaju su Dust2, Inferno, Nuke, Train, Tuscan. Dodaj me za prijatelja na FB i tamo imas mnogo slika lokala, turnira itd. Dragan Lukic, na profilnoj slici sam samo ja ispred lokala (Killzone) pa ako nekada budes zainteresovan da dodjes na neki od turnira tu smo. Pozz

opaaa,srecno sa turnirom! :))

Hvala! Pozz

Link to comment
Share on other sites

Reci mi, kakvo je stanje sa brojem prijavljenih ekipa, kako bi mogli da uplatimo novac i tako ti neki detalji?

Mogao bih da skupim neku ekipicu pa da dodjem da igramo, ali ne bih da se cimamo iz Beograda ako od toga ne bude nista, ili ako je neka neozbiljna prica.

Inace sam cesto u Loznici, tako da ne bi bio problem da se snadjemo za dolazak :)

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Zivim tu blizu i poznajem neke detalje oko turnira,ali i ovo su pretpostavke nisam bas sve siguran :) 

Mislim da od ponedeljka izlazi ziro racun za uplate i uplacuje se do srede/cetrvrtka
Takodje mislim da ima 10 ekipa sigurnih..iz Loznice i okoline samo ce biti 5-6 ekipa,a ima 5-6 ekipa sa strane,pa mu sad sigurno fali par ekipa zato je objavio na ruru,on je sve mislio okupiti preko fb-a ali izgleda da nije uspeo da sakupi 16..al bice najmanje 12 ekipa,znaci turnir ce biti :)
Ako hoces dodaj me na steamu : stasa5 i da te obavestim za jos detalja,posto sam u kontaktu sa organizatorom i mogu sve da ga pitam sta te zanima :) 

Link to comment
Share on other sites

Аха, па оно, изашле су информације на бум, а и први пут видим да се овај турнир организује па су ме занимале опште информације, чисто да видим да ли се исплати долазити :)

Видећу за пар дана да ли можемо да организујемо паре и да се скупимо, а ти види са организатором да избаци број пријављних екипа и те неке детаље које још треба. Имаш пар тема где су организовани озбиљни турнири, па видите тамо шта је и како написано

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Reci mi, kakvo je stanje sa brojem prijavljenih ekipa, kako bi mogli da uplatimo novac i tako ti neki detalji?

Mogao bih da skupim neku ekipicu pa da dodjem da igramo, ali ne bih da se cimamo iz Beograda ako od toga ne bude nista, ili ako je neka neozbiljna prica.

Inace sam cesto u Loznici, tako da ne bi bio problem da se snadjemo za dolazak :)

Nije neozbiljna prica, daleko od toga! Od sutra ce biti ziro racun na koji ce moci da se uplati novac. Inace vec se prijavilo i najavilo ukupno 9 ekipa. Od sutra krece uplacivanje novca za ucesce na turniru. Za sada dolazi najmanje 4 ekipe iz Republike srpske. Bice i nekoliko Loznickih ekipa. Imam najavljene ekipe iz Nisa, Bora, Beograda, Novog sada, Nove Pazove, Sapca, Valjeva... al ne mogu nista konkretno da ti kazem u vezi tih ekipa jer ih ne poznajem licno i dok mi ne uplate novac za ucesce. Uglavnom ne bi trebalo da bude problema oko broja ekipa. Dodaj me na facebook-u za prijatelja (Dragan Lukic, slika ispred lokala Killzone) tamo mnogo vise informacija ima u vezi turnira i veceras objavljujem ekipe koje su se prijavile i najavile za ucesce na turniru.

Link to comment
Share on other sites

Додао сам те на фејсбуку, само, колико видим слике,  ти овде не можеш да поређаш 5 компова један поред другог?
Претпостављам да се турнир игра преко Steam-а?

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Додао сам те на фејсбуку, само, колико видим слике,  ти овде не можеш да поређаш 5 компова један поред другог?

Претпостављам да се турнир игра преко Steam-а?

Moze bez problema da se poredja pet kompova jedan pored drugog, tako je nekada i bio raspored al smo ga malo promenili jer je dosadilo posle tri godine. Pet kompova ce svakako biti jedan pored drugog za turnir, naravno za obe ekipe. I paravan se razvlaci naravno da ne bi bilo eventualnog prepisivanja. Da igra se preko steam-a

Link to comment
Share on other sites

Океј, остави онда овде списак екипа и број жиро рачуна на који треба да се уплати сума новца па ћемо вероватно да се видимо у недељу ;)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Океј, остави онда овде списак екипа и број жиро рачуна на који треба да се уплати сума новца па ћемо вероватно да се видимо у недељу ;)

Vazi druze, sutra ce biti sve objavljeno. A ekipe koje su se prijavile do sada su:

1. Dontmesswith Banjaluka

Igraci :
# dontmesswith ysd
# dontmesswith ninja
# dontmesswith AESS
# dontmesswith Rampage
# dontmesswith hee
 
2.  SUM  Nova Pazova   
# jordan 
# iggy 
# kostinho 
# panic 
# rude
 
3. tWolf Veliki Zvornik
# skicha
# loSmi
# dEE
# ZaRe
# TBA
 
4. homeless Veliki Zvornik
# Bobo.
# R I Z H A
# S A S H A
# glori4
# patelina
 
5. MD7K  Veliki Zvornik/ Loznica
# relja 
# kavaz
# Srdjan
# L0LINJ0 
# No name
 
6. Dirty Gamers  Bor
# Tox1c
# IkA
# De vois tous
# Kobac
# Green
# Zum Zum
 
Da ti ne nabrajam ovde i ekipe koje su se najavile dok ne budem siguran ko od njih dolazi
Link to comment
Share on other sites

Аха, па оно, изашле су информације на бум, а и први пут видим да се овај турнир организује па су ме занимале опште информације, чисто да видим да ли се исплати долазити :)

Видећу за пар дана да ли можемо да организујемо паре и да се скупимо, а ти види са организатором да избаци број пријављних екипа и те неке детаље које још треба. Имаш пар тема где су организовани озбиљни турнири, па видите тамо шта је и како написано

 

shomi imas mene :D

NO PAIN - NO GAIN!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Moze i vise od 16 ekipa da se skupi ako se turnir i odgodi da se napravi veci ako ima vise kompova u igraonici u svakom slucaju gl sa turnirom.

16 ekipa maksimalno za turnir! Jer se igra na 10 racunara. Ima vise racunara u lokalu, al nedovoljno da bi igrale 4 ekipe istovremeno. Meni nije problem da se turnir pomeri za 4 ili 5 maj! Ajd videcu sa ostalim ekipama sto se tice pomeranja turnira pa cu objaviti cim vidim sta i kako sa njima. 

Ma de ce veci i 16 je previse za 10 kompova :) 

16 ekipa maksimalno za turnir! Jer se igra na 10 racunara. Ima vise racunara u lokalu, al nedovoljno da bi igrale 4 ekipe istovremeno. Meni nije problem da se turnir pomeri za 4 ili 5 maj! Ajd videcu sa ostalim ekipama sto se tice pomeranja turnira pa cu objaviti cim vidim sta i kako sa njima. 

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ce odlagati jeste li ludi za uskrs da igramo,tek tad nece doci ekipa :) 

 

Nemoj da pomeras nista zbog 3 ekipe,kad vec imas 10-15 ekipa koje mogu doci 28 :) Moja prva ekipa nece hteti da dodje 4-5,kao sto kaze decka ljudi hoce da budu sa porodicama taj dan :) 

Edited by skch
Link to comment
Share on other sites

Ma sta ce odlagati jeste li ludi za uskrs da igramo,tek tad nece doci ekipa :) 

 

Nemoj da pomeras nista zbog 3 ekipe,kad vec imas 10-15 ekipa koje mogu doci 28 :) Moja prva ekipa nece hteti da dodje 4-5,kao sto kaze decka ljudi hoce da budu sa porodicama taj dan :) 

Ne pomera  seturnir! Igra se 28. u nedelju! Ekipa ce biti dovoljno da se organizuje jedan ozbiljan i veoma jak turnir! 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Колико је пријављених екипа, и колико још може да се пријави?

Та прича да се турнир игра за Васкрс, не пије воду, и драго ми је што га не одлажеш..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Колико је пријављених екипа, и колико још може да се пријави?

Та прича да се турнир игра за Васкрс, не пије воду, и драго ми је што га не одлажеш..

Za sada 10 ekipa! Ima jos 6 mesta, al cekam odgovor od 4 ekipe, 2 iz Novog sada, 1 iz Nisa, 1 iz Sarajeva

Za sada 10 ekipa! Ima jos 6 mesta, al cekam odgovor od 4 ekipe, 2 iz Novog sada, 1 iz Nisa, 1 iz Sarajeva

Danas su se prijavile jos dve ekipe, Imbecili iz Loznice i Mangulice iz Kaca

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...