Jump to content

PayPal iskustva


Guest

Recommended Posts

Momci, pošto smo svi uspeli da napravimo PP naloge, valjalo bi razmeniti iskustva sa naručivanjem stvari, plaćanjem itd.

 

Je l probao neko nešto da plati PP-om? Kako radi, koliko se brzo obrađuje itd?

 

// Za diskusiju o socioekonomskim implikacijama omogućenog pristupa paypal-u iz Srbije imate ovaj topik, tako da o tome nećemo ovde.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da trenutno ne mozenista da se naruci sa ebay.com

kolega juče naručio svašta sa nemačkog ebaya, rezervisali mu sredstva na kartici, seems legit

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kolega platio WoT nalog (hteo je da testira da li radi PP), vezan je PP na standardnu Intesa kreditnu karticu, tako da izgleda da ta normalna placanja rade bez problema, ne znam sta je fora sa eBay-em, sto je pa malo nelogicno jer su ista firma. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ја сам се јуче зезао са ибејом сто година и скапирао сам да је ретардиран сајт, више него што зајебава плаћање као такво. Лажу продавци за цене, скрипте на сајту не раде добро са приказом цена, трипова, шипинга (еј!), скрипте за све живе процесе типа плаћање, резервисање и те форе исто не раде како треба у фазон пола случајева итд. Да не помињем да су им неке ствари решене најкретенскије, али најкретенскије могуће, тако да и ако раде, опет је срање лол.

Ја сам хтео да пазарим једну ствар, чисто да видим, на крају нисам, јелте, због милион наведених срања, ено стоји ми тамо у карту и не могу да је избацим док се продавац не смилује да ми откаже куповину. Ортак је пробао две ствари да пазари, није успео ниједну. Сва три случаја су била различита. Гуглали смо и ја и он и све су били неки леџит багови и трипови на које се жале људи из целог света. И ја сам просто фасциниран колико је тај сајт ретардиран. Има разних ствари тамо, то ми је најжалије, али брате, који хорор.

Исто тако, гомила ствари на ибеју кошта пет пута више него у продавници, не знам који је фазон са тим.

Баш сам имао нека очекивања срећне пијаце, ал оно је срање. Можда је хало ефекат, али превише је садржајан тај хало ефекат, мислим, то су објективне говнарије, а ја сам се сударио са пет комада за једно наручивање, ортак такође.

 

Иначе, платио сам неке ствари на неком проџа сајту и то у јенима, прошло без проблема, сам пејпел не узима никакву провизију за плаћање колико се види овако, јелте - да ли они лажу па узму неки промил, то већ не знам:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А јебига, имам премало пара да бих могао да бетатестирам са тонама саламе, I'll go with the flow

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Јел тестирао неко са Интезином интернет картицом, или ћу морати да вадим нешто више фенси?

 

...

 

Видим да је спомињу на оној теми са Бенча што је круле линковао, изгледа да може.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Јел тестирао неко са Интезином интернет картицом, или ћу морати да вадим нешто више фенси?

 

...

 

Видим да је спомињу на оној теми са Бенча што је круле линковао, изгледа да може.

 

Ja sam linkovao Visa Virtuon iz UBB banke, bez ikakvih problema. Josh samo da odem do banke po onaj kod, jebo ih kod.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da proviziju ili placa prodavac ili sam sajt koji hostuje placa neki mesecni iznos na osnovu broja PP transakcija, no nebitno, za nas koji zasad samo mozemo da kupujemo troskova nema :)

 

 

Јел тестирао неко са Интезином интернет картицом, или ћу морати да вадим нешто више фенси?

 

Radi, moj drugar povezao.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje, ja sam stvarno nub sto se tice placanja/primanja opara preko neta.

 

Gkedam kako meni moze pp koristiti, i sad mi pada na pamet, mogu li ja da narucim tepih od 250 eura prek neta, placanje PP da mi stigne? Jel tu ne postoji neki problem?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi izbacuje: "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."
Znaci ne mogu preko ove Visa Electron kartice, ili moram do banke da mi oni nesto odrade?

Link to comment
Share on other sites

Za domacina https://secure3.vend-o.com/form.php?site_id=230&username_hide=0&password_hide=0&logindata_hide=0&identifier=1month&custom_data=26979766%2A136ff4864bdc24097d6447a95cd8c959%2A0%2A0%2A0&approval_url=http%3A%2F%2Fsecure.hustler.com%2Fsignup%2Freturnurl_vendo.php%3Fok%3D1%26email%3D%7BEMAIL%7D%26username%3D%7BUSERNAME%7D%26password%3D%7BPASSWORD%7D%26firstname%3D%7BFIRSTNAME%7D%26lastname%3D%7BLASTNAME%7D%26address1%3D%7BSTREET%7D%26city%3D%7BCITY%7D%26zip%3D%7BZIP%7D%26country%3D%7BCOUNTRY%7D%26custom_data%3D%7BCUSTOM_DATA%7D%26offer_id%3D%7BOFFER_IDENTIFIER%7D%26custom_data%3D26979766%2A136ff4864bdc24097d6447a95cd8c959%2A0%2A0%2A0&decline_url=http%3A%2F%2Fsecure.hustler.com%2Fsignup%2Freturnurl_vendo.php%3Fok%3D0%26email%3D%7BEMAIL%7D%26username%3D%7BUSERNAME%7D%26password%3D%7BPASSWORD%7D%26firstname%3D%7BFIRSTNAME%7D%26lastname%3D%7BLASTNAME%7D%26address1%3D%7BSTREET%7D%26city%3D%7BCITY%7D%26zip%3D%7BZIP%7D%26country%3D%7BCOUNTRY%7D%26custom_data%3D%7BCUSTOM_DATA%7D%26offer_id%3D%7BOFFER_IDENTIFIER%7D%26custom_data%3D26979766%2A136ff4864bdc24097d6447a95cd8c959%2A0%2A0%2A0&__utma=42485308.1193305692.1365849084.1365849084.1365849084.1&__utmb=42485308.1.10.1365849084&__utmc=42485308&__utmz=42485308.1365849084.1.1.utmcsr%3Dgoogle%7Cutmccn%3D%28organic%29%7Cutmcmd%3Dorganic%7Cutmctr%3D%28not+provided%29&natscode=MC4wLjkuOS4wLjAuMC4wLjA&affiliate_id=0&program_id=0&campaign_id=0



Ovo mi izbacuje: "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."
Znaci ne mogu preko ove Visa Electron kartice, ili moram do banke da mi oni nesto odrade?

 

Visa Electron generalno ne radi na netu. Otidjes u banku i uzmes kreditnu karticu (obicna Visa ili MasterCard) ili uzmes neku od onih debitnih kartica za placanje na Internetu, ima ih nekoliko banaka. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...