Jump to content

PayPal iskustva


Guest

Recommended Posts

pored deviznog računa koji mi je vezan za viza internet karticu imao sam još jedan devizni koji je vezan za tekući i on služi isključivo da zaštekam pare sa tekućeg (? :D) i eventualno ako dižem novac u inostranstvu sistem će prvo pogledati da li imam devize na tom računu pre nego što dohvati dinare sa tekućeg, tako mi danas rekoše u banci. 

otvorio sam račun i naručio vizu pa ćemo da vidimo kad stigne šta i kako, hvala u svakom slučaju.

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Da li je neko od vas kontaktirao sa podrškom Paypala? Kako sam uspeo da skapiram njihovi servisi za podršku putem sajta i/twittera su jako spori, ;esto daju automatizovane odgovore i vidim da je jedini na;in da se sredi problem na nalogu da se kontaktira telefonom podrška.

00 353 1 436 9111 Ovo bi trebao da je toll free broj za Rest of Europe. Pitanje - kako da proverim da li je zaista toll free ako zovem iz Srbije ili koliko bi me koštao poziv u trajanju od 10 min?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako moze da ispadne jeftinije preko fiksnog? Pogotovu je Skype za Ameriku bas dzabe a i za vecinu Zapadne Evrope, ja sam pre koju nedelju pricao sa UK bar 20ak minuta i izaslo me nesto tipa 1.5eur. A ovo sto je on stavio je pozivni za Irsku tako da kapiram da je slicno.



Edit: Evo nadjoh na Skype sajtu za Irsku je 2.3 centa za minut kad se zove fiksni. Ne verujem da preko fiksnog moze da bude manje od 3 din/minut.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Zwerko said:

Ne znam kako moze da ispadne jeftinije preko fiksnog? Pogotovu je Skype za Ameriku bas dzabe a i za vecinu Zapadne Evrope, ja sam pre koju nedelju pricao sa UK bar 20ak minuta i izaslo me nesto tipa 1.5eur. A ovo sto je on stavio je pozivni za Irsku tako da kapiram da je slicno.

 


Edit: Evo nadjoh na Skype sajtu za Irsku je 2.3 centa za minut kad se zove fiksni. Ne verujem da preko fiksnog moze da bude manje od 3 din/minut.

 

Verovatno sam od onog znaka za cent pomislio da je dolar tako da izvinjavam se, moja greska :D

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam da rešim sve preko njiove podrške. Dakle ako imate problem sa transferom sredstava na karticu, jedino kako se može rešiti problem jeste putem njihovog call centra. Možete im pisati, ali ovo j definitivno najbrži put. Devojka u podršci mi je tokom razgovora sredila nalog, a objašnjenje zašto nekad sistem Paypala ne dozvoljava dizanje para jeste da to radi automatski iz sigurnosnih razloga.

Btw, imam još jednu uplatu koju čekam, a gde Paypal ne dozvoljava sada drugoj strani da zaredom uplatu još jedan poslati invoice. I ta strana je kontaktirala njihovu podršku i dobio je odgovor da proba kroz 1h ponovo. Neverovatno. Btw prva sredstva koja sam posle njihove asistencija uspeo da prebacim na karticu su na holdu 72h, opet iz sigurnosnih razloga. Posle toga će ih releaseovati na karticu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...


Dobrodošli u prvu instituciju elektronskog novca u Srbiji!

http://www.ipay.rs/

Danas je NBS objavila da je izdala prvu dozvolu za izdavanje elektronskog novca u našoj zemlji i to domaćem servisu iPay.

Ovo je značajno, s obzirom da do sada nije bilo mogućnosti da rezidenti između sebe trguju e-novcem, te eliminiše korišćenje globalnih servisa poput PayPala, Payoneera i sl. koji su značajni za razvoj onlajn plaćanja u našoj zemlji.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Lucky said:


Dobrodošli u prvu instituciju elektronskog novca u Srbiji!

http://www.ipay.rs/

Danas je NBS objavila da je izdala prvu dozvolu za izdavanje elektronskog novca u našoj zemlji i to domaćem servisu iPay.

Ovo je značajno, s obzirom da do sada nije bilo mogućnosti da rezidenti između sebe trguju e-novcem, te eliminiše korišćenje globalnih servisa poput PayPala, Payoneera i sl. koji su značajni za razvoj onlajn plaćanja u našoj zemlji.

Vlasnik verovatno Jorgovankin sestrić ili Andrej himself

edit: gazda Pexim-a, tj predpostavljam bivši gazda Pexim-a

Edited by nickwood
bikoz

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Direktorka je bivša direktorka trezora u Privrednoj banci i u ZOP-u.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nickwood said:

Vlasnik verovatno Jorgovankin sestrić ili Andrej himself

edit: gazda Pexim-a, tj predpostavljam bivši gazda Pexim-a

ovo je revolucionarni pomak.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj iskrzani logo, pa font koji im je pobegao na unutrašnjim stranama, bukvalno fali još samo jebeni gif poštanskog sandučeta i planete koja se okreće pa da bude full GEOCITIES sajt. :))

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

au, koja si nobina kili

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Doca said:

bilo na tv-u ovo, doveli su i torbicu "stručnjaka za e-trgovinu" (izgleda da više nije stručnjak za internet generalno, našao je nišu) da potvrdi kako je ovo super i do jaja [ok]

castili ga pljeskavicom... Sto se tice strucnosti on to menja strucnjak za cyber kriminal, strucnjak za razvoj interneta, strucnjak za e-trgovinu, strucnjak za razvoj software-a zavisi od namene

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Majstor bora said:

castili ga pljeskavicom... Sto se tice strucnosti on to menja strucnjak za cyber kriminal, strucnjak za razvoj interneta, strucnjak za e-trgovinu, strucnjak za razvoj software-a zavisi od namene

@shw. kako ide ono, dobro primećeno?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...