Jump to content

Дуљо у епизоди: анализа Евангелиона


Recommended Posts

Kako misliš "s vremena na vreme", to mi je prvi post na temi

Al stvarno sa strane delujete ko da niste normalni, taj strip je samo šlag na torti

Јел тролујеш или ват?:)

 

Па нормално је да тако делује ако се прича о нечему са чим ти немаш везе, ваљда се то подразумева? Мислим, узмемо и причамо о Терминатору кога ти ниси гледао и стављамо стрипове са киборзима и ти дођеш са фазоном ''лол па киборзи не постоје'' или тако нешто. Ваљда знаш за боље лол

Најзад, зашто би очекивао да ти ишта буде јасно око дела које ниси конзумирао? То је ваљда дефаултна премиса јебем ли га.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ахаххаа

 

ohitsmollyruss 2 months ago

press x to masturbate // press y to strangle

 

 

 

Иначе, овај лик је крено поново да качи изгледа:

http://www.youtube.com/user/EvaAnalysisProject/videos

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

бахах, наручио сам календар за 2014 (ја имам те инспиративно-мотивационе трипове, ко што људи по тешама каче шварција, ја по соби качим илустрација еквиваленте), наравно на невиђено, јер сам фанбои:)

 

И прва страна је најгејији Каору кога можете да замислите:) Ал оно, пола секунде сам мислио да је Реи, не само што је у овој пози

b060.jpg

 

него што има и погејену фацу са трепавицама и триповима и неки сањалачки дођииузмиме поглед:) И онда сам сконтао да има мушки струк и кукове и скапирао да је он:)

 

Али онда је дошао спас у виду схватања да је то кавер страна и да на њој нема никаквих датума и да се она одмах исцепа, а да је испод јан/феб де блеје Мисато и Рицуко:) Тако да не морам да гледам два месеца у пожудног Каоруа [:D]

 

 

Иначе пошто се ложим на Садамотову анатомију, ово није једини шварци у теши, имам Реи од метар на платну и то у 300 дпи, некако сам ископао слику на нету од фазон 12 000 пиксела:) И екстра је скроз, једном ћу да фоткам да окачим, скроз је оштро и боје су до јаја и што је најјаче, та је резолуција, што ме је невиђено усрало, да нађем нешто од метар у добром дпију.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма оћу него не могу да нађем апарат лол, капирам да је код неког УКУЋАНИНА:) Кад узмогнем, качим:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...