Jump to content

RUR MAJICE 2013


MAJICE 2013 - GLASANJE  

39 members have voted

  1. 1. Možete izabrati više modela/dizajnova



Recommended Posts

Rešili smo ove godine da malo poranimo sa dizajnovima majica pa nisam siguran koliko smo to uspeli ali bilo kako bilo - Tu su par novih majica u manje-više finalnoj fazi pa na vama je da bacite glasove za iste.

 

- Pored ovih dizajnova imamo u planu još neke koji će biti realizovani u kasnijem periodu. Sve majice su obeležene brojem pa tako i glasajte za njih. Pošto nema mnogo modela i izgleda računajte da postoji mogućnost da se urade i sve ako bude dovojlno zainteresovanih.

 

- Cilj nam je da ove majice budu dostupne već od prvog maja ove godine, pa bi tako ovo glasanje moralo da traje najduže nedelju dana od danas iliti do sledećeg ponedeljka. 

 

- Kao i uvek, nemamo neki definitvni broj majica u startu i to će zavisiti od vaših glasova.

 

- I opet, da naglasim - pre glasanja dobro razmislite da li ćete stvarno kupiti tu majicu za koju glasate!

 

- Cene ne možemo da projektujemo najbolje u ovom trenutku mada računajte da ne bi trebalo da bude više od 2000 dinara po majici. No o tome uskoro.

 

 

Slede majice, dajte glasove, dajte mišljenja:

 

 

1.

WsT1PbT.jpg

 

 

2. 

2BKSxlj.jpg

 

 

3.

ORhoXUR.jpg

 

 

4.

hXBr4rR.jpg

 

 

5.

XvqTQP1.jpg

 

 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ovu zadnju furao, i glasao sam za nju :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovu prvu bih nosio samo sa trolfejsom u dnu :D od ponudjenih mozda poslednju, ostale su mi meh

 

nadao sam se da cete otvoriti neki topic za predloge, htedoh da predlozim hortifuckinculturist .. mislim cak da neko sa foruma fura to u signi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...