Jump to content

Metal Gear Solid 5


Slađan

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

skroz korektni system req

 

http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-19-metal-gear-solid-5-ground-zeroes-pc-requirements-revealed

 

Minimum Specifications:

OS: Windows Vista 64-Bit or later.
Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above.
Memory: 4 GB RAM or above.
Graphics: GeForce GTX 650 or above.
DirectX: Version 11 or above.

 

 

 

Recommended Specifications:

OS: Windows Vista 64-Bit or later.
Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above.
Memory: 8 GB RAM or above.
Graphics: GeForce GTX 760 or above.
DirectX: Version 11 or above.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Ja sam nesto cekao, cekao, kao razbice igru i na kraju sam uzeo original. Odigrao sam jako malo, jedno 2 sata i odlicna je. Jos sam na pocetku, ali zvuk, grafika, svaka scena u igri, sve je toliko pedantno uradjeno da me je jeza podilazila. Toliko je turobno i napeto da mi nije bilo dobro ovih sat, dva sto sam odigrao. Kojima ludak. Oni koji nisu nikada igrali MGS, malo teze ce da svare i Kojimu i ceo serijal.

Link to comment
Share on other sites

Igra sabija. Jbga, prica opet uvrnuta, ali dosta manje nego u ranijim delovima, jer je sada sve baceno na preslusavanje traka koje je od velikog znacaja da bi se radnja povezala. Sto se tice ostalih stvari, pogotovo mehanike, igra me tera da planiram, da se prilagodjavam i improvizujem na licu mesta kako znam i umem (milion nacina da se resi zadatak) i to vreme za obavljanje misije je toliki presing da dize pritisak (prva misija, dva dana da bi se spasio lik, ok, a onda dok sve planiras i polako napredujes potpuno zaboravis na to, gde te Ocelot prekine sa onim njegovim jebackim glasom kao, ostalo ti je jos 24 sata ili sve propada i onda krece jurnjava sa vremenom). Mala greska, dize se uzbuna ne samo u jednom kampu, vec u celoj zoni operacije. Ja igram sa svim iskljucenim pomagalima i to je MGS na kubni.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...