Jump to content

Battlefield 4


Coyote

Recommended Posts

  • 1 month later...

uhm, ja bih vam predlozio da sacekate malo, posto znam lika koji valja ove origin gluposti za malo manje pare...

lupam, preorder bf3 sa karkhandom sam uzeo za 3k dindzi mesec dana nakon izlaska.

 

ih  to sam i ja uzeo za tako neku varijantu oko 2-3k din u preorderu ali mislim da ce tesko biti takvih varijanti ovaj put... tako se tako prica za sada...

 

jel moguca uopste kupovina iz srbije u originu ? 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jeste, bas sam pisao u nekoj od tema, bad company 2 je bio na nekom popustu od 6eura, i nema srbije na spisku zemalja, i ja otvorim ticket da pitam da li uopste da se trudim da kupim, odma sam dobio chat support, i caskao ja tako sa likom, cak mi je dao i discount od 15% na kraju sam platio igru oko 5eura.. a sto se tice zemlje rekao mi je da stavim "bilo koju susednu" zemlju.. 

 

pa eto, koga ne mrzi da se iscima za discount, neka otvori ticket i proba sa istom tom pricom :D nema srbije bla bla... daj discount siso :>

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ih  to sam i ja uzeo za tako neku varijantu oko 2-3k din u preorderu ali mislim da ce tesko biti takvih varijanti ovaj put... tako se tako prica za sada...

 

jel moguca uopste kupovina iz srbije u originu ? 

pre koji mesec je valjao BF3 premium za 1.5k...

Jebem li ga, ja moram prvo da vidim da li cu ovo moci da pokrenem... imam neki i3, radeon hd6670 i 8gb rama. Kapiram da frostbajt nije toliko napredovao, i do jaja je optimizovan, a i kad igram BF3 na low-u, izgleda do jaja, kapiram da ce slicno da bude sa cetvorkom

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@coyote aham, interesantno je to znati ta fora nije radila kada je izlazio bf3 ako se dobro secam

 

marko, pa sta znam najavljuju da ce biti zahtevna igrao kao i trojka... ja sam se isprimao na ono sranje sa mapom na tabletu ovo ono :D

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni se svidja sto su jos u BF3 uspeli da naprave da bude CoD like, posto je realno CoD (mislim na keca i united offesive) postavio neke standarde za FPS, nevezano za klince od 15 godina koji sad igraju ova novokomponovana govna iste fransize.

A sad i ovo sa tablet korisnicima je do jaja. Lupam, mozes da das svojoj kevi/zeni/ ribi ili klincu da se igra bacanja raketa, nuklearki i gunshipa preko tableta, posto je interfejs krajnji point N click, a ti da se zezas na kompu. Samo kapiram da ces i za tablet morati da pljunes 60$, well played EA, well played.

Jedino sto kapiram da ce BF4 isto biti pun glitchova, i onda ce da peglaju igricu kroz DLC-ove

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@coyote aham, interesantno je to znati ta fora nije radila kada je izlazio bf3 ako se dobro secam

 

marko, pa sta znam najavljuju da ce biti zahtevna igrao kao i trojka... ja sam se isprimao na ono sranje sa mapom na tabletu ovo ono :D

ja sam sasvim slucajno poslao ticket, javio mi se lik posle 2 minuta, malo pricao sa njim, rekao mi da izaberem komsije :D i ponudio mi taj discount code.. :D jebem li ga :D

@BF4 napravili su jako zanimljiv sistem, ubacili su osim pc-a/konzola i druge uredjaje da se ucestvuje u igri na razne nacine.. :D mislim da su cak najavili i 64 vs 64 sto ce biti opsti haos :D 

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

lol 64vs64 metro!!1

 

ako budu naplacivali i za tablet e onda su kerovi najgori, ja sam skapirao da je to samo bonus feature i da kao commander mozes preko njega da bacas munje i rakete sa neba, dok regularno pikas na kompu, kao i da ti minimapa bude na tabletu dok pikas na desktopu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...