Jump to content

KGB CM Vol. 2


Sale.kgb

Recommended Posts

Hvala svima koji su dosli a i svima koji su pratili turnir preko streama, i naravno svim ekipama koje su ucestvovale.

 

Nadam se da ste se svi lepo proveli i zeleo bih samo da vam kazem da sam stvarno uzivao u nasem druzenju :D

 

Veliki pozdrav svima!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i Ja da vam se zahvalim svima u ime KGB i Cooler Master ekipe, zaista velik i fantastican turnir koji ste vi ucinili jos vecim vasim odzivom i igrama :)
Iskreno se nadam da ce svaki buduci turnir u nasoj organizaciji proteci jos bolje sa jos vecim brojem publike i igraca, iz cele Balkanske regije.
Svaki igrac ponaosob je bio maksimalno fer i korektan i za svaku pohvalu.
JOs jedna zahvalnica za kolege i prijatelje koji su ovaj turnir postavili tamo gde mu je i mesto na sam vrh po organizaciji i posecenosti, dakle Hvala Momcima iz E-frag ekipe, jer Oni ceo gaming sektor u Srbiji podizu za dva nivo-a vise, Cooler Master Storm sponzorima, bez kojih gaming u Srbiji zaista ne bi postojao na ovom nivou, i na kraju ali ne i najmanje hvala Andre-u na celokupnom ulozenom turudu i radu oko ovog turnira i savrsenim sposobnostima komunikacije i organizacije :)
Vidimo se u KGB-u na dobrim partijama uvek :)

Fear is in the eye of the beholder .

Don't let it be you!!!

Link to comment
Share on other sites

Tunir je bio najbolji do sada i sto se tice organizacije, nagrade, sistem takmicenja i tome ne treba trositi reci.

Navijao sam za 26cm i moram da kazem da je PHAN dominirao dok se Viktor snimao kako bi stekao vecu popularnost.

Sve najbolje i u buduce da bude sto vise turnira da se druzimo i da sjebemo MATRIX !

  • Upvote (+1) 1

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

sto se tice uzivo imam samo reci hvale.. (to sto nisam nista dobio za 2 dana pracenja u holu to cu zanemariti :P) al stream.. stream je bio uzasan, ocajan, znaci ufff... slusam jedne strimere cujem u pozadini druge, zvuk odjekuje, susti, jos su strimeri drzali mobilne pored fona i kad zazvone jesu an tihom al tako pravi smetnje da su mi probile usi i to vise puta.. stream je bio stavljen na 1080+ pa mislim stvarno.. lik kupi bocicu i odmah zasecka kao da ju je kuvao po kineskoj recepturi.. a kad je team fight dobije picture freez do narednog jurenja pa kad se poubijaju e tad odlaguje.. zasto pobou ste stavili 1080+? znaci ovo je konstruktivna kritika, gledajte da ispravite na sledecem turniru, ne moze sve da bude super na prvom turu al se uci na greskama i mi smo tu da vam ukazemo na njih.. svaka cast na organizaciji  (:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uglavnom gledao stream na youtube-u i evo par predloga za observera - smanji camera speed i camera acceleration (da bi kamera imala smooth efekat), koristi strelice (na tastaturi, ne misem kao sto je bio slucaj 90% vremena) i reverse camera grip (skrol dugme na misu, ali bolje je da se stavi reverse camera grip ON u opcijama od default camera grip-a) za pomeranje kamere. Nema potrebe u 20-30. minutu da se gledaju last hitovi, posle 10-15 minuta stavi networth, eventualno pre/posle nekih vecih timfajtova buyback status.

Edited by dovlaa
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

sto se tice uzivo imam samo reci hvale.. (to sto nisam nista dobio za 2 dana pracenja u holu to cu zanemariti :P) al stream.. stream je bio uzasan, ocajan, znaci ufff... slusam jedne strimere cujem u pozadini druge, zvuk odjekuje, susti, jos su strimeri drzali mobilne pored fona i kad zazvone jesu an tihom al tako pravi smetnje da su mi probile usi i to vise puta.. stream je bio stavljen na 1080+ pa mislim stvarno.. lik kupi bocicu i odmah zasecka kao da ju je kuvao po kineskoj recepturi.. a kad je team fight dobije picture freez do narednog jurenja pa kad se poubijaju e tad odlaguje.. zasto pobou ste stavili 1080+? znaci ovo je konstruktivna kritika, gledajte da ispravite na sledecem turniru, ne moze sve da bude super na prvom turu al se uci na greskama i mi smo tu da vam ukazemo na njih.. svaka cast na organizaciji  (:

Ma ajde to je nesto do tebe bilo imas los internet :)

Takav sam je odgovor dobio na steamu od doticnog FearSC ? njemu sve super radi to meni ne valja komp imam neke viruse u pozadini pa mi secka slika i izlaze bele linije po monitoru ! Dok je drugi savetovao da prdjem da zivim u BG jer seljacima iz provincije slabije radi net :) morao sam da se nadovezem :) inace steam je stvarno lose radio i pokusavao sam da vas uputim na to i pricao i pricao al dzaba :) bitno da je sve proslo ljudi se igrali neki uzeli pare i td .pozdrav

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Evo u ime e frag organizacije bih se zahvalio svim ljudima koji su došli i podržali ovu sjajnu manifestaciju. Hvala CM-u, KGB-u, ANDRE-u bez kojih ovaj turnir ne bi prošao ovako sjajno.

Što se tiče streama, twitch je bio na 720p iz razloga što smo mislili da jedino tako možemo da izvučemo prosek kvalitet slike/seckanje, uzeli smo u obzir da dosta ljudi nema kvalitetne PC-eve i internet (i ja spadam u ovu grupu uostalom), dok ste na YouTube-u mogli da menjate kvalitet slike od 360p do 1080p. Problem je sa Twitchem to što još uvek nismo postali partneri, ali i to će se ispraviti ja se nadam do sledećeg turnira.

Što se samog streamovanja tiče, znam da je dosta ljudi nezadovoljno zbog kvaliteta castovanja. Napominjem da nam je ovo prvi Dota 2 turnir i nismo se još uvek uhodali. Hteli smo da vam svima pružimo najbolje i potrudili smo se maksimalno. Sledeći put će biti mnogo bolje.

Kobrice piši sledeći put na steamu, nismo stigli da prelistamo komentare.

Hvala svima na dobronamernim komentarima, hvala i svima koji su se potrudili da maksimalno istroluju :)

Biće sve bolje, obećavam.

Veliki pozdrav i čestitke još jednom svim ekipama i sjajnoj organizaciji turnira :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...