Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

spiro jel si ti izvuko ove karte ili je slika sa neta?

evo sta ja dobih jutros :O

dHWnfjE.jpg

 

ja izgleda igram u nekoj zadnjoj ligi i bas cesto dobijam, iako uopste nisam zadovoljan kako igram

 

zna li neko da li je bolje da trosim 100golda na deck ili na arenu? jel zavisi od broja dobijenih partija koliko ce dobar reward da bude u areni ili je random?

Link to comment
Share on other sites

@Makonado

Ma de ja dobio, neki lik sa reddita. Ja je repost cisto da vide ljudi sta je sreca  [roflmao]

 

Harrison Jones je super legendary, i posto verovatno imas 1 Ooze u spilu mozes da ga zamenis sa Harrisonom. Super si kartu dobio. 

 

Bolje trosi gold na arenu. Posto u svakom slucaju dobijas Pack iako izgubis sve. Plus dobijas extra gold, dust i mozda kartu.  

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ja nista ne dobih.. Borim se sa ovim mojim pulenima. Padaju mi se likovi sa po 3 legendary-ja ja im sajlense bacam, ujedam, cupam, grebem :D

 

Bas danas mi je lik bacio Kairna, Silvanu i Thalnosa.. I izgubi, ja mislim da je u nerd rage usao kada je izgubio.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Требало би око три ујутру да добијеш дејли, али је забаговано и некад закасни или се тригерује кад уђеш у игру опет итд. Чини ми се да им је то у званичној листи ствари које треба да се поправе.

 

Иначе, дејли се не ресетује, него само добијеш нови, мош да имаш три комада.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па, то, реално, зар постоје неки други попови у историји Азерота? Ја сам мислио да је он први. Исто као и Гарош - најбаја ратник свих времена. То што ћалцу није ни до чланака нема везе. 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Problem MC-a u areni je to sto je common karta i cesto mozes da draftujes 3-4 komada sto je ogromna razlika u late game-u. Bilo bi bolje kada bi promenili u rare ili epic umesto sto ce kostati 10 mane, ali to se verovatno nece desiti jer bi priest bio preslab sa vanilla constructed deckom. Sto se tice heroja, najavili su mogucnost ubacivanja razlicitih skinova heroja. Garrosh i Anduin su tu kao MoP heroji verovatno i da bi bili prepoznatljivi deci koja igraju wow od mop-a.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da bre Overload je bezuman. Kao fora sledeci turn nece imati manu, pa sta ga boli kurac kada u ruci opet ima jeftine karte sa overload-om. I tako non stop spamuje Overload karte.. 

 

Ma MC mora da bude 10 Mana. Ne mozes ti sa 8 mana kartom da unistis tudju veliku kartu i da das sebi veliku kartu. To je nebuloza. I kada promene na 10 mane bice opet dobra karta i koju ce svi da imaju u decku.

 

To za heroje sam i ja cuo, Garrosh i Anduin ce da umru odma. Mozda i Valeera posto ljudi ne znaju njen lore. Meni je ona ok.

Edited by SpiRo
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Па, то, реално, зар постоје неки други попови у историји Азерота? Ја сам мислио да је он први. Исто као и Гарош - најбаја ратник свих времена. То што ћалцу није ни до чланака нема везе. 

HAhahaha da da.

 

Aj razumem nema mnogo pristova mogao si Velena ili Tyrandu da stavis. Ali GARROSH.. Postoji 300 warriora jacih od njega i poznatijih.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...