Get Adobe Flash player
Silencer

Hearthstone - Slobodna diskusija

Recommended Posts

XO672by.jpg

Ovaj trenutno koristim,ali bi trebao dosta brzi deck da imam. Zajebano je ako se partija oduzi a protivnik ide na tebe a ne na minione.

Jel si disenchantovao karte kako bi napravio rare karte za ovaj deck?

Inace, sinoc upalio arenu, drugi put je igram (prvi put nisam znao sta radim :D), izgubim prvu partiju i zatim dobijem narednih 9 :)

E da, sad vidim, imam i GM medalju lol

Svaka cast Rejz! Meni je trebalo malo vise da skontam, dosta se razlikuje arena od constructed-a. A za ove rare karte ne secam se tacno, znam da sam disenchantovao neke krs karte, gold iskljucivo za arenu trosim. 

E ljudi juche sam malo igrao. Sad mi recite shta bih trebao da radim? Da nabudzim sve heroje na lvl 10 da otkljucham standard deckove od svih, taman usput i da nauchim shta ko radi. Mogao bih isto da pichim sa jednom klasom, aj neka me neko uputi.

E ljudi juche sam malo igrao. Sad mi recite shta bih trebao da radim? Da nabudzim sve heroje na lvl 10 da otkljucham standard deckove od svih, taman usput i da nauchim shta ko radi. Mogao bih isto da pichim sa jednom klasom, aj neka me neko uputi.

Uradi sve lake "hidden" questove http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/1nyq8a/hidden_hearthstone_quests/ - usput ces da otvoris sve klase, sve basic karte, etc plus ces da naucis neke osnovne stvari za svaku klasu. Kada odradis to pikuj jednog heroja i grinduj ranked ili se zezaj sa arenom, imaces 300g kada uradis te lake questove a prva arena je free.

Da ne kopam sad po sajtovima, jel zna neko da li ce biti wipe pre nego sto igra izadje, ili ce progres iz bete da se nastavi?

Da ne kopam sad po sajtovima, jel zna neko da li ce biti wipe pre nego sto igra izadje, ili ce progres iz bete da se nastavi?

Bice wipe

Edited by kblo11c

Мене више нервира маг, искрено, јер немам шта да играм првих пет-шест кругова, мање-више. А после тога иде Flamestrike. :D