Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Па нема ту много филозофије, сваки бустер ти даје минимум један рер, остало је рандом:) А код комбинација са понављањем и није неки трип и да отвориш милион комада, опет можеш да не добијеш:)

 

Исто тако, двадесет бустера је прилично мало, апсолутно не мораш да добијеш ни са следећих двадесет...

 

Ја мислим да сам добио три комада из неких 60-70

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aj zivota ti objasni kako je netacno to sto sam rekao? Sa 8 pobeda mozes da dobijes 4 kovcega, kljucan momenat je "mozes". Sto opet govori da je max golda koji moze da se dobije veci nego sa 9 pobeda gde je max 3 kovcega iste vrednosti kao i sa 8.

 

Imam odigranih preko 60 arena, od toga brdo 8-x i dosta 9-x, u proseku 8 dobijenih donosi vise golda cak i kad se uracunaju run-ovi kada dobijes "samo" 3 kovcega sa zlatom.

u pravu si, nisam dobro procitao sta si napisao jbg, i mogu se sloziti da je bolje odustati na 8 pobeda jer ja imam oko 50 otvorenih pakova a jedan legendary i to king mukla ocigledno me blizz troluje

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

folca meni nikad nije dao vise od 40g za quest, za koji q si dobio 100g?

[Random class #1] or [random class #2] Victory            Win 2 Games with [random class #1] or [random class #2]     40 Gold

[Random class #1] or [random class #2] Dominance     Win 5 Games with [random class #1] or [random class #2]     60 Gold

Destroy Them All!                                                          Destroy 40 Minions     40 Gold

Only the Mighty                                                              Play 20 Minions that cost 5 or more     40 Gold

The Meek shall Inherit                                                    Play 40 Minions that cost 2 or less     40 Gold

Spell Master                                                                   Play 40 Spells     40 Gold

Beat Down                                                                     Deal 100 damage to enemy heroes     40 Gold

Total Dominance                                                            Win 7 games in any mode     100 Gold

3 Victories!                                                                    Win 3 Games with any Class     40 Gold

Edited by Folca

"There is no such thing as innocence, only degrees of guilt."

Link to comment
Share on other sites

Mislis hunter? Nerfovali najslabiju klasu atm, dok je mage za klasu bolji od svih. Inace argent commander po meni nije neki nerf, i dalje lako moze da bude 2 for 1. 

Ne mogu jos nista da kazem za hunter-a, OTK nema vise ali pojavice se druge taktike. Buzzard + Unleash the hounds moze dosta karata da ti da. Svi su igrali jednu taktiku, sada ce samo morati da promene taktiku. 

 

Ne znam kako to da nista nisu uradili povodom maga. Nije mi jasno.

 

MC je dobar nerf. Cleric i Argent  je ok nerf ali i dalje ce svi da ih koriste.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Uzeh 8 wins u areni, 230 gold! Yay!

anyways, nije mi jasno koju su oni igru posmatrali ako nisu uopste nerfovali magea i priesta lol

a od huntera su napravili jos vece smece nego sto je bio

 

Priest uopste nije tako jak kao sto mnogi misle...trenutna meta ga sabija..(mnogo malih monstruma) samo ako prezivi prvih 10ak poteza ima neku sansu...ja sam svasta probao protiv toga ali ne ide (mozda sam pobedio 10%, a imam dobar priest deck i dosta ga igram)...za mid dekove i kontrol dekove stoji da je priest dobar (tu dobijam 80-90%). Isto tako pogldajte kada je priest pobedio na nekom turniru...

Inace razmiljsljam o hunter control deku :)...sta mislite o tome...malo sam testirao i maga ubija u pojam a ne nosi se losi ni sa ovim malim mosntrumima, na zalost protiv prista mu ne ide...bar onoliko koliko sam ja igrao.

Edited by BainSmit
Link to comment
Share on other sites

ouuuuu

pa jel se zna kad izlazi iz bete? 

 

zanimljive stvari se desavaju kad odigras 5 arena i napravis ukupno jednu pobedu i igras sestu preko kurca, biras retardirane karte i samo razmisljas kakav debilan kombo da napravis..

evo 7 pobeda u ovoj areni i idem dalje :D nikad vise od 4 nisam imao..

 

jel baguje jos nekom interface od patcha? nekad mi se preklobe karte, jedna na drugoj stoje, ono povrce dobije ubagovanu boju, karta lebdi u vazduhu i nece da padne na sto i tako..

 

falim te da sklonili onaj cvet sto nije mogo da se unisti.. sad moze zbunic da se ocerupa kompletno :D

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...