Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

i ja sam voleo nekad

sada sam ili ja omatorio ili je igra crap, ili nisam igrao odavno pa sam se odvikao

svaki deck koji postoji na ladderu je meni manje zanimljiv od patron warriora, miracle rogue-a, handlocka, combo druida i deckova koji su se igrali pre 2 i 3 godine

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozdrav svima,

Najavljen nam je nova ekspanzija (The Boomsday Project) a meni nikad manji hype... Tako da sam rešio da prodam nalog pred sam izlazak nove ekspanzije.

Nalog je star od beta testiranja i aktivan sve do danas. Imam sve besplatne pozadine karata (i od heroic quest-ova i od legendary ladder-a) i sve besplatne portrete heroja.

Shaman i Rogue zlatne portrete, Paladin na 370 pobeda, svi ostali između 50 i 200 pobeda na ranked-u.

Sve klase na maksimalnom lvl-u. Ukupno 9060+ pobeda. Osvojen Arena ključ na 12 pobeda.

Trenutno 6.500 gold-a i 14.900 dust-a. 2440 karata od maksimalnih 2958 (82% ukupne kolekcije do danas).

Imam i Blizzard besplatnu promenu nickname-a po želji kupca.

Profil cenim 200e, ako nekog zanima neka mi ovde odgovori pa ću mu poslati moj mail za dalje dogovaranje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

4 iz 55, od toga MekaTun, jedna za klasu koju zaista i igram i kao i uvek wlock i priest legovi na accu na kojima ukupno 50 partija sa tim klasama.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...