Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

gledam ovog marilyn mansona kako igra nzoth palu na dreamhacku i dodje mi da ponovo pocnem da igram.. jel ima neko pun decklist njegovog paladina?

 

*edit* mada deluje kao standardan nzoth sa 2 loot hoardera i 2 acolyte of pain-a, 2 kodoa .,.. i godlike drawom  =)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko u sklopu recruit-a-friend akcije pravio accounte sa svojih "pomocnih" mejlova kako bi ugrabio neku besplatnu kesicu pored Shaman heroja? Izgleda da sa bilo kojim mejlom mozes da napravis account ali da gmail/outlook mejlove posle ne broji u recruit-a-friend meniju...

 

pitam jer sam napravio acc sa outlook i gmail mejla kao prijatelje br 3 i 4, registrovao uredno na strani, odigrao do ukupnog nivoa 20 i nisam dobio packove...

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, bob.rock said:

Da li je neko u sklopu recruit-a-friend akcije pravio accounte sa svojih "pomocnih" mejlova kako bi ugrabio neku besplatnu kesicu pored Shaman heroja? Izgleda da sa bilo kojim mejlom mozes da napravis account ali da gmail/outlook mejlove posle ne broji u recruit-a-friend meniju...

 

pitam jer sam napravio acc sa outlook i gmail mejla kao prijatelje br 3 i 4, registrovao uredno na strani, odigrao do ukupnog nivoa 20 i nisam dobio packove...

Meni je bagovalo tu dosta, jedan fejk akanut mi nije registrovala igra, dok drugi jeste. Murloca sam dobio zapravo preko ortaka koga sam iscimao da proba igru :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hvala Savke, onda i meni baguje igra jer kao sto napisah 3 i 4 nije registrovala (ja se tripovao da je problem do outllok/gmail adresa) a ne bih da se zakljucam od tih besplatnih kesica.

BTW juce otvarao neke classic kesice i stalno iste rare karte, da dobijem SI:7 agent nema sile u svemiru. Od toliko classic legendarya koji mi fale dobio jos jednog Cenariusa, Jaraxxusa i Tinkmaster Ovresparka :(((

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bob.rock said:

Tako je za prvog prijatelja. Ako regrutujes jos 4 drugara (trebali bi da mogu i lazni sa nekih bzvz mejlova) veteran dobija i 4 classic packa, po jedan za svakog novog "drugara"

Jes stvarno, sad videh, moja greska. Mnogo mi to nesto jos tri akaunta da otvaram, jedva sam i ovog murloka uzeo... : )

Link to comment
Share on other sites

:D

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa, ko nije gledao, za dve nedelje nova avantura, ništa vredno plaćanja. Par novih karata koje su otkrivene su bezveze.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mislim da mora sve da se kupi za šuške, kao da je preorder, samo što nije nego je kupovina u okviru prve nedelje avanture (od prvog do drugog krila).

Na ovom cenovniku nije tačno definisano, samo piše "when you purchase" što može da se odnosi i na gold i pare, ali svi raniji specijalni cardbackovi su se dobijali kad preorderuješ 50 packa/celu avanturu sa parama, tako da je 99% i ovde to stvar.

636053714025316062.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Testirao sam malo taj savjzov, nije mi nešto. Igram varijantu sa healbotima i shadowcasterima, baš je zabavna. Sledeća legendarna - darkfisher :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Daj listu, ja u poslednje vreme igram neke kućne verzije Nzoth Roguea, Mid Shammana i nekog izmišljenog agresivnog Paladina, pa bih nešto novo da probam.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ne nerviram se u poslednje vreme uopšte, evo sinoć lik izbaci Coin, Invervate, Astral, u drugom turnu Gedona, pa Nagu i Yseru i mene boli kurac!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...