Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

odigrao sam prvi put sa rogueom,  disenchantovao sam skoro ceo naxx i gvg + josh neka sranja da kraftujem van cleefa i leeroya (nisam ni lvl 20 sa rogueom), dobio xarila u packu

pojma nemam da igram ali kada izvucem 10 karata od auctioneera i pobedim, feels good man

 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Iz vedra neba mi se pojavio bug "Oops , playful spirits have dissrupted ... bla bla" monetalno kako pokrenem igru i kuci i na poslu. Sve one standarne lekove (flush dns, reinstall, repair, onaj service Secondary Logon, bas sve sto sam nasao u support temama sam probao bez puno uspeha. Vidim frend listu i redovno mi pokazuje ko igra sta i gde je, ali sama igra ni makac. Imao neko problem, ima li resenja?

Link to comment
Share on other sites

Osvojiše Kinezi Ferrari konačno :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ostatak ceta je izgleda previse privatan 😆

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Jegulja je prelud :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Za vikend startuje Europe Spring Championship, Blizz je izbacio deckliste koje su poneli igrači

http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/20151087/die-deckliste-der-champions-09-06-2016

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rank 5 do legenda, not sure sta igrati od ovoga
1. thijsov agro shaman
2. cthun war sjow
3. zoolock i koju tacno verziju, jedino sto sam skapirao da mi se vise dopada dark iron dwarf od gormoka. al dal igrati sa sea giantom, dal imati 1og  doomguarda, 2 ili ni jednog :D

 

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...