Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Jeste taj deck, pa stavio sam link ka decku u postu :D

Nisam video, sori :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bože koliko je bolestan onaj totem šaman. Po tempoatormu šatro Miracle Rogue šatro tier 1, jebl ga probao neko? Ja 10 zaredom dobijem, pa 10 izgubim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Samo da se zahvalim Savketu za tempo warrior deck. Od ranka 7 do ranka 5 sa njim bez problema. Na 5 je vec povuci potegni, ali mnogo lakse nego sa ostalim dekovima koje sam igrao.

 

Za sada ove sezone 

 

rank 18-11 N'zoth paladin (prva varijanta)

rank 11-7 Yogg Hunter kog sam sasvim slucajno video kod savjz-a na strimu

rank 7-5 savketov tempo war

 

Sad cekam da vidim kakva je meta na 5. Mnogo je cudno - nekad imas osecaj da je puno kontrol dekova ali onda odjednom zaredjaju tempo magovi i shamani

Link to comment
Share on other sites

Rogue je najzabavnija klasa za igranje. Šaman je vrhunski kompetitivan sada, aggro, totem, darwin. OTK warrior, uvek aktuelan control warrior, priest je isto odličan na ladderu sad, nzoth paladin, druid ima odlične nove karte, baš melje, hunter sjajan kao i uvek, gomila ktun dekova. Plus je tu i wild, najbolja meta do sada, ne znam što bi neko bio tako rezigniran.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja samo rogue-a nikad nisam igrao, nije cak ni lvl 20 =)  uskoro cu da probam posto vidim da je miracle sada odlican a to mi se igra, ne neki deathrattle i slicna sranja

inace slazem se da je meta nikad bolja, warrior je odlican mada ja gledam da igram nesto drugo posto sam warriora i warlocka igrao ubedljivo najvishe, hteo sam druida ali nije dobar, mislim da je najloshija klasa atm

raspadnem se sa ovim nzoth palom, partije po sat vremena, i udjem sa shamanom sa kojim imam 40 ranked pobeda i dobijem 3 za redom prosek partije 5 min.

mada ih nema toliko na ladderu kao sto ih je bilo u pocetku, pretpostavljam da ih warrior counteruje

Link to comment
Share on other sites

Sutra startuje Europe Spring Preliminary, evo šta će se igrati od deckova (222 igrača učestvuje)

archetypes-graph.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, izgradio se N'Zoth Paladin kao dosta jak deck, gomila removala i heala i brdo value miniona koje N'Zoth posle sve vaskrsne. Dobar i protiv aggroa i protiv kontrola, jedino ga combo deckovi gaze, ako uhvate onaj "sweet spot" gde mogu da ga ubiju kad je negde oko 16-22 hpa.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo što pitaš - stay tuned ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ubija me ova sezona, toliko mi je kul meta, sviđa mi se bar pet dekova, ali sam toliko loš i bedan.

Sinoć napravim ovog Divine Aggro palu, četiri partije zaredom ne mogu da dobijem 1drop u ruci, petu dobijem sa full maliganom, i onda do 4. turna nemam šta da bacim. Ubiću se.

Jedino što mi je izvlačilo kvestove cele nedelje jeste onaj jebeni two card Tavern Brawl.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

brawl je bio 90% iste 2 karte.. smorina.. jedino sto su brze partije pa daily prodje caskom.

-random class - mechwarper + gorilla bot , do 3 turna izbacis celu ruku lagano, i samo lomis dalje.

-ranger posebnozameni gorilla bota sa metaltooh leaperom, turn 3-4 30dmg-a ko keks

mageovi su svi bili mana wyrm + arcane missle.. ako uspe da prodje dok ima u ruci karata, to je to.. ako ne , nema sta da trazi.

sve ostalo su neki 50/50 deckovi koji ili prodju skroz ili puknu.. najcesce puknu protiv mech decka..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...