Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Igram ga ja, nemam puno vremena ali sam došao do desetog ranka

Može legend s njim ladno. Verovatno ne biraš dobre karte u prvoj ruci, poslaću ti jedan GAJD

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

https://www.reddit.com/r/CompetitiveHS/comments/48526c/what_i_learned_playing_300_games_of_aggro_shaman/

U principu je mulligan najbitniji. Što se trenutne mete tiče, ne koristim stormforged axe i flame jugglere, već dva earth shocka umesto jednog, lightning storm i jedan elemental destruction (pošto je zoo-a pun ladder). Umesto abusive sergeanta može da se koristi i flametongue totem (ili zap-o-matic, ali ga odmah uklone u 90% slučajeva), mada je narednik konzistentniji.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ume da bude overkill, dosta ti je storm, ne znam ni ja što ga držim, valjda zato što sam noga.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Fala za link, ja sam skapirao da je maligan baš važan, ali iako ne priznajem "nemam sreće" - baš nemam sreće.

Trogga bukvalno nisam video 10 partija, a mali jebeni žabac mi nije dao hanterov power nikada.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, i drugi su dobri. Ako si izvukao čekić u mulliganu ili igraš protiv paladina, uzmi druidov hp da bušiš štitove (ili mage-ov) i budžiš čekić, itd. I default je dobar, +1 spell power je super (ako ga ubodeš :tf:)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

U yebem ti.

Summary of changes:

Ancient of Lore - Draw a card (was "Draw 2 cards")
Force of Nature - Cost: 5 (was 6), Treants are permanent and no longer have charge.
Keeper of the Grove - 2/2 (was 2/4)
Ironbeak Owl - Cost: 3 (was 2)
Big Game Hunter - Cost: 5 (was 3)
Hunter's Mark - Cost: 1 (was 0)
Blade Flurry - Cost: 4 (was 2), no longer does damage to opponent
Knife Juggler - 2/2 (was 3/2)
Leper Gnome - 1/1 (was 2/1)
Arcane Golem - 4/4 (was 4/2), no longer has charge
Molten Giant - Cost: 25 (was 20)
Master of Disguise - Now grants stealth until end of turn only

Link to comment
Share on other sites

Za master of disguise su odavno najavili, zato što ih sprečava da prave karte sa nekim preludim stalnim efektom, jer uvek može da bude OP kombo sa njom.

Što se nerfova tiče, moji prvi utisci su ok za Druid karte, mada sam više želeo da nerfuju Savage Roar, koji je pravi problem, a ne FoN, ali dobro.

Od ostalih, srećan sam za Leper Gnomea i Arcane Golema, aggro mrš napolje! Za Jugglera nisam, jer mu je ostao isti toksični RNG efekat koji svi mrze i to je ono što su trebali da menjaju, a ne jebeni attack. Mislim da su Molten i Blade Flurry žešći overkill, BF je bilo dovaljno da jednostavno stave da gađa samo minione, nije moralo i da se digne na 4 mane jebene :D

 

U suštini sa svim promenama sam zadovoljan, osim što je Savage Roar ostao isti, i što Juggler i dalje ima jebeni isti glupi efekat. I da, blaago sam smoren zbog Moltena, jer mislim da je ovo poslednji ekser u kovčeg legendarnog Handlocka, ali dobro.

 

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ako je flurry nerfovan, a Oil ispada, možda konačno dobijemo non 1/2 wpn!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Hoće, ovo ne znači baš mnogo. Mada, biće podložniji čišćenju spelovima i slabijim oružjima. 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

prvo sto mi je zapalo za oko je da su napisali za ancient of lore "drawing cards is powerfull in hearthstone" i nerfuju ga u kartu manje vishe nepotrebnu pored azure drake-a, a divine favor (najgluplju kartu u igri) ne pipnu

Link to comment
Share on other sites

prvo sto mi je zapalo za oko je da su napisali za ancient of lore "drawing cards is powerfull in hearthstone" i nerfuju ga u kartu manje vishe nepotrebnu pored azure drake-a, a divine favor (najgluplju kartu u igri) ne pipnu

I ja ne znam shto nisu promenili Divine favor, preglupa je karta, previshe vuche karata.

 

Link to comment
Share on other sites

Mag i pala ostadose netaknuti, apsolutno. Pristajem na sve navedene nerfove osim za Blade Fury.. relano, bilo bi dovoljno da radi samo aoe na minione, ali ne.. vole unistiti dek pa to ti je. Isto je cudno sto su nerfali FoN, jednostano mogao se roar nerfovati te da FON ostane kao iole pristojan removal..

ja sam zadovoljan sto cu od nerfovanih zlatnih epica izvuci dosta dusta tako da, sve u svemu bar sam 5k dusta u plusu FeelsGoodMan :)

Link to comment
Share on other sites

prvo sto mi je zapalo za oko je da su napisali za ancient of lore "drawing cards is powerfull in hearthstone" i nerfuju ga u kartu manje vishe nepotrebnu pored azure drake-a, a divine favor (najgluplju kartu u igri) ne pipnu

I ja ne znam shto nisu promenili Divine favor, preglupa je karta, previshe vuche karata.

 

Meni je ta karta prilično izbalansirana, u 70% slučajeva mi dođe kad protivnik već ima karata koliko i ja u ruci. Balanced by rngesus.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...