Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Slabo ijedan priest čini mi se, prespori za tempo, nedovoljno jaki za control, bar u ovoj meti mada je control priest šatro T2...

Ima li leka protiv freeze mage-a? Melju me na ladderu. Osim ako nisam warrior da nadrkam armor nema pomoći kad lupi iceblock i alexa.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam te gledao - wwwZLOwww ? Onaj inner fire priest ne prolazi a?


Nisam tog priesta ni igrao, igram neki Zetalot-ov control deck. Problem sa deckom je shto nekad ne vuchem chudovishta i samo izgubim tablu, dzabe light bombe i sve zivo.

 

Velen OTK deck je isto dobar i zanimljiv za igranje, ali ima partija kad ne izvuchem Thaurisana, Velena ili Shadow Blast i prosto me smore te partije tako da sam odlucio da prestanem da ga igram. Takodje OTK priest instant gubi od warriora, shto od fatigue shto od Control-a, bukvalno 0% win rate :D

 

Sad cu Voljina da kraftujem da probam i njega da ukombinujem u deck pa da vidimo shta ce ispasti od toga. Ali sve u svemu priest je jedno 2-3x puta tezi od Shamana za igranje bar meni. Drago mi je da sam odustao od "Shaman only" politike, zanimljivije mi je na ladderu definitivno sad.

Link to comment
Share on other sites

To je dobar dek, nadam se da imaš justicara. Takođe, ako je to dek sa thoughtstealom, izbaci ga/ih i ubaci museum curatore i eto ti još miniona za solidan early game.

@ touche

Što ne bi imao šanse, freeze mage je odličan dek.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bas malo freeze magova ima u trenutnoj meti. Meni je bas tesko sa njim bilo.

 

Video sam jedan sjajan echo mage deck. Ne znam kakav je protiv secret paladina i face-a, ali to je sledeci deck koji cu da probam.

Trenutno igram tempo maga i kad me usere draw potpuno je godlike. Jutros sam ding rank 10 sa njim.

Sto se tice priesta, jako mi je nekonzistentan u bilo kojoj varijanti. Igram neku varijantu sa 5 Aoe i onda jutros protiv dva aggro mi u prvih 15 karata ne izadje ni jedan board clear. Fuck that shit. Ne kontam kako Kolento tako prolazi sa pristom.

 

Ono sto vidim je da su priest, freeze mage i control warrior veoma retki na ladderu. Svaki peti mi je ovako neki deck a ostalo su sve face hunteri, warloci i secret paladini

Link to comment
Share on other sites

To je dobar dek, nadam se da imaš justicara. Takođe, ako je to dek sa thoughtstealom, izbaci ga/ih i ubaci museum curatore i eto ti još miniona za solidan early game.

 

@ touche

 

Što ne bi imao šanse, freeze mage je odličan dek.

Imam justicara, kraftovao sam je. Probacu i taj deck sa kuratorima, moze taj Thoughtsteal da se zameni realno, pomaze nekad ali je previshe random i spor za ovu aggro metu.

 

Sad imam dilemu shta sledece kraftovati, imam par opcija pa ako ima neko neki savet neka predlozi.

 

1. Voljin i Palletressa za priesta = 3200 dusta

2. Grommash, 1x Shield Slam + 1x Shield maidenka za CTRL + Fatigue  = 2100 dusta

3. Antonidas + 2x Doomsayer + 1x Blizzard + 2x Iceblocka za Freeze/Tempo/Mech = 3300 dusta

4. 2x FON + 2x Ancient of Lore za kombo druida = 1600 dusta

5. 2x Prep + 1x Blade flury + SI Agent + Van Cleef = 2500 dusta

6. 2x Savanah Highmane + 2x Snake Trap za mid range huntera = 1000 dusta

7. Malganis + 1x Siphon Soul + 1x ShadowFlame + 2x Molten/Stone Gianti za Reno/Handlocka/Zoo = 3400 dusta

 

Stvarno ne zna gde bih pre dust utroshio, sve mi se igra :D

 

Kontam kombo druida sledeceg da opichim, jedna od najjeftinih opcija a jako je efikasan deck. Opet se tripujem da troshim samo dust na legendarne a da cu te epic karte dobiti u normalnim packovima vremenom ali evo vec 6 meseci otvaram, nisam dobio ni FON ni LORE tako da sam primoran da ih kraftujem.

 

Link to comment
Share on other sites

Combo Druid je najdosadnije sranje ikada izmišljeno i jedva čekam dan kad će da sjebu glupi kombo tako da bi ti preporučio da igraš bilo koji od drugih navedenih špilova.

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Voljin je dobar samo u kombou sa holy nova/smite/shadow word death dakle 6/8/10 mane. Palentres je cudna karta. Jako lako umire i realno je bacas tek sa 9 mane. 10 ako imas PWS. Realno mi je cesto mrtva karta u ruci ili je koristim kao sacrifice. 2 od deset partija je game changer. 

 

Control war mi je u trenutnoj meti slab.

Link to comment
Share on other sites

Voljin je dobar samo u kombou sa holy nova/smite/shadow word death dakle 6/8/10 mane. Palentres je cudna karta. Jako lako umire i realno je bacas tek sa 9 mane. 10 ako imas PWS. Realno mi je cesto mrtva karta u ruci ili je koristim kao sacrifice. 2 od deset partija je game changer. 

 

Control war mi je u trenutnoj meti slab.

Pa i nije bas tacno ovo za Voljina. Odlican je i kad treba da skines hp jakom minionu da ga utrejdujes sa beznacajnim minionom na tabli, a ostavlja fin threat i to taman van BGH raspona.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se za Voljina. Otkad sam ga ukljucio u priest deck ne znam da nije imao value. Mnogo trenutaka pamtim kad u late gameu pri protivnik ima 3-4 miniona na tabli vec u dometu Holy Nove i baca recimo u najboljem slucaju yeseru ili nekog drugog veceg miniona ( po meni sve sa 5 i vise hpa je vrijedno). Nova + Voljina kreygasm 
Jedno vrijeme sam furao jedan holy smite, tako da ga uvijek imam u kombinaciji sa Voljinom za high value trade. 


Mne ok ova sezona ide sa priestom ( 32-19) mada nikako uhvatiti vremena da ga se bas izigram.

Link to comment
Share on other sites

Ctrl Priesta jedino jebu kombo deckovi poput Freeze Magea, Oil Roguea i OTK Murloc Paladina, ali protiv aggro govana i control deckova sasvim fino radi ove sezone.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Murloc Paladin najlakši za Control Priesta? Pa taj matchup je 99% win za Paladina, ako Paladin igrač iole zna šta treba da radi i kako da igra, Priest gotovo da nema šanse. Zapravo jedina šansa mu je da se moli da mu thoughtsteal da ACH, pa da na finjaka ukrade pobedu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bo7!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

 

 

@cabke: kako mislis da on odradi combo ako mu entombujes murk eye-a? I drugi entomb jos ako bi uzeo warleadera pa jbmu misha ACH radi 8dmg na tom turnu. Tako da ono, izi za paladina. Pricam ovo zato sto odigrao oko 200+ partija ACH paladina. Ako priest ima 1gram mozga, izi win

 

 

 

Pa normalno da nećeš da daš Priestu Murk-Eyea na izvolte da ga entombuje, nego ćeš da ga igraš:

1. Rano u partiji.

2.Kad možeš da ga trejduješ.

3. Najčešće zajedno sa equalityjem. Isto to važi i za warleadere.

Ctrl Priest i Ctrl Warrior su dva najlakša meča za OTK Murloc Paladina. Stvarno mi nije jasno kako si odigrao 200+ partija OTK Paladina i da nisi skontao to, to je prvi zaključak koji se izvede i koji će da ti potvrdi bilo koji bolji igrač ili streamer koji je imao iskustva sa tim matchupom. Eno gledaj Zetu kako kuka kad god mora da igra protiv Murloc Paladina, zato što zna da je taj meč nemoguć da se dobije.

 

Ja sa Control Priestom imam 1-6 protiv OTK Murloc Paladina, a sa Murloc Paladinom imam 12-1 protiv Control Priesta. Control Priestu su trenutno 3 najgora matchupa Freeze Mage, Oil Rogue i Murloc Paladin, isto kao što je svojevremeno bio Grim Patron, dok je bio otk deck. Control Priest je jednostavno reaktivan deck i ne može da se izbori protiv pasivnih combo deckova koji recikliraju karte i čekaju priliku da odigraju svoj kombo. 

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...