Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Radi sad normalno, ali je opet onaj sa paucima (dok je bagovalo, bilo je nešto sa kovčegom sa blagom, valjda su zamenili sa ovim jer ne bilo nestabilno nešto)

 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Poz, u dilemi sam : Druid ili Priest deck - imam 3155dust, poceo prije 10 dana. Sve sam disenchantovo, ostale eto samo druid par karata i priest Velen legendary.

Od druid karata imam samo 1 ancient of lore, al vidim igraju ga svi pogotovo na turnirima, a ovdje se ljudi zale da im ne ide sa druidom. Jedino sto me vuce druja je zbog tog ramp effecta i force of nature+savage roar combo - do kojeg treba stici ofc :D

Priest mi se cini skroz zabavnim, juce gledah Zetalot stream koji je u 300 legend sa ovim dekom:
Vol'Jin                     
Sylvanas             
Shrinkmeister          
2x Anoy-o-Tron           
2x Unstable Ghoul     
2x Cabal Shadowpriest  
2x Acolyte of Pain 
2x Hobogoblin          
2x Northsire Cleric 
2x Tournament Medic    
2x Defender of Argus   
2x Lightbomb           
2x Shadow Word Death
2x Power Word Shield
2x Velens Chosen       
Holy Nova 
Inner Fire
Divine Spirit

Link to comment
Share on other sites

Priest je mnogo zabavniji za igranje, ali je Druid stabilnija klasa i generalno bolji izbor trenutno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa pozadina se i zove Highmaul.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

poz svima,skoro se prikljucio ovoj igrici ,nikad nisam igrao nesto ovako tako da sam totalni nub , prvi utisci ? ok igrica,odlicna za ubijanje vremena,opusta za razliku od npr dote u kojoj sam zivce izgubio :)) 

igram najvise sa Paladinom ,mada mi je nekako slab? ili je to do mene i neznanja :) mage,pristovi i druidi me konstantno kidaju

 

@shw Ladno ukrali iz WoWa, koji užas.

pa  HS Warcraft ...cenim da je sve to povezano, nisu ukrali :) 

 

Edited by Timeleft
Link to comment
Share on other sites

@Timeleft

Shw je bio sarkastičan. Paladin je trenutno najdominantnija klasa,prevashodno zbog Secret Paladina, mada se i Midrange Paladin dobro drži.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Savke , ok onda , tako sam i mislio,al rekoh daj da kazem decku :D 

hvala na informaciji ,Paladina sam uzeo posto mi je omiljeni heroj jos iz WC :) bas sam se razmisljao da li je promasaj pa ga zamenim sa nekim drugim,iako jos uvek nemam pojma nista sta i kako, tek malopre sam izvalio kako se kraftuje :D

nebi da smaram, Secret Paladin je...?

Edited by Timeleft
Link to comment
Share on other sites

Secret Paladin je agresivni (ili tempo agresivni) špil koji se zasniva na paladinovoj mogućnosti da lako ostvari i održi prisustvo na tabli u ranom delu igre sa moćnim kartama kao što su Shielded Minibot, Muster for Battle i Piloted Shredder, da bi kasnije partiju zatvorio sa Mysterious Challenger kartom koja sa sobom unese sve Secret karte koje imaš u špilu direktno na tablu, i jakim late game minionima kao što su Dr. Boom i Tirion.

 

Pošto si totalni početnik i nisi ranije igrao kartične igre, u početku bi bilo dobro da prvo malo gledaš po Twitchu druge kako igraju, da bi naučio kako pravilno da vrednuješ karte i zašto su neke karte bolje od drugih, zašto bolje igrati ovako ili onako, itd... Ima dosta toga osnovnog da se nauči kako bi pravilno razumeo igru.

 

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

tldr spremi 6 meseci života za grindovanje ako nećeš da plaćaš da bi imao deck sa kojim možeš da pređeš dvadeseti rank HAR HAR

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hvala, jel ima neki sajt gde mogu da pogledam kakve karte da pravim ,neke osnovne,primetio sam da je jako bitno koje se karte ubacuju u Deck xD

od nekih 15tak partija dobio sam samo 2 :D 

malopre vs prist, lik me pobedio sa jednom kartom koju je nahilao na 54 HP  

 

Edited by Timeleft
Link to comment
Share on other sites

Timeleft prvo i pre svega, vidi da odradiš sve "tajne", odnosno osnovne, questove u igri, kako bi izmuzao sav početni gold i nagrade koje mogu da se dobiju.

Odigraj 5 partija u Practice modu (protiv kompe) dobićeš 1 pack, pobedi svakog heroja protiv Expert AI-a dobićeš 100 golda, leveluj sve klase do 10 levela kako bi otključao sve osnovne karte i dobijaš 100 golda, odigraj besplatnu arenu koju si dobio, zatim kada disenčentuješ prvu kartu dobićeš dodatnih 95 dusta... Ali u početku nemoj apsolutno ništa da disenčentuješ, samo igraj sa tim kartama što imaš i otključavaj sve klase kako sam ti rekao, pa ćeš posle polako da vidiš šta ćeš i kako ćeš.

Ako imaš mogučnost ili prijatelje sa tim uređajima, uloguj se i odigraj partiju Hearthstonea sa Android telefona, Android Tableta, iPhonea i iPada, dobićeš po besplatan pack kada odigraš jednu partiju na tim uređajima, dakle još 4 besplatna packa. Ako znaš nekog ko imala Samsung Galaxy S6, ako se uloguješ preko njega dobićeš dodatna čak 3 besplatna packa karata. Na kraju, leveluj jednu klasu do 20 levela, kako bi ti se otključala mogućnost da igraš Tavern Brawl, gde dobijaš besplatan pack svake nedelje.

To je to za početak.

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...