Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Tačno u ponoć uvek, pa tako i sinoć :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odvratan je ovaj Secret Paladin, gadim se samog sebe što sam uzeo da ga probam :D Secretkeeperka novi Undertaker :D

 

Hearthstone Screenshot 09-01-15 17.40.44.png

 

 

Hearthstone Screenshot 09-01-15 18.05.43.png

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

 

 

Secretadin novi face hunter, samo se on igra. Ja sam craftovao chilmawa i 2 twilight guardiana, sad samo malygos warlock :)

 

 

Za dva dana do ranka 4 sa Secret Paladinom, 70% win rate, sabija sve osim Tempo Magea i naravno Mirrora :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa igram Ctrl Warriora, Handlocka, Freezea  i ostale veprove od deckova od kad je Herthstonea, mora malo da se menja  :D

Uzeo sam da probam tog novog Pallya, pa kad sam shvatio koliko je bezobrazno dobar, nekako nisam mogao da prestanem da igram sa njim :D , taman da jurim zlatnog Uthera, pošto su brze partije, dosta brže nego sa jebenim midrangeom.

A da, bržu varijantu igram, sa Keeperkama i 4x2 secreta ( redemption, competitive spirit, avenge i noble sac), ali ne i 100% aggro (nemam Argent Squire i Leper Gnomove ). U suštini, deck ne može da ostane bez table prvih 4-5 poteza i igra se slično kao Zoo, efikasni trejdovi i generalna kontrola table ( u zavisnosti koji secreti su u igri) i onda negde nakon Mysterious Challengera se krene u full face fazu, ako se oseti da je prava prilika, što obično jeste, trejd samo ako treba da se zaštiti ključni damage burst minion. Competitive Spirit je baš ona karta sa kojom bi Secret Paladin radio i bez Dr 6, jer uvodi tu dodatnu crtu mindgamesa kod protivnika, dal je Avange dal je Competitive i onda često ostave 3+ miniona na tabli kad se procuje Com Spirit. Čak ni stvari kao brawal ne pomažu previše, baci brawl, razbije sa Creeper za  dva 1/1, nešto preživi i dobije Avenge bonus, Redemption mi vrati iz mrtvih prvog miniona kojeg sam igrao ( obično Creeper, Minibot ili Juggler ) i onda tabla bude puna kao da nije ni odigran AoE :D

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

2x keeper

2x minibot

2x jugler

2x creeper

2x favor

2x muster

2x shreder

2x aldor???

2x dr6

1x dr7

1x loatheb

1x tirion

1x random karta

8 secreta koje je naveo da igra

Mislim da bi deck trebalo ovako da izlgeda, osim ako Savke ne igra jos brzu verziju :)

Edit: zaboravio sam murlock knighte, a sumnjam da igra quarter mastere

Edit2: zaboravio sam consecration :)

Link to comment
Share on other sites

To je midrange varijanta, ja igram tempo varijantu, a postoji i totalno brza ebola varijanta sa pomenutim Leper Gnomovima i Argent Squireima. Evo, upravo sam napisao tekst o decku koji ja igram, tu je i lista :)

http://klanrur.rs/2015/09/04/the-riddler-secret-paladin-deck/

 

Edited by SavKe
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ima dana, ne daj se. Ja trunem na 18-om nedelju dana, samo gore-dole, dno.

Au kako me je sabio neki krele. Nekog frljavog midrange huntera igram protiv usranog freeze mage-a. Baci mi alexstraszu i kao i'm sorry. Mislim se, jebaću te za to i'm sorry. Na tabli mi stranglethorn tiger i king's elekk. Bacim po houndmastera na tigra i elekka, sabijem mu u narednom potezu zmaja, on baci ice barrier i ice block, još nekog miniona, na tabli klanje, doteram ga do kraja, aktivira ice block, i ako mi baci čak i flamestrike ostaju mi hijene od savannah highmanea, a i hero power da ga dokrajčim, a u glavi mi je već kako klikćem i'm sorry i dovršavam ga. Lik vadi malygosa koga je dobio kad je bacio portal na početku i baca mi frostbolt i icelance u facu za 17 damagea. Game over.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ Saracu

Svaka cast majstore, i ja mislim da je hybrid i dalje izuzetno jak i stabilan prije svega. Igram jako slican deck ovome, za nijansu mozda sporiji ali donekle i nebitno jer on moze da se u trenutku ispravne odluke lansira u tih zavrsnih par turnova samo ako si dobro procitao protivnika. Dakle slazemo se u potpunosti i bas mi je drago da vidim da je neko nas zakucao rank 1!

Link to comment
Share on other sites

Jel probao neko novog aggro roguea? Trebalo bi da može do legenda da se dođe, ali meni baš ne ide, mislim da treba puno sreće u mulliganu i samom vučenju.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...